Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 024
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 73
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

# 91
  • Мнения: 4 841
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Чисто технически... Когато с течение на времето важният член изгуби мощ, спаружи се, и клюмне повехнал,  какво правим с останалата част от мъжа?

# 92
  • София
  • Мнения: 11 491
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Чисто технически... Когато с течение на времето важният член изгуби мощ, спаружи се, и клюмне повехнал,  какво правим с останалата част от мъжа?
Бабата си намира нов член, как какво  hahaha

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Ако продължиш да си го повтаряш, може и да си повярваш  Confused

# 94
  • София
  • Мнения: 8 664
Да, вероятно членът е най-важен, докато правите или не правите бебе  Laughing Когато бебето е факт, членът му пак си е от значение, но доста по-малко...и на преден план излизат други негови качества и некачества.
Защото членът мен може да ме радва, но детето въобще и не го засяга.

# 95
  • Мнения: 2 650
Ако мъжът ми ми каже, че най-важнто в мен е вагината ми, веднагически ще се погрижа да я обзаведа с чене Sunglasses

# 96
  • Мнения: X
Ох, че забавна тема. Аз няма да си казвам мнението за члена, че има и мъже в темата.  Laughing

Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.
Ако не бях сигурна, че не живееш у нас, щях да си помисля, че си share-ваме мъжа. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 2 789
Качествен к*р и умението да изкарва много пари са най-важните качества у един мъж.

# 98
  • София
  • Мнения: 8 664
Значи "качествения к+*р" аз го разбирам като събирателно на умения в леглото  Peace Имала съм партньор с доста скромен атрибут, който обаче беше изключително изобретателен, сексуален...да не кажа, че на моменти отиваше в някои крайности. 
А един с доста ..."добро" достойнство, беше такъв пън, че чак ме е срам, че съм седяла с него  Crazy
Естествено, хубаво е нещата да са здрави, прави, големи...но не са най-важното. Особено пък, когато ситуацията и връзката се усложни.Тогава много други неща излизат на преден план.

# 99
  • Мнения: 2 789
Ако бях жена щеше да ми е много важно мъжкото междукрачие, което взимам доживот да се справя повече от добре.

# 100
  • Мнения: 477
Ако бях жена щеше да ми е много важно мъжкото междукрачие, което взимам доживот да се справя повече от добре.
Типично мъжко изказване.

# 101
  • Мнения: 2 650
Не е типично мъжко -типично е  за индивиди, които  много си търсят някой да им уважи междукрачието и от там му и придават важност, барем се котира  някъде това  важно членство Laughing   

# 102
  • Мнения: 46 553
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Комплексно е. Може да му е златен, ама ако е темерут и безотговорен, агресивен или пристрастен към нещо, ако не може да каже 2 думи или да бъде добър баща и т.н., жената ще се огледа за друг. П*шки да искаш  Laughing

# 103
  • Мнения: 420
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.
Комплексно е. Може да му е златен, ама ако е темерут и безотговорен, агресивен или пристрастен към нещо, ако не може да каже 2 думи или да бъде добър баща и т.н., жената ще се огледа за друг. П*шки да искаш  Laughing
На някои капацитета им спира само до подбор на пи*ки.

Общи условия

Активация на акаунт