Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 013
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 282
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Повечето положителни качества, изброени тук, спокойно могат да се отнесат и към най-добрите ви приятелки или към някой роднина- добър, честен, искрен. Това са генералните човешки добродетели.
Кажете нещо за фигурата му, за външния вид, да проличи че изпитвате физическо привличане към този индивид!  Mr. Green

Аз харесвам моят, защото е висок, строен, спортува, суетен е, винаги изглежда идеално. Лицето му е красиво и нежно, няма бузи, двойна гуша и други "красоти", широко засегнали българския мъж:)
И ме обича! И ме харесва физически и ми се наслаждава, както и аз на него!

# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Готви много вкусно. Обича и приема без съпротива домъкнатите домашни любимци.  Grinning Овен.

# 47
  • Мнения: 1 749
Мойто мъж е най-убаво от всички Mr. Green
Има набито и едро мускулесто тяло (мускули, които не са правени главно във фитнеса), с правилни пропорции. И спирам до тук, че усещам, пластичната анатомия иска да се обади.

Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

# 48
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Харесвам походката, профила. Много е суетен - винаги чист, спретнат, модерен и парфюмиран:) Не му миришат /ужасно много/ краката, не хърка. Умен, схватлив и бързомислещ - това е много важно за мен, тъй като се изприщвам от флегматични хора. Културен, добре възпитан, с добри обноски.

# 49
  • Мнения: 14 654
Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

Не знам дали има друга жена освен българката, за която е гордост, че мъжът й е дебел. Много пъти съм чувала как мед им капе от устата като кажат, че милото е 100 кила. А един прост ИТМ показва, че никой не трябва да тежи толкова.

# 50
  • Мнения: 1 749
Ама нещо ми е заслабнал напоследък и му се карам да се поправи, защото вече е под минимума от 90 кила.

Не знам дали има друга жена освен българката, за която е гордост, че мъжът й е дебел. Много пъти съм чувала как мед им капе от устата като кажат, че милото е 100 кила. А един прост ИТМ показва, че никой не трябва да тежи толкова.
Мъжът ми не е бил никога дебел. Но сега ми се види кльощав направо. И не е висок 160 та да каже човек, че е пуФкаФ като е 90 кила

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 21:45 от S k i n

# 51
  • София
  • Мнения: 12 374
Харесвам сиво-зелено-сините му очи.
Правилните зъби, усмивката.
Аналитичния му ум, познанията му в интересни (и не толкова) за мен области.
Почтеността - мъжът ми е един от най-почтените хора, които познавам.
Готовността с която върши всичко вкъщи. Прави го много естествено, без чупки и драми.
Лазанята му  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 446
Харесвам това, че ме обича до безкрай.
И не се караме за глупости
И не ми повишава тон никога
И,че ми задоволява всички капризи.

# 53
  • Мнения: 1 181
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Повечето положителни качества, изброени тук, спокойно могат да се отнесат и към най-добрите ви приятелки или към някой роднина- добър, честен, искрен. Това са генералните човешки добродетели.
Кажете нещо за фигурата му, за външния вид, да проличи че изпитвате физическо привличане към този индивид!  Mr. Green


Само дето аз не живея с приятелката си и не деля едно легло с нея, или с майка си или с друг мой роднина... Затова търся същите добродетели и в мъжа си. Пък макар и да не е с идеалната фигура, коса, очи, зъби и други части на тялото. А щом съм с него следователно ме привлича и физически  Peace

В моят харесвам кулинарните му подвизи, белите му зъби, топлите му очи, позитивното му мислене, това че не е злопаметен, това че никога за никой не е казал лоша дума, а винаги вижда в хората положителните качества, походката и стойката му и не на последно място - както казваше баба ми "уйдисва ми на акъла за всичко"   Simple Smile

# 54
  • Мнения: 12 473
Всичко.
Уникален и изпълващ ме с възторг във всяко отношение е.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Дайте и по една снимка на тези мъже...Simple Smile
Моят мъж съм го развявала по форума, но вече поодъртяхме, така че давам път на младите.  Wink

А какво му харесвам... Когато иска е мнооого мил и внимателен. Душичка! Тогава му щипкам силно бузките и му се радвам, а той се мръщи, но не се дърпа.
А, сетих се - като му погледна устните и изпитвам желание да ги целуна на секундата, любими са ми. Навремето, когато се запознахме и той ми говореше нещо, нищо не чувах, само го гледах в устните и се чудех какво ли е да ги целуваш.  Blush

# 56
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Дава ми чувство за сигурност, доверие. /След  дълги години, за първи път го изпитах това чувство, та затова май не се и чудих искам ли го, не го ли искам този мъж./
Грижи се за мен и детето ни.
Приятно ми е дори когато просто седим и си мълчим. /И двамата по принцип не сме от най - приказливите, но понякога с някой мълчанието е едно напрегнато, с друг - приятно. Та с него ми е приятно просто да си помълча./
А когато ме прегърне и целуне - там вече света спира Simple Smile
И недостатъци си има бол, ама сега нали две - три седмици по стечение на обстоятелствата е доста далеч от нас, само за хубавите му качества се сещам.

# 57
  • Мнения: 85
нежната бяла кожичка на шията му  Crazy , очите, ръцете (ооо особено ръцете  Heart Eyes ),  винаги  успява да ми покаже различните гледни точки в конкретна ситуация, много е умен, винаги премисля добре нещата предварително, никога не предприема прибързани действия, майстор е - всичко може да ремонтира (аз досега дори една пералня не съм пуснала Whistling ), умее да се разбира с всякакви хора, в критични ситуации запазва спокойствие (много ме разглези от тази гледана точка, защото вече съм свикнала, че като има някакъв проблем и той ще го разреши), когато прави нещо изпипва и най-малкия детайл, разсмива ме, пее ми песни,и не знам как го прави но само той може да ме успокои и ..........
и за да не останете с грешно впечатлени и да си помислите че тоя няма кусури  ще видите в съседната тема -с какво ви дразни половинката какъв дълъг ферман ще изпиша  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 243

Най-много ми харесва, че имаме толкова общи теми за разговор, можем да си разменяме аргументи с часове и това са часове, които обичам.

Харесва ми отношението му към дъщеря ни, мисълта, че може да я гледа (или дори да я отгледа) толкова добре сам ме изпълва със спокойствие. Чудесен баща е.

Хубаво е и това, че ако види, че се радвам на нещо или силно го искам, винаги намира начин да го получа. Прави го от нежност към мен. (От своя страна много внимавам да не злоупотребявам по тази точка.)

# 59
  • Мнения: 1 005
Физически е с идеално тяло - висок, строен , мускулест (не от фитнес  Sunglasses ) . Има най - хубавите кафяви очи - като Р. Патисън в " Здрач" . Силни , здрави ръце , с които гали нежно .
Много е грижовен , прави всичко двете с беба да сме добре . Мрази лицемерите , винаги "усеща" какви са хората още със запознаването (нямам идея как го прави ). Премисля няколко хода на пред , винаги имаме различни гледни точки , това е добре , защото гледаме  проблемите от различни страни . Изключително прям е - ще ти каже всичко в очите , без да се замисля , че може да те нарани , но пък не е подмолен и не може да лъже . Голям мъжкар е , имам чувството , че като ходи и пръска тестостерон на всякъде   Wink  , което ме кара да ревнувам понякога  Whistling , но такава му е природата и си го обичам .

Общи условия

Активация на акаунт