Взимате ли децата си с вас, когато ходите на разходка в чужбина?

  • 13 372
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
 Съгласна съм с предишния пост. Вече и у нас организират такива смесени представления на опера  за деца.
 

Например Фортисимо. На последното издание, на което бяхме изпълняваха само музика от филми и компютърни игри, придружено с фойерверки. Децата се радваха най-много. Максим Ешкенази сам по себе си е забавление за тях. И Печенката участваше.  Grinning

# 346
  • Мнения: 12 666
То не беше осмиване на тези, които пътуват с децата, то не беше носене на вода от девет кладенеца, че го правят само защото нямат на кого да ги оставят, защото искат да тормозят околните, защото са егоисти и какво ли не...

Ако погледнеш от другата страна, е абсолютно същото.  Да не говорим, че темата е тенденциозно поставена, авторът не пита , той обвинява. 

# 347
  • Мнения: 9 706
А, ако е за налягането, не зная дали да се съглася... Има например терапии, които се основават на това, точно с една мама бистрим тази тема на друго място.
Питах мъжа ми, наистина съм в заблуда за мозъка и височините. Изобщо не знам как ми е хрумнало Simple Smile Извинявам се.
Въздухът в самолета минава през климатична система свързана с двигателите на самолета и винаги има малко количество от горивото, поради което в него се откриват същите емисии, които човек вдишва, когато живее до магистрала. Според някои хора било наистина нездравословно.

п/п/ Къде е темата за терапията с налягане?

# 348
  • Мнения: 2 237
п/п/ Къде е темата за терапията с налягане?

Тема не зная дали има. Засяга надморската височина и поведение на оганизма под вода.

При първото става дума за Klimakammertherapie (hypobare Therapie). Не съм търсила еквивалент на нашия език, ще погледна и ще допълня, ако има. Влиза се в камера и се създава усещане и атмосфера като при полет/височина. Препоръчва се при много заболявания и недиагностицирани проблеми.

А в момента събирам и информация за хипербарна кислородна камера и озоновата терапия. Във форума има някои по-запознати от мен дами, на няколко места е ставало дума за нея. Предполагам, че ще ти е особено интересно да прочетеш (не във връзка с тази тема) Simple Smile

# 349
  • Мнения: X
Става дума за Klimakammertherapie (hypobare Therapie). Не съм търсила еквивалент на нашия език, ще погледна и ще допълня, ако има. Влиза се в камера и се създава усещане и атмосфера като при полет/височина. Препоръчва се при много заболявания и недиагностицирани проблеми.

Не е ли барокамера?

# 350
  • Мнения: 2 237

Точно за нея.
Но е важна разликата с другата, в този случай говорим за хипо (алпинисти, височина..)

# 351
  • Мнения: 11 747
Съвсем скоро ще пътувам и ще съм без дете, то и без мъж ще бъда. Детето е на 1 година и 2 месеца, тогава и 3 месеца ще навърши. Пътуването е далечно и тежко - от вкъщи до първия хотел ще пътувам 36 часа вероятно без престой. Програмата ще е тежка и натоварена. Мисля, че е напълно невъзможно да я взема с мен. Исках и бих, когато мислих да ходим в Испания само в един хотел, но се промениха плановете. Сега за 10 дни ще сменя 4 хотела в различни градове. Иначе много, много искам да я взимам с мен и така смятам да правя от догодина - хем ще е малко по- голяма, хем няма да ходя надалеч.

Общи условия

Активация на акаунт