Отговори
# 45
  • Мнения: 1 072
Скъпа Госпожа Heart Eyes  Hug, честит рожден ден и от мен  love001 Да бъдеш щастлива ти желая, разбира се много здраве и любов в добавка Simple Smile И всички цветя за весел  празник Heart Eyes Hug

# 46
  • Мнения: 445
Добър вечер  Hug

Госпожа  Hug Heart Eyes, честит рожден ден и тук - бъди много щастлива, обичана и все така позитивна и усмихната! И аз много те обичам  Heart Eyes Hug

Аз пък много харесвам Кузей  Heart Eyes, ама признавам - слабост ми е Халил  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 47
  • Мнения: 3 232


Като гледам тези снимки, все повече ме обхваща нетърпението.

# 48
  • Мнения: 3 371
Ками, Миси, Хел,  newsm51  love001 newsm51 Благодаря ви, дружки !



Nermin Bezmen
5 hours ago
... VE... YENİ SEZON ÇEKİMLER BAŞLAR... TÜM EMEKÇİLERİMİZİN YOLU AÇIK OLSUN!....
... AND ...NEW SEASON SHOOTING STARTS ...
ALL our WORKING ENJOY ON THE WAY!

 Party Party Party



 Party Party Party


# 49
  • Мнения: 21 201
Да започват вече, че нямаме търпение smile3539 за първия трейлър и определяне на датата на излъчване на първия епизод от новия сезон.




Фирдевс от ЗП е много манипулативна и дотеглива жена но не мога да и отрека отличната прозорливост. Единствено тя винаги е в час със случващото се и усеща нещата още докато витаят във въздуха без самите участници в различните ситуации да са наясно със собствените си чувства.
Може да изглежда отстрани, че манипулира Бихтер но и казва все истини та макар, и болезнени да са.

# 50
  • Мнения: 3 371
Добро да е утрото и усмихнат денят ви дружки !  Hug

Скрит текст:

Наде, аз също нямам търпение за трейлър, надявам се, че съвсем скоро ще ни зарадват и ще ни подскажат какво да очакваме от новия сезон на КСШ !  Peace



basakdizer
πριν από 25 λεπτά
bizim set hep sokaklarda.. ‪#‎karaparaask‬



Башак на сета на КПА . Peace

http://instagram.com/p/sP8kwzP_yZ/?modal=true

Харесвам я, много естествена и земна ми се струва !  Peace

И още снимки от сета .





First photos of backstage filming season 2 of the British military

Нещо малко на уволнение са го докарали английските войничета... Laughing

# 51
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Привет на всички!

Госпожата, честита да си!
Да си жива и здрава, останалото ти ще си го наредиш, знам те аз!
Цветя, целувки и прегръдки имаш от мен!

  bouquet Hug  love001

Филипова, прочетох в предната тема написаното от теб за общата атмосфера на ЗП - клюки, интриги, дебнене, подслушване и пр.
Напълно съм съгласна с теб. Това е и причината да не харесвам сериала като цяло - още първия път си мислех: какъв празен живот живеят тези хора...Единственото, което ме вълнува в този сериал е любовта между Бихтер и Бехлюл. И, признавам си, че е заради тази именно двойка. Ако бяха други артисти, не знам дали щяха така да ме вълнуват. 

Хазал Кая е много красиво момиче, но като актриса не достига до мен. Студено излъчване има и играта й е доста еднообразна. Гледах и първите 6 серии на ОС с надеждата за ново усещане, защото наистина я намирам красива, но - същата работа. А и сериалът не ме "хвана". Гледала съм и части от някакъв сериал с "ангел" в заглавието, пак заради нейното участие -и там по същия начин играеше.
Също както Небахат Чехре. И тя има много беден артистичен  арсенал. В Кара пара ашк играе по същия начин, даже изглежда по същия начин и ролята й, според мен, е пълен провал. Извадила е късмет,явно, със ЗП, че са искали точно това, което тя има - надменно лице, осанка на богата "кучка" и погледи на интригантка от салонното общество. А, да. И добре й стоят всякакви претрупани и кичозни дрехи, наред с елегантните.

# 52
  • Мнения: 3 371
Привет, Светле !  Hug Благодаря ти за пожеланията, чул те Господ !  Praynig

И аз като теб, дори и не мога да си представя как някой друг би могъл да изиграе Бихтер или Бехлюл ! Не мога да си представя, че друга двойка би могла да пресъздаде тази невероятна любов, да донесе тези емоции и чувства, които предизвиква у нас и до ден днешен този филм !  Peace
Според мен, целият каст , е перфектно подбран и всички актьори до съвършенство са се слели с екранните си образи, затова и въздействието им е така пълнокръвно !

















# 53
  • Мнения: 136
Госпожата, честит рожден ден и от мен с голямо закъснение  Hug
Нека романтиката никога не напуска сърцето ти, а от здраве да не се отървеш. Бъди щастлива!  newsm51
Благодаря ти за всичко, което правиш, за да се чувстваме уютно и специално  Hug

svetal4o, и аз като теб, въпреки наистина кухия живот на тези хора, харесвам сериала заради неповторимата любовна двойка Бехлюл-Бихтер. Те нямат аналог сред себеподобните си в турските сериали и за мен си остават ТОП. А относно Хазал - Нихал, снощи гледах епизода, в който Бихтер избяга след като Аднан я изнасили в онази къща на Бехлюл на плажа и Нихал откри къщата. И се започна - защо си се върнал, как си се върнал, защо не си се обадил, как точно дойде до тука, къде си остави колата, защо, защо, защо.....Да влезеш в лудницата направо. Адски дразнещ образ. Има хубаво лице, нехубава фигура, дори и слаба да е, неприятен тембър на гласа и никакво сексуално излъчване. Поне така я виждам аз. Адски нелепи са двамата с Бехлюл като уж любовна двойка, крайно неподходящи и крайно глупаво стоят един до друг.

# 54
  • Мнения: 3 371
Гери,  Hug много благодаря за хубавите пожелания и мили думи !   love001
И аз ти благодаря от сърце за всичко, което ти и екипът ти правите, за да можем да се наслаждаваме на любимите си филми и герои и да ги разбираме по- добре !  newsm51

Никоя друга любовна двойка не ми е въздействала по начина, по който го правят тези двамата !  Heart Eyes Crazy Blush

















# 55
  • Мнения: 3 371


http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=222291

Официално вече - Зерин ще е в ролята на майката на Мурка. Peace







 Wink

# 56
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Госпожата, честит рожден ден и от мен с голямо закъснение  Hug
Нека романтиката никога не напуска сърцето ти, а от здраве да не се отървеш. Бъди щастлива!  newsm51
Благодаря ти за всичко, което правиш, за да се чувстваме уютно и специално  Hug

svetal4o, и аз като теб, въпреки наистина кухия живот на тези хора, харесвам сериала заради неповторимата любовна двойка Бехлюл-Бихтер. Те нямат аналог сред себеподобните си в турските сериали и за мен си остават ТОП. А относно Хазал - Нихал, снощи гледах епизода, в който Бихтер избяга след като Аднан я изнасили в онази къща на Бехлюл на плажа и Нихал откри къщата. И се започна - защо си се върнал, как си се върнал, защо не си се обадил, как точно дойде до тука, къде си остави колата, защо, защо, защо.....Да влезеш в лудницата направо. Адски дразнещ образ. Има хубаво лице, нехубава фигура, дори и слаба да е, неприятен тембър на гласа и никакво сексуално излъчване. Поне така я виждам аз. Адски нелепи са двамата с Бехлюл като уж любовна двойка, крайно неподходящи и крайно глупаво стоят един до друг.

Гери, това е! Напипала си го! В десятката! На мен все ми убягваше - това е, няма сексапил! Много хубаво лице, красиво, нежно, порцеланово направо. Но не е секси и няма живец.
Ех, отдъхнах си. Все се чудех какво е това, което й липсва, защото наистина има изключително красиво лице. И фигурата й, след отслабването, става. Но го няма това отвътре... Което се вижда отвън...

# 57
  • Мнения: 3 371









Дружки,  Hug иска ми се, всички заедно, да вземем едно решение, което касае КСШ . Снимките вече започнаха, вторият сезон на филма е факт . Heart Eyes Всички знаете какво и защо се случи в темата за филма, бяхте свидетели на всичко. Все още много ми е мъчно и ме боли, въпреки че зная, че не си заслужава .  За мен, варианта да обсъждаме тук предстоящият сезон, е ок - формата на темата и заглавието го позволяват. От няколко дни, обаче, получавам много питания на ЛС дали няма да отворя отново темата за филма и да продължим от там, където бяхме стигнали. За мен, това не е никак лесно решение, затова имам нужда от вашето мнение, което ми е ценно и вашето съдействие . Затова ви моля, да изкажете тук своето виждане и заедно да вземем решение !  Hug Споделяйте !  Hug

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 15:06 от gospojata

# 58
# 59
  • Мнения: 3 232
Госпожата, щом заглавието позволява, а и тази тема е гостоприемна, за мен е ОК да си коментираме тук КСШ, дори вече го правя.

Не е толкова важно КЪДЕ, важното е С КОГО, нали така?

ПП Между другото, наскоро от руския форум ме питаха къде ни изчезна темата, проявяват интерес.

Общи условия

Активация на акаунт