Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 010
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, сладурани,
Искам да подхвана темата за хубавите качества на мъжете ни. Струва ми се,че е по-голямо предизвикателство да откриеш и признаеш хубавото, достойното в човека до себе си, какво ти доставя удоволствие в характера, поведението, отношението, стила на  мъжа до теб, отколкото да мислиш за недостатъците му. Недостатъците трудно се отстраняват, но мъжете ни трябва да усещат,че ги ценим и обичаме и с дребничките  им недостатъци. Преди малко се забавлявах с откровенията в темата "Какво ви дразни в мъжа ви" / признавам, че повечето коментари ми се сториха по-скоро мили, отколкото нападателни/ и се замислих колко хубаво би било да споделим и да се порадваме на добрите им качества.
Примери:
1.И моят мъж е бавничък / видях го няколко пъти в коментарите като недостатък/, но много ме умилява ,като така бавничко ми обяснява, че си ме е избрал между многото и че съм си неговата жена.
2.Спокоен е, когато на мен ми се иска нещата да се случват бързо, но , ако и двамата бързаме, ще сме състезатели в надпревара, а не допълващи се партньори.
3.Спори, че е прав за всичко / в повечето случаи за дребните неща, сещате се/, но за основните неща в живота наистина има усет.
4. Естествено е ,че някои лоши навици ме дразнят и веднага си мисля какво ли го дразни в мен. Наскоро купих пердета и коментарът му беше -Как си могла да купиш тези пердета! / жълтият цвят му дойде в повече /, но, като му казах,че са слънчеви и съм сигурна,че ще се вържат с обстановката, замълча и съм убедена,че ще му харесат.

Откривам темата Какво харесвам в мъжа ми - големите ръце, добрите очи, хубавия секс, кулинарните му подвизи, спокойствието му, любовта му към музиката. Харесвам в него,че не е способен на ограничения, няма предразсъдъци и лоши мисли. Засега споделям  това - по-нататък може и още  Simple Smile
Темата ще е полезна- сигурна съм,че с последващите  коментари ще се подсетите за много хубави неща Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 346
Почтеността му. Дори е прекалено  почтен, че вреди на себе си.

# 2
  • Мнения: 24
Хубава тема.
Харесвам това,  че преди всичко е много добър човек.  Харесвам това, че е много последователен и много работлив, също и много балансиран. А все още много го обичам заради това, че семейството за него е на първо място, заради всичките 25 години, всички до една без изключение - много щастливи с него. Заради това как се грижи за мен ,за нас ; Заради това как ми подарява емоции.  Заради всеки път, когато ме гледа с "онзи" поглед, заради това когато ме целува. Заради това когато ме обича. Заради това когато ме желае. Заради всеки път, когато ми казва  или показва какво съм аз за него. Страхотен човек е.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8
Почтеността му. Дори е прекалено  почтен, че вреди на себе си.

Гордей се с почтения си мъж - почтеността и достойнството вървят ръка за ръка. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 031
- Има добро сърце. Много ми е важно.
- Занимава се много с голямото дете, показва й неща, които аз никога не бих се сетила (води я на отворени дни на пожарната или болницата например, по села, за да види живеят там, води я по ралични ресторанти, за да опита различните кухни и други подобни)
- Интересен събеседник е, знае доста неща и мисли бързо. С това ме привлече и първоначално, тъпите мъже ми действат много анти
- Има стил и усет за облекло, много ми харесва когато мъж знае как да съчетае дрехите си
- Угажда ми, грижи се за нас, прави ни щастливи
- Има чудесен вкус за филми, музика, изкуство
- Прави много хубав секс, не на последно място

# 5
  • Мнения: 8
Хубава тема.
Харесвам това,  че преди всичко е много добър човек.  Харесвам това, че е много последователен и много работлив, също и много балансиран. А все още много го обичам заради това, че семейството за него е на първо място, заради всичките 25 години, всички до една без изключение - много щастливи с него. Заради това как се грижи за мен ,за нас ; Заради това как ми подарява емоции.  Заради всеки път, когато ме гледа с "онзи" поглед, заради това когато ме целува. Заради това когато ме обича. Заради това когато ме желае. Заради всеки път, когато ми казва  или показва какво съм аз за него. Страхотен човек е.  Simple Smile
Затова открих темата- много ме радва, когато човек може да цени, пресял ситния пясък,за да открие златните добродетели на половинката си и след  години да се усеща  щастието от любовта и добрите отношение в семейството. Да не забравяме и че до всеки грижовен и любвеобилен мъж стои лъчезарна жена.

# 6
  • Мнения: 843
 - На първо място добротата му. Една дума на криво не ми е казал за годините, в които сме заедно.
 - Никога за нищо не мрънка( много мразя мрънкащи и вечно недоволни хора).
 - Всичко приема с чувство за хумор и дори в най- тежката ситуация намира с какво да ме разсмее.
 - Много ми помага в грижите за дома и детето.
 - Всичко върши сега и веднага. Не обича да отлага дори и незначителни неща.
 - Никога нищо не ми отказва. Дори не винаги смея да кажа какво искам или съм си харесала, защото знам, че ще го имам още на другия ден.
 Сигурно ще се сетя и други негови качества, които харесвам, но това ми хрумна веднага като прочетох заглавието на темата.

# 7
  • Мнения: 8
- Има добро сърце. Много ми е важно.
- Занимава се много с голямото дете, показва й неща, които аз никога не бих се сетила (води я на отворени дни на пожарната или болницата например, по села, за да види живеят там, води я по ралични ресторанти, за да опита различните кухни и други подобни)
- Интересен събеседник е, знае доста неща и мисли бързо. С това ме привлече и първоначално, тъпите мъже ми действат много анти
- Има стил и усет за облекло, много ми харесва когато мъж знае как да съчетае дрехите си
- Угажда ми, грижи се за нас, прави ни щастливи
- Има чудесен вкус за филми, музика, изкуство
- Прави много хубав секс, не на последно място

Обобщавам- естет, светски тип, голяма вселена   Simple Smile  Сега се сещам за дребните подаръци, които правят мъжа щастлив. Не само заради хубавия секс- за подарък рано сутрин под възглавничката съм слагала  хубави слипове.  #CrazyИ мъжете обичат подаръци Simple Smile /макар и дребнички/-ценят ги.

# 8
  • Мнения: 3 031
Мария, съгласна съм с обобщението  Simple Smile Аз му подарявам често разни дребни неща и много им се радва.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
1. Много е добър - това на моменти признавам, че е дразнещо  Mr. Green
2. Помага ми в домакинството
3. Почтен и лоялен човек
4. Обожава децата и като види дете започва да си играе с него и да го забавлява. Обожава племенниците ми /деца на сестра ми/ все едно са негови деца.
5. Грижовен е и ми угажда - винаги гледа да ме зарадва с нещо и нищо да не ми липсва
6. Амбициозен е - стреми се да се издига и да ни повишава стандарта на живот
7. Обича ме много - винаги ми показва, че съм най-важния човек за него
Сигурно има и още неща, но за тези се сещам на първо време.

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 10:21 от miss july

# 10
  • Мнения: X
Чудна тема !  Grinning
Мъжа ми, ех това двуметрово, 120 килограмово, по детински наивно същество... Изкарва ме извън нерви и след минути пак съм спокойна и знам, че той е единствен на света !

На първо място харесвам в него това, че е мъжкар. Мъжествеността, която напоследък е трудно откриваема, при него е в изобилие.
Добър приятел е, неспособен е на предателство, задкулисни игри, двуличие или подмолие.
Умен е, не спира да чете и да учи нови и нови неща.
Силен е, но в същото време много чувствителен. Има голямо сърце и никога не пести чувствата си. Неговата любов просто те залива !
Моят мъж е прекалено наивен, но и заради това го обичам.
Заради сините му очи, топлите ръце и начина, по който ме разсмива.
Заради това, че ми е най-добрия приятел, най-страстния любовник, най-обичащия ме мъж и най-близкия събеседник...

Това, на кратко !  Peace

# 11
  • Мнения: 8 886
Носи ме на ръце и много ме обича  Peace

# 12
  • Мнения: 6 365
Решителен е. Като каже нещо, го прави в срок, без чудене и маене.

Висок е. Права беше баба ми, трябваше да си взема висок мъж още първия път...

Интровертен тип. Може да си седим и да не си говорим и пак да ни е приятно, щото и аз съм интроверт. Много е релаксиращо. Говори  малко. И не само това- от хората е, на които "не мога да чуя мислите". Нали се сещате- има хора, които като са до теб, буквално чуваш някакво бръмчене от главата им и знаеш какво мислят. Уморително е. Той не ме уморява.

Поставя децата в правилна перспектива. Не остави сина ми да ни се качи на главата, а и сега с малката, нищо че е бебе, не се втелясва много- просто си е дете, гледаме го без драми и писукане.

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 918
Моят мъж е най-добрият човек, когото познавам. Никога не се сърди за повече от 5 мин. и никога след това не помни защо се е сърдил (за разлика от мен). Обича филми с хепи енд и се просълзява. Обича ме с всичките ми кусури и винаги, непрекъснато и всякак ми го показва. Разбира ме по-добре от всеки друг и никога не ми спестява истината. Знам, че никога няма да ме подведе.

# 14
  • Мнения: X
Всичко!
"Обича те не този, който бърше сълзите ти, а този, който никога не те разплаква!"
В този ред на мисли, обичам го и харесвам в него това, че е поставил мен и семейството ни на първо място и се стреми по всякакъв начин "да не ме разплаква", т.е., да прави живота ни по-добър, по-щастлив, по-удовлетворяващ....чрез добротата си, лоялността си, верността си, чувството си за хумор и благородството си.

# 15
  • Мнения: 351
Имам най-добрия мъж.Много ме обича и гледа първо на мен да ми е добре Heart Eyes Помага ми във всичко и е много търпелив. Много е съвестен и даже не му се отдава да ме послъгва  Hug Благодаря на Бог, че ме срещна с него.

# 16
  • Мнения: 794
Всичко!
Мъжът ми е красив, много умен, начетен, обичлив и всеотдаен, обича ни с детето и се грижи за нас безрезервно, с хубава професия, изобщо - ако в нещо в този живот съм изкарала джакпот, това е с мъжа ми. И като резултат имаме едно красиво и много умно момченце! Надявам се скоро и още едно, ако е рекъл Господ!

# 17
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
   Харесвам в мъжа си справедливостта! Може да е строг, но е справедлив! Не е пристрастен, заради нещо и не оправдава неправди! Харесва ми, че е трудолюбив и упорит, и се бори с всичко в този живот сам, не чака на някой друг да му дава на готово! Харсва ми, че е спонтанен! Харесва ми, че напълно ме задоволява в сексуален план Wink Хихи  Embarassed  Laughing

# 18
  • Мнения: 14 654
След толкоз години познанство и после съвместен живот най-много оценявам това, че с него ми е лесно да живея. През годините съм оценявала различни негови качества, но първо го харесах заради осанката и по-точно - походката и лекотата, с която се движи, все едно има вятър в краката. И на синовете си казвам да не си влачат краката и да не се изгърбват, че язък им за хубостта, ако ще ми се мъкнат като някакви дедовци.

# 19
  • Мнения: 14 418
М,да хубавка тема,за добри мъЖе Laughing

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Харесвам много неща, че е много начетен, че ме допълва в области където аз хал хабер си нямам, че е забавен (т.е. от него научавам адски много неща), че се допълваме и работим страхотно като тим, че има остър и хаплив език, че е човек на достойнството и принципите, че е страхотен баща и съпруг, страхотен приятел.
Най-много ми харесва, че е страхотно рамо, на което можеш да си починеш.

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 18:19 от Titina

# 21
  • Мнения: X
-Поставя ме на първо място и се съобразява с нещата ,които са ми важни

-Амбициозен е и иска и ни осигурява добър стандарт на живот

-Обича ме и детето ни

-Отмяна и партньор ми е и в задълженията и в игрите

-Добър готвач, любовник и компаньон

-Държи да се развива и винаги си поставя нови и нови цели

-Обича книгите като мен

-Държи на същите морални ценности като мен

-Говори много ,но и умее да помълчи и да ме изслуша когато имам нужда

-Добряк ,вечно усмихнат ,висок, зеленоок и забавен

-Обича ни  и държи на семейството ни

# 22
  • Мнения: 1 804
1.Изключително точен и коректен във всяко отношение. Когато обещае нещо винаги го спазва. Никога не обещава неща, които не може да направи. Никога, ама никога не закъснява - можеш да си сверяваш часовника по него.
2.Чувства се щастлив, когато аз съм щастлива. Често прави мили неща, които целят просто да ме зарадват - вижда се, че това му доставя удоволствие.
3. Много спокоен и уравновесен.
4. Висок и строен е. Продължава да си има младежка фигура.
5.Работлив е, много работлив.
6.Обожава дъщеря ни.
7.Склонен е на компромиси.
8. Обича ме.
9. Не спира да ме желае. Страстта му към мен си е все същата, въпреки годините заедно.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Харесва ми, че:

 - Прави най-страхотните и красиви деца Wink

Темата "кърти" и ако е за мерене, то е ясно, че мъжът на ССФ е по-по-най.

Темите за изневери, разводи, насилие, дразнения и мухльовци са само за развлечение.  Laughing

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Харесва ми, че:

 - Прави най-страхотните и красиви деца Wink

Темата "кърти" и ако е за мерене, то е ясно, че мъжът на ССФ е по-по-най.

Темите за изневери, разводи, насилие, дразнения и мухльовци са само за развлечение.  Laughing

Съмнявам се. При положение, че някои от пишещите тук, пишат и в темата "С какво ви дразни мъжа ви", надали някой се съревновава. Тук не става въпрос кой е по-по-най /всеки човек си има качества и недостатъци/, а става въпрос за нагаждане - да намериш човек, който ти покрива вижданията за живот и гледате в една посока. Както казваше Шарлот от "Сексът и града": "Боклукът за една е съкровище за друга".

# 25
  • Мнения: 1 640
Доброта , не отмъщава, не гони карес, грижовен към дом и дете, опора ни е, дава ни сигурност ,отговорен в работата си, не е наивен, оправен е, първо отхвърля тотално идеите ми, но след час, след ден или след седмица прави точно това, което сме поискали аз и детето, нагърбва се с всякаква работа- водопровод, електротехника, електроника, бояджийство....само и само да не му влязат майстори вкъщи.
Никога не съм поискала да ми купи нещо по простата причина, че си разполагам с моята заплата и я харча за каквото си реша аз.

Преди минути ми даде 20 лв. да купя хартиено тиксо и латекс, за да боядиса тавана....даде ми пари, макар да знае , че аз не съм с празно портмоне. На пръв поглед дреболия, но днес се срещнах с колежка, която се оплака,че пращала една година по 500 евро от чужбина на мъжа си, а той тук ги харчел по заведения с труженички и даже се сбивал с други - все такива като него. Сега жената се чуди кой кредит или сметка по-напред да плати.

Има и  недостатъци, но тук не им е мястото, нали:)

# 26
  • Мнения: 712
- големите му силни ръце, в които се чувствам защитена
- чувството му за хумор
- това че обръща много от нещата на майтап (когато съм много нервна е малко дразнещо Blush) и въпреки това за важните неща винаги е сериозен и отговорен
- нямаме наши деца, но той има син и това, че е добър, отговорен баща без да задушава момчето (тийнейджър) ми разтапя сърцето
- сексът Mr. Green
- това, че мога да разчитам на него за всичко
- обича ме такава каквато съм
- когато започна да прекалявам ме сваля на земята
.....
Абе, много си го обичам мъжлето Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 040
Харесвам спокойния му характер, чувството за хумор,
това че се опитва да се справи с проблеми, без да ме натоварва.
Това, че за толкова години обидна дума не съм чула.
И още много други неща харесвам у него.
Ако всички мъже в тази страна се отнасяха не само към жените си,
а и към околните както моят мъж,
щяхме да живеем в много по-добро време.

# 28
  • Canada
  • Мнения: 649
Темата е наистина страхотна! Може да пусна на мъжа ми линк, за да види, че жените не само се оплакват от мъжете си... Mr. Green
Та за ММ:
- той е единственият, който някога ми е вдъхвал сигурност и спокойствие, а за мен това е изключително важно;
- страхотен баща е (определено по-добрия родител от двама ни);
- изключително честен и почтен - както някой спомена по-горе, чак вреди на себе си;
- добър човек;
- и разбира се - много обича и мен, и децата - ние го знаем и му се качваме на главата... Heart Eyes Crazy
Сигурно има още много неща, но това са първите, които ми хрумват. Hug

# 29
  • Мнения: 6 963
- Ужасно добър човек е. Това понякога му вреди, но винаги знам, че мога да разчитам на него за всичко. Самото му присъствие действа успокояващо.

- Умее да ме слуша, разбира и да не ми се връзва много много на женски глупости.

-  Изключително лесно и приятно е да се говори с него на абсолютно всякакви теми (това е може би едно от най-важните качества за мен). Имаме много общи хобита и интереси и можем да правим, каквото си поискаме заедно.

- Обича планините и движението.

- Работлив е, но не до степен да е дразнещо, отдава се от време на време на мързел и това ми действа много успокояващо, защото както съм се запалила да свърша 1000 неща без почивка, ме спира и ме предразполага да гледам по-спокойно.

# 30
  • Мнения: 108
Страхотна тема  Hug  Харесвам в него това чувство което ме кара да се чувствам цяла,сигурна и защитена.Харесвам начина, по който изразява себе си,харесва ми и това,че не го е страх от мнението на дугите,харесва ми и когато иронизира нещата Simple SmileХаресва ми ,когато се почесва по главата и ме поглежда,усмивката му,физиономията му на задоволство.Абе харесвам си го и когато ме дразни и ядосва  Wink






# 31
  • Мнения: 63
Харесвам в мъжа си само и единствено това, че не мога да си представя живота си без него.

# 32
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз да се включа тук. Всеки път, когато ме ядоса нещо и започвам да си мисля какви лоши мъже има и колко е добричък моя и че не трябва да се хващам за глупости.
- Много отговорен!
- Всеотдаен. Като го видя как се грижи за родителите му и ми става много мило.
- Хубав си ми е (нали си е моя)
- Откровен.
- Изслушва ме, когато имам проблем, дори и да е най-маловажния.
- Винаги намира изход от трудни ситуации.
- Прави уникална баница  Mr. Green
- Иска да ме прави щастлива. Например, когато се нанесохме в апартамента, аз много исках някаква животинка (обожаван животните), а той беше твърдо против. В крайна сметка предложи да си вземем зайче и сега си имаме едничко, което много, много обичаме и двамата.
- По тази тема. Като го видя как я гушка и гали и колко е грижовен се разтапям.
Сигурна съм, че мога да изредя още, но това е на първо четене  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 8
Темата е наистина страхотна! Може да пусна на мъжа ми линк, за да види, че жените не само се оплакват от мъжете си... Mr. Green
Та за ММ:
- той е единственият, който някога ми е вдъхвал сигурност и спокойствие, а за мен това е изключително важно;
- страхотен баща е (определено по-добрия родител от двама ни);
- изключително честен и почтен - както някой спомена по-горе, чак вреди на себе си;
- добър човек;
- и разбира се - много обича и мен, и децата - ние го знаем и му се качваме на главата... Heart Eyes Crazy
Сигурно има още много неща, но това са първите, които ми хрумват. Hug
Да, Раннобудке  Simple Smile, страхотна е и съм много щастлива,че темата се харесва като цяло.
Прочетох всичките коментари и, струва ми се, сътворихме Наръчник за добрия мъж- спокойно цялото мъжко присъствие тук може да прочете какво иска, от какво има нужда и какви прекрасни мъже  имат жените до себе си. Ще ми е интересно да видя същата тема ,отнасяща се за нас-жените. Хубаво е човек от време  на време да си сверява часовник  Hug

# 34
  • Мнения: 8
Всичко!
Мъжът ми е красив, много умен, начетен, обичлив и всеотдаен, обича ни с детето и се грижи за нас безрезервно, с хубава професия, изобщо - ако в нещо в този живот съм изкарала джакпот, това е с мъжа ми. И като резултат имаме едно красиво и много умно момченце! Надявам се скоро и още едно, ако е рекъл Господ!
Като че ли това е истинският джакпот- многото нули след една цифра не могат да се сравнят със стойностното отношение, всеотдайността, щедростта и качествата ,с които един човек е дарен и развил с времето. "Умен, начетен ,всеотдаен "- културата на човека прелива и в отношението му към най-близките или тя му позволява  да изрази себе си, да защити себе си и семейството си. И неграмотникът може да е много добър и обичлив, но трудно ще съумее да се справи адекватно в сложни ситуации, да създаде авторитет в дома и в обществото, да бъде за пример на децата си. В този смисъл изразявам позицията си,че мъжът- богата палитра е този ,който може да провокира позитивно всички в дома си - и съпругата си, и децата си.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8
Мили сладурани,
Благодаря,че станахте част от тази тема.
Радвам се,че има достатъчно грамотни жени, които могат да оценят мъжа си, бащата на децата им или само партньора им-без значение. Откривам,че темата има присъствие и споделям,че ме обхваща ентусиазъм да я разширим. Ще ми е интересно да събеседваме върху:
1. След като осъзнавам,ценя и държа на мъжа си /правя уточнение,че не изписвам "съпруга " тенденциозно/, какво правя за него или какво бих направила за него...
2. С какво съм допринесла моят мъж да е това, което е за мен и семейството ми.
3. Как мисля да развия отношенията си с него занапред, така че да му дам възможност да бъде повече, да се чувства още по-комфортно в семейството  и в обществото / визирам,работа, родители, перспективи за бъдещето му/ви/
4. Какво мисля,че е неговото мнение за мен. Дали му импонирам достатъчно и в каква насока мога да се развия,за да съм това или да съм дори повече  за него от това, което е и той за мен.
5......Надявам се вие да дадете идея Simple Smile
Моля да експериментираме с темата, тъй като ми се иска да избягаме от статичността на споделянето без коментар и да провокираме самите себе си, да открием какво можем да направим още за своите половинки, респективно - за нашите семейства. Мисля,че това е важно за всяка жена и ще ни даде освен това много свежи идеи, тъй като темата е позитивна, надграждаща и  вдъхновяваща.
Предварително благодаря за участието! Поздравявам ви с Rot Stewart- "When I need you"  Listen
Прегръдки Hug

# 36
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Харесва ми,че е добър,всеотдаен на семейството си,самостоятелен. Иска всичко да постига сам, амбициозен е, позитивен и уверен в себе си. Той и майка ми са единствените хора,които могат да ме успокоят в труден момент,когато не виждам изход, вдъхва ми увереност. Говори ми като на малко дете в такива моменти как всичко ще се оправи, че мога и ще постигна това,което искам. Дава криле на мечтите ми.
Винаги съм знаела,че той ще е баща на децата ми. Първото ни дете е на път. Виждам го как мечтае и го чака с нетърпение с всеки изминал ден. Говори ми на какво ще го научи,къде ще се разхождаме семейно, на какво ще играем, как ще го възпитаваме  Heart Eyes Мисля,че ще бъде прекрасен баща, какъвто винаги съм мечтала да има детето ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 8 649
По принцип ми лази по нервите, но има и много добри качества,з аради, които го обичам и съм с него.
-Много е хубав  Embarassed Сигурно най-хубавата ми половинка досега, просто е идеален. Мисля, че няма нещо по тялото му, което да не харесвам  newsm78
- След толкова време все още ме привлича, миризмата му е страхотна. Може би съм малко странна, но обичам да му мириша потните тениски  Embarassed 
- Добричък и жалостив е. Ходи ми по акъла, спасява животинки, бие инжекции, масажира, превързва.   
- Въпреки, че е инат и горделив, прави правилните неща в крайна сметка. Често жертва себе си, заради дълга.
- Умен е, мога да говоря на много теми с него. Много обичам да си философстваме часове наред. 
-Кореспондира ми на просташките изцепки, неподправен е, не е превзет.
- Правил е много неща за мен, романтични, големи. Но и мънички и сладки.

# 38
  • Мнения: 102
Наистина много хубава темичка   bouquet
*Харесва ми ,че е много работлив и амбициозен,преследва целите си до дупка и никога не оставя нещо недовършено. 
*Винаги е усмихнат.Има страхотно чувство за хумор и става душата на компанията навсякъде.Намира общ език със всеки (за разлика от мен  Laughing )
*Спокоен и добряк е,услужлив и всеотдаен ,но не до глупост.
* Добър баща е,много се занимава с дъщеря ни ,въпреки че е съвсем малко бебе.
newsm76 Обича ме и ми го показва постоянно,желае ме както в началото на връзката ни и е все така страстен  Heart Eyes
Има си и кусури,но не го заменям за нищо на света  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 749
Това, което най-много ценя в него е, че е всеотдаен и искрен, истински приятел. Ако му кажа, че съм убила някой, само ще попита дали съм решила къде ще го копаем. Simple Smile
Винаги мисли първо за семейството си и после за всичко останало.
Страхотно работлив.
Готви чудесно.
Харесва ми когато проявява овен-ския си характер. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 262
На първо място визията  Mr. Green, на второ отношението. Харесва ми това, че помага в домакинството и гледането на детето, когато има възможност. Ох, много неща ми харесват в него, дребнички такива, ежедневни - вниманието, с което ме обгръща, търпението,  грижовността, много неща му харесвам. Може и за още да се сетя по-нататък. Simple Smile Толерантността също, разбирането.

Сега прочетох и допълнението горе, но няма да отговарям точка по точка. Мисля, че с нищо не съм съдействала за отношението му, т.е., не влагам много старание. Аз съм, горе-долу, неговата противоположност. Нямам намерение да правя нищо, за да получа нещо. Всичко се дава даром - или става, или не. Нямам никакви очаквания за това как може да се развият нещата между нас занапред - възможностите са много. Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 23:01 от EXIT_HUMANITY

# 41
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Много приятна тема  Hug

-Харесвам го като човек, като душевност, изключително добър е, споделяме еднакви ценности и виждания за живота

-Много е грижовен, внимателен, нежен, непрекъснато ми показва, че ме обича

-Интелигентен, амбициозен и отговорен е

-Има страхотно чувство за хумор

-Можем да си говорим за всичко 

-Всяка сутрин ме буди с гушкане, целувка и кафе  Heart Eyes





# 42
  • Мнения: 3 033
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 09:37 от Helinor17

# 43
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.

Подсети ме, и моя казва винаги "Благодаря за вечерята/обяда"

Много съм щастлива, че е възпитн така  Wink

# 44
  • Мнения: 1 749
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.
Колко мило! Grinning

Последното ми напомни: аз вече не го питам как изглеждам, защото, независимо с какво съм облечена, казва " Супер!" или "Перфектно". Чак ми се струва, че е му е все едно какво имам на себе си се дразня.  Laughing

# 45
  • Мнения: 282
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Повечето положителни качества, изброени тук, спокойно могат да се отнесат и към най-добрите ви приятелки или към някой роднина- добър, честен, искрен. Това са генералните човешки добродетели.
Кажете нещо за фигурата му, за външния вид, да проличи че изпитвате физическо привличане към този индивид!  Mr. Green

Аз харесвам моят, защото е висок, строен, спортува, суетен е, винаги изглежда идеално. Лицето му е красиво и нежно, няма бузи, двойна гуша и други "красоти", широко засегнали българския мъж:)
И ме обича! И ме харесва физически и ми се наслаждава, както и аз на него!

# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Готви много вкусно. Обича и приема без съпротива домъкнатите домашни любимци.  Grinning Овен.

# 47
  • Мнения: 1 749
Мойто мъж е най-убаво от всички Mr. Green
Има набито и едро мускулесто тяло (мускули, които не са правени главно във фитнеса), с правилни пропорции. И спирам до тук, че усещам, пластичната анатомия иска да се обади.

Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

# 48
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Харесвам походката, профила. Много е суетен - винаги чист, спретнат, модерен и парфюмиран:) Не му миришат /ужасно много/ краката, не хърка. Умен, схватлив и бързомислещ - това е много важно за мен, тъй като се изприщвам от флегматични хора. Културен, добре възпитан, с добри обноски.

# 49
  • Мнения: 14 654
Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

Не знам дали има друга жена освен българката, за която е гордост, че мъжът й е дебел. Много пъти съм чувала как мед им капе от устата като кажат, че милото е 100 кила. А един прост ИТМ показва, че никой не трябва да тежи толкова.

# 50
  • Мнения: 1 749
Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

Не знам дали има друга жена освен българката, за която е гордост, че мъжът й е дебел. Много пъти съм чувала как мед им капе от устата като кажат, че милото е 100 кила. А един прост ИТМ показва, че никой не трябва да тежи толкова.
Мъжът ми не е бил никога дебел. Но сега ми се види кльощав направо. И не е висок 160 та да каже човек, че е пуФкаФ като е 90 кила

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 21:45 от S k i n

# 51
  • София
  • Мнения: 12 374
Харесвам сиво-зелено-сините му очи.
Правилните зъби, усмивката.
Аналитичния му ум, познанията му в интересни (и не толкова) за мен области.
Почтеността - мъжът ми е един от най-почтените хора, които познавам.
Готовността с която върши всичко вкъщи. Прави го много естествено, без чупки и драми.
Лазанята му  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 446
Харесвам това, че ме обича до безкрай.
И не се караме за глупости
И не ми повишава тон никога
И,че ми задоволява всички капризи.

# 53
  • Мнения: 1 181
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Повечето положителни качества, изброени тук, спокойно могат да се отнесат и към най-добрите ви приятелки или към някой роднина- добър, честен, искрен. Това са генералните човешки добродетели.
Кажете нещо за фигурата му, за външния вид, да проличи че изпитвате физическо привличане към този индивид!  Mr. Green


Само дето аз не живея с приятелката си и не деля едно легло с нея, или с майка си или с друг мой роднина... Затова търся същите добродетели и в мъжа си. Пък макар и да не е с идеалната фигура, коса, очи, зъби и други части на тялото. А щом съм с него следователно ме привлича и физически  Peace

В моят харесвам кулинарните му подвизи, белите му зъби, топлите му очи, позитивното му мислене, това че не е злопаметен, това че никога за никой не е казал лоша дума, а винаги вижда в хората положителните качества, походката и стойката му и не на последно място - както казваше баба ми "уйдисва ми на акъла за всичко"   Simple Smile

# 54
  • Мнения: 12 473
Всичко.
Уникален и изпълващ ме с възторг във всяко отношение е.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Моят мъж съм го развявала по форума, но вече поодъртяхме, така че давам път на младите.  Wink

А какво му харесвам... Когато иска е мнооого мил и внимателен. Душичка! Тогава му щипкам силно бузките и му се радвам, а той се мръщи, но не се дърпа.
А, сетих се - като му погледна устните и изпитвам желание да ги целуна на секундата, любими са ми. Навремето, когато се запознахме и той ми говореше нещо, нищо не чувах, само го гледах в устните и се чудех какво ли е да ги целуваш.  Blush

# 56
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Дава ми чувство за сигурност, доверие. /След  дълги години, за първи път го изпитах това чувство, та затова май не се и чудих искам ли го, не го ли искам този мъж./
Грижи се за мен и детето ни.
Приятно ми е дори когато просто седим и си мълчим. /И двамата по принцип не сме от най - приказливите, но понякога с някой мълчанието е едно напрегнато, с друг - приятно. Та с него ми е приятно просто да си помълча./
А когато ме прегърне и целуне - там вече света спира Simple Smile
И недостатъци си има бол, ама сега нали две - три седмици по стечение на обстоятелствата е доста далеч от нас, само за хубавите му качества се сещам.

# 57
  • Мнения: 85
нежната бяла кожичка на шията му  Crazy , очите, ръцете (ооо особено ръцете  Heart Eyes ),  винаги  успява да ми покаже различните гледни точки в конкретна ситуация, много е умен, винаги премисля добре нещата предварително, никога не предприема прибързани действия, майстор е - всичко може да ремонтира (аз досега дори една пералня не съм пуснала Whistling ), умее да се разбира с всякакви хора, в критични ситуации запазва спокойствие (много ме разглези от тази гледана точка, защото вече съм свикнала, че като има някакъв проблем и той ще го разреши), когато прави нещо изпипва и най-малкия детайл, разсмива ме, пее ми песни,и не знам как го прави но само той може да ме успокои и ..........
и за да не останете с грешно впечатлени и да си помислите че тоя няма кусури  ще видите в съседната тема -с какво ви дразни половинката какъв дълъг ферман ще изпиша  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 243

Най-много ми харесва, че имаме толкова общи теми за разговор, можем да си разменяме аргументи с часове и това са часове, които обичам.

Харесва ми отношението му към дъщеря ни, мисълта, че може да я гледа (или дори да я отгледа) толкова добре сам ме изпълва със спокойствие. Чудесен баща е.

Хубаво е и това, че ако види, че се радвам на нещо или силно го искам, винаги намира начин да го получа. Прави го от нежност към мен. (От своя страна много внимавам да не злоупотребявам по тази точка.)

# 59
  • Мнения: 1 005
Физически е с идеално тяло - висок, строен , мускулест (не от фитнес  Sunglasses ) . Има най - хубавите кафяви очи - като Р. Патисън в " Здрач" . Силни , здрави ръце , с които гали нежно .
Много е грижовен , прави всичко двете с беба да сме добре . Мрази лицемерите , винаги "усеща" какви са хората още със запознаването (нямам идея как го прави ). Премисля няколко хода на пред , винаги имаме различни гледни точки , това е добре , защото гледаме  проблемите от различни страни . Изключително прям е - ще ти каже всичко в очите , без да се замисля , че може да те нарани , но пък не е подмолен и не може да лъже . Голям мъжкар е , имам чувството , че като ходи и пръска тестостерон на всякъде   Wink  , което ме кара да ревнувам понякога  Whistling , но такава му е природата и си го обичам .

# 60
  • Мнения: 322
Разсмива ме!

# 61
  • Мнения: 32
Здравейте момичета.
Да споделя и аз за ММ.

физически качества:
-перфектен - син поглед който според настроенията варира от убийствено прозрачно синьо до теменужено наситено такова. В зависимост от това дали е вбесен или умилен ...
-дупе - стегнато,щръкнало само да го щипваш и подпляскваш
-обща фигура - мускулест и стегнат (няма как бивш спортист е) , висок (от позицията на моите 160 см. неговите 172-3 са си направо впечатляващи), светлокос ...

Предполагам все повече ви заприличва  на древногръцки бог, но истината е ,че ММ ги превъзхожда древните  значително...

Особености на характера:
- умен  newsm81
-забавен
-налагащ винаги своето #2gunfire (това може да ви се стори странно за хубаво качество, но когато след 15 год. съвместен живот осъзнаеш,че при всичките ви спорове загубени от теб, другата страна в крайна сметка е била права, почваш да уважаваш способността да отстоява позициите си )
- мил   newsm51 smile3525(до два пъти в годината ,което прави тези моменти наистина специални)
-запълващ пространството   bigdance2 - тук да поясня ...Когато сме заедно нямам нужда да се обгърна с други хора .Самото му присъствие е достатъчно, за да се чувствам цяла и на мястото си ... Когато сме сред приятели , той е центъра около който се случват събитията ;
-инициативен и способен - реши ли нещо да постигне ,брой го за свършено

Това е моето момче в бяла светлина . Nice, а?  newsm10

# 62
  • Мнения: 67
Моят мъж е почти пълната ми противоположност. Вбесява ме често. Понякога се чудя как по точно сме успели да си запазим семейството. После си давам сметка колко много го обичам този човек, защото винаги е бил с мен във всичко, включително и в нещата които не разбира. Погрижи се за децата ни с грижата на страхотен родител. Грижи се за мен, дори когато и аз го изнервям до безкрайност. Спокоен, стабилен, изключително интелектуална личност. С чувство за хумор, много подвижен и в мисли и в действия. Широко скроен/ама леко ревнив, колкото за подправка/ - изобщо............друг за мене няма на този свят.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249
Обича ме
Обича дъщеря ни
Обича семейството ни
Грижи се много за възрастните си родители
Грижи се и за моите, когато се налага
Старае се във всичко
...

Никога не ми се налага да му обяснявам какво имам предвид
...

 

# 64
  • Мнения: 39
в моя мъж харесвам :
Грижи се за мен , прави това което искам (в повечето случай)
Прави ме щастлива, знае какво харесвам да гледам , да хапвам и винаги ме е слагал на първо място .
Обича ме много , помага ми във всичко и е много търпелив.
Не спира да ме желае. Страстта му към мен си е все същата.
Обужавам големите му силни ръце в който съм като малко дете .
Винаги ме разсмива
той е единственият който ме вдъхновява и ме прави спокойна .
Мъжа ми е умен,забавен и мил .
Със прекрасни кафяви очи. И със красива усмивка която всяка сутрин ме буди и ме радва .
Благодаря на Бог, че ме срещна с него.
Че ме срещна и ме дари с най-прекрасното .  txtloves

# 65
  • Мнения: 609
Мил,романтичен,нежен,умен,винаги ме разбира,подкрепя.
Така като се замисля за добрите му качества ,ми става мило на душата.Припомням си защо съм избрала да споделя живота си точно с него. Simple Smile

# 66
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Понася всичката ми лудост вече 25 години и ме обича въпреки всичко. Показва любовта си, готви превъзходно, подкрепя ме във всичко и знам, че няма да ме предаде. Все още възбужда сетивата ми с външния си вид и ме кара да го желая. Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 14 081
Моят мъж има качества с които ме дразни. Преди да открия тази тема, не се бях замисляла какви са хубавите му качества. А те са:
- прекалено е добър, до степен, че вреди на себе си;
- не обича конфликтите, разбира се с околните;
- има чувство за хумор;
- много ми помага при отглеждането на децата (никой не ни е помагал, сами ги отгледахме. Още помня как хранеше големия, сменяше му памперса, къпеше го и трепереше косъм да не падне от главата му. И никога не се е срамувал да бута количката.  Heart Eyes);
- не ми е отказал нищо;
- угажда на всичките ми капризи;
- угажда на капризите и желанията на децата;
- не ме пита колко пари съм похарчила днес (или вчера, или онзи ден...);
- не флиртува с други жени;
- семейството му е достатъчно, не търси компанията на приятели вечер;
- навсякъде сме заедно;
- 14 години не е спрял да ми повтаря, че ме обича;
- и най-голямото му качество - ТЪРПИ МЕ!
Благодаря на авторката на темата. Накара ме да се замисля и да започна да ценя още повече човекът до себе си. А той го заслужава.

# 68
  • Мнения: 390
Много хубава тема! Радвам се, че е така позитивна и усмихната!  Simple Smile

Какво харесвам в моя мъж... ох... трябва да напиша роман! Много щастлива ме прави... винаги. Има такова търпение към мен, понякога съм изнервяща, мрънкам, искам всичко да стане на мига. А той ме успокоява...
Грижи се за мен постоянно. Бил е до мен в моменти, в които не е имало на кого да разчитам, а сме били заедно от малко време. Той толкова бързо се превърна в моето семейство.
Обичам отговорността и мъжеството в него. Обичам, когато никога не се съмнява в мен, както аз никога не се съмнявам в него. В последната седмица отново доказа, че на него може да се разчита за всичко. Дава ми сигурност.
Обожавам, когато ме сваля. Иска да се доказва постоянно, да ме ухажва, да ме глези. И как ми обяснява, че съм си неговата жена и друга не е достойна да ме замени.
Обожавам секса ни, който винаги е страстен и чувствен. Обичам да правим всичко заедно, обичам колко е разнолик. Обичам работливостта му, лоялността, благородството, верността.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 017
- Има чувство за хумор, умее да се самоиронизира
- подкрепя ме във всичко
- умен е и то много, добре познава хората и ми дава правилни съвети и преценки, когато аз се чудя защо някой е реагирал по даден начин, който не разбирам
- готви прекрасно, сервира ми и изобщо се грижи за мене
- мога да му споделя всичко и винаги получавам откровена обратна информация независимо дали ще ми хареса или не
- има мъжкарско излъчване, онова, което те кара да се чувстваш сигурна и защитена, защото до себе си имаш МЪЖ
- умее да се грижи за себе си, всичко в живота си е постигнал сам
Има и други неща, но засега се сещам за тези Simple Smile А, да, не на последно място - сексът с него е чудесен Sunglasses

# 70
  • София
  • Мнения: 195
Харесвам много неща:
- лоялен е;
- отговорен към семейството и приятелите си;
- любящ съпруг;
- добър и отдаден баща;
- добра опора и подкрепа е в трудни моменти;
- може да се разчита на преценката му;
- може да е много романтичен (на 14-ти февруари и на други лични празници винаги получавам благородната завист на колежките си, понеже той не пропуска възможност да ме зарадва с огромен букет и прикрепено към него любовно писъмце, доставени на работното ми място  Heart Eyes );
- когато аз или детето сме болни- винаги е до нас неотлъчно и се грижи за нас- а това за мен е безценно негово качество!  Peace;
- не ме пита и не се интересува от парите, които харча  Simple Smile; споделял ми е, че ми има доверие и знае, че ще пазарувам разумно;
- гордее се с мен и постиженията ми;
- гордее се с детето ни и с неговите постижения;
- помага ми в домакинството;
- образован и интелигентен е; можем да разговаряме на каквито и да е теми заедно без да ни доскучее;
- не пропуска да ме целуне и да ми каже, че ме обича  Heart Eyes

И изобщо- всеки ден с него е основание за мен да кажа, че съм една много щастлива жена!  Hug Пожелавам си още много, много такива дни и години с него!  Peace

# 71
  • Мнения: 12 473
Мъдростта и силата му.
и нежността, с която ги споделя с мен. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 8
Моят мъж има качества с които ме дразни. Преди да открия тази тема, не се бях замисляла какви са хубавите му качества. А те са:
- прекалено е добър, до степен, че вреди на себе си;
- не обича конфликтите, разбира се с околните;
- има чувство за хумор;
- много ми помага при отглеждането на децата (никой не ни е помагал, сами ги отгледахме. Още помня как хранеше големия, сменяше му памперса, къпеше го и трепереше косъм да не падне от главата му. И никога не се е срамувал да бута количката.  Heart Eyes);
- не ми е отказал нищо;
- угажда на всичките ми капризи;
- угажда на капризите и желанията на децата;
- не ме пита колко пари съм похарчила днес (или вчера, или онзи ден...);
- не флиртува с други жени;
- семейството му е достатъчно, не търси компанията на приятели вечер;
- навсякъде сме заедно;
- 14 години не е спрял да ми повтаря, че ме обича;
- и най-голямото му качество - ТЪРПИ МЕ!
Благодаря на авторката на темата. Накара ме да се замисля и да започна да ценя още повече човекът до себе си. А той го заслужава.

# 73
  • Мнения: 50
Кара ме да се чувствам на сигурно място. Знам че заедно можем да променим света. С него се чувствам много силна и уверена.
Много е грижовен, когато съм в ПМС или ме е хванал някой грип оставя всичко - работа, бизненс, доставки и търчи в аптеката.
Дори да съм сготвила най-големият буламач той яде и се облизва!

ПС: бях му много ядосана до преди да отворя тази тема и да напиша коментар в нея. Сега вече съм много по спокойна  Simple Smile Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 365
Харесвам това, че от очите му лъха доброта, но когато е дяволит се появяват две пламъчета. Невероятно грижовен човек. Обожавам малките му бързи целувки по ръцете ми нощем, когато си мисли, че спа. Оценява нещата, които правя за него - дори и най - малките жестове. Носи ме на ръце и понякога ме вее във въздуха / Mr. Green/. Дали ще е разговор или мълчаливо лежане с него се чувствам щастлива. Имаме сходни интереси, а към тези, които не споделяме се отнася с уважение. Обожава разходките и природата. Харесва ми това, че и двамата сме в синхрон и рядко се случва да имаме спречквания. Харесва ми, че има мързеливи моменти, но това не му пречи да е страшно амбициозен.

И изобщо това е първия човек с който съм си помисляла за семейство.

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 305
Висок и силен - чувствам се мъничка до него, макар че като ме загледа "отгоре" се чувствам малка  Crossing Arms
Харесвам косата му, която сутрин е като на таралеж. А като му видя очите ми се дояжда шоколад  Embarassed
Много обичам усмивката му и онзи поглед, когато е готов да ме "атакува"  Heart Eyes
Харесвам чувството му за хумор и това, че не е мълчалив. Споделяме си и разговаряме много. Много рядко се караме, а ако се случи, то е за дреболии. Макар и да не си признава, е чувствителен и гушлив. И други неща има, но това е най-важното. Абе шматка си е, но пък си го обичам  hahaha

# 76
  • Мнения: 1 844
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

Да, освен ако нямаш доста грижовен мъж, защото понякога е досадно. Давам пример. Снощи пекох козунаци до 2ч. през нощта. В 8,20ч. сутринта се събуждам, при което той започва да ме гали "Мило, още е рано, поспи си още малко" и се започва едно "чакай да те завия",  "да ти наместя възглавницата", "прибери си ръката под завивката да не ти е студено" /а на мен ми е топло/ и в крайна сметка тотално се разбудих  Laughing.

# 78
  • Мнения: 1 844
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

Да, освен ако нямаш доста грижовен мъж, защото понякога е досадно. Давам пример. Снощи пекох козунаци до 2ч. през нощта. В 8,20ч. сутринта се събуждам, при което той започва да ме гали "Мило, още е рано, поспи си още малко" и се започва едно "чакай да те завия",  "да ти наместя възглавницата", "прибери си ръката под завивката да не ти е студено" /а на мен ми е топло/ и в крайна сметка тотално се разбудих  Laughing.

Искрено ме развесели  Laughing Е, да, звучи малко досадно, но пък е мило - в случая между темерут и досадно мил, бих избрала милия.  Laughing Моят не е чак такъв, особено когато спя - знае, че трябва да стъпва тихо. Joy

# 79
  • Мнения: 4 418
Сладурани, аааа? Хехе!

Иначе на кой му пука, какво някой си непознат интернет юзер харесвал в също така непознатия му съпруг, ама явно има и такива хора. Хора без работа (грин).

# 80
  • Мнения: 148
Ами да хора "без работа" сме си Simple Smile
Харесвам в него разбирането и това че не свенява да помага за каквото и да било, било в домакинството, детето. Харесвам отговорността му, нежността му, почти всичко в него. Няма как все да е перфектно, но има един лаф: ефекта е в дефекта Simple Smile.

# 81
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Харесвам, че е отговорен, добър, страхотен баща и се старае да ме пази и защитава дори и от себе си понякога. Готов е на всичко за семейството и то е на първо място в живота му.

# 82
  • Мнения: 1 111
Добър вечер! Аз в моят мъж харесвам чувството му за хумор, това че показва, че ме обича, грижите му за мен, подкрепя ме винаги, не ми се ядосва на нервните изблици и мрънкането, винаги гледа да ми угоди и да съм доволна.  От друга страна вече са външният вид  и интимните отношения Peace

# 83
  • Мнения: 524
Харесвам това, че има чест. Отстоява мнението си, грижи се за мен и винаги ми помага.

# 84
  • Мнения: 73
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 11 472
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

 hahaha hahaha Joy Joy hahaha
А допада ли ти да речем... мозъка му?  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 477
- обичам това, че мога да му вярвам със затворени очи
-обичам да ми готви
-обичам хубавите му устни, нежното му лице
-обичам меките му нежни ръце
-обичам да си мълчим заедно
-обичам, когато ми дава кураж и ме разведрява
-обичам добротата му, има много голямо сърце
-обичам секси дупето му
-много е интелегентен и любознателен, чете постоянно, говори малко, но умно..
-обичам усмивката му, много е сърдечна
-не на последно място е и грижовен

# 87
  • Мнения: X
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile
Е, като си няма друго за харесване горкия,  и това става........    Joy



# 88
  • Мнения: 1 174
Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат 😀
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.

# 89
  • Мнения: 477
Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат 😀
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.
Хихихих, мен понякога ме е страх да не си ми го откраднат, естествено има и недостатъци, но то кой няма, а и аз го обичам, и не ги забелязвам много мисля.

# 90
  • Мнения: 73
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

# 91
  • Мнения: 4 841
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Чисто технически... Когато с течение на времето важният член изгуби мощ, спаружи се, и клюмне повехнал,  какво правим с останалата част от мъжа?

# 92
  • София
  • Мнения: 11 472
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Чисто технически... Когато с течение на времето важният член изгуби мощ, спаружи се, и клюмне повехнал,  какво правим с останалата част от мъжа?
Бабата си намира нов член, как какво  hahaha

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Ако продължиш да си го повтаряш, може и да си повярваш  Confused

# 94
  • София
  • Мнения: 8 649
Да, вероятно членът е най-важен, докато правите или не правите бебе  Laughing Когато бебето е факт, членът му пак си е от значение, но доста по-малко...и на преден план излизат други негови качества и некачества.
Защото членът мен може да ме радва, но детето въобще и не го засяга.

# 95
  • Мнения: 2 650
Ако мъжът ми ми каже, че най-важнто в мен е вагината ми, веднагически ще се погрижа да я обзаведа с чене Sunglasses

# 96
  • Мнения: X
Ох, че забавна тема. Аз няма да си казвам мнението за члена, че има и мъже в темата.  Laughing

Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.
Ако не бях сигурна, че не живееш у нас, щях да си помисля, че си share-ваме мъжа. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 2 780
Качествен к*р и умението да изкарва много пари са най-важните качества у един мъж.

# 98
  • София
  • Мнения: 8 649
Значи "качествения к+*р" аз го разбирам като събирателно на умения в леглото  Peace Имала съм партньор с доста скромен атрибут, който обаче беше изключително изобретателен, сексуален...да не кажа, че на моменти отиваше в някои крайности. 
А един с доста ..."добро" достойнство, беше такъв пън, че чак ме е срам, че съм седяла с него  Crazy
Естествено, хубаво е нещата да са здрави, прави, големи...но не са най-важното. Особено пък, когато ситуацията и връзката се усложни.Тогава много други неща излизат на преден план.

# 99
  • Мнения: 2 780
Ако бях жена щеше да ми е много важно мъжкото междукрачие, което взимам доживот да се справя повече от добре.

# 100
  • Мнения: 477
Ако бях жена щеше да ми е много важно мъжкото междукрачие, което взимам доживот да се справя повече от добре.
Типично мъжко изказване.

# 101
  • Мнения: 2 650
Не е типично мъжко -типично е  за индивиди, които  много си търсят някой да им уважи междукрачието и от там му и придават важност, барем се котира  някъде това  важно членство Laughing   

# 102
  • Мнения: 46 518
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Комплексно е. Може да му е златен, ама ако е темерут и безотговорен, агресивен или пристрастен към нещо, ако не може да каже 2 думи или да бъде добър баща и т.н., жената ще се огледа за друг. П*шки да искаш  Laughing

# 103
  • Мнения: 420
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Комплексно е. Може да му е златен, ама ако е темерут и безотговорен, агресивен или пристрастен към нещо, ако не може да каже 2 думи или да бъде добър баща и т.н., жената ще се огледа за друг. П*шки да искаш  Laughing
На някои капацитета им спира само до подбор на пи*ки.

# 105
  • Мнения: 46 518
Ох, явно са сериозни нещата Mr. Green

# 106
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Това, надявам се, беше сарказъм  hahaha

Иначе по темата - всичко му харесвам. Даже и недостатъците

# 107
  • София
  • Мнения: 1 176
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 650
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

 Леле,  тази ли е  Crazy...забравих ѝ стария ник, но  ако е тя... там нещата са  ...бе, не  за смях много Confused

# 109
  • Мнения: 54 444
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

Ти как разбра, че е тя? Crazy

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile
e, всеки решава за какво да се омъжи - едни за член, друг за пари, трети - да не са сами ...тук-таме още и по любов се омъжвали...така поне разказват градските легенди  и  форумите  Laughing

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 19:34 от rosi81

# 111
  • Мнения: 420
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

Ти как разбра, че е тя? Crazy
А, то очи боде! Не и помня стария ник, но е тя, друга такава захаросано-морбидна няма, поне у форума де!

# 112
  • Мнения: 54 444
Много си е подобрила правописа, затова се усъмних да не е друг потребител.

# 113
  • Мнения: 1 355
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green
Joy Joy Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 11 472
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green
Joy Joy Joy
Темата е отпреди 2 год. поне,  як член значи ще да е

# 115
  • Мнения: 73
За каква потребителка говорите нещо не ми е ясно.Нова съм във форума.
И изобщо не зная какво обсъждате и какви старци.Старците са в старчески домове.Старците са на село.Какви любови със старци.Какви гробища.

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 11:33 от Say i love you

# 116
  • Мнения: 54 444
За каква потребителка говорите нещо не ми е ясно.Нова съм във форума.
И изобщо не зная какво обсъждате и какви старци.Старците са в старчески домове.Старците са на село.Какви любови със старци.Какви гробища.

Тези неизменни редакции доказват, че си ти, Айс. Peace

Общи условия

Активация на акаунт