Професионални серии за коса - тема 69

  • 67 177
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 3 272
Добро утро! Включвам се и аз   bouquet
1. Как се променят грижите,които полагате за косата си с настъпването на есента ? - моят опит с професионални продукти е от една година  Blush, затова не знам трябва ли и как да променям грижите, но ще ви следя за идеи.
2. Кои са любимите  ви хидратиращи продукти ? - определено маската Макадамия  Heart Eyes. Митик Ойл също, но ми идва една идея по-слаба. 
3. Кои са любимите ви протеинови продукти  ? - любимец тук нямам, ползвах 2-минутния реконструктор, добре ми се отразява. Имам обаче едно съмнение относно него - появяват ми се пъпки, много неприятни и болезнени, а кожата ми е доста чиста и ако имам пъпка, то това се случва един път в годината  Sad. Сигурна съм, че не е от козметиката за лице. По метода на изключването стигнах до този извод - ползвам го, след ден-пъпка   Naughty. Случвало ли ви се е подобно нещо?


И сега съм в търсене на добра протеинова грижа - заглеждам Липидиум на Лореал (шампоан+маска+термозащита), в момента е и на промоция  Blush. Спомням си, че имаше отзиви тук, но не ги откривам сега. Ще ми припомните ли?  Blush

Хубава и силна серия протеин е Архитект на Керастас,  а го видях на много добра оферта ето тук

http://www.beautyexpert.co.uk/k-rastase-resistance-bain-force-ar … 0ml/10811336.html

Цената за 500 мл. е много добра, направо без пари излиза, особено ако с някой си го разделиш.

Иначе много добра протеинова е Алтерна Репаерикс. В същия сайт я виждам намалена с 20%, но и в Ензо я виждам.
Аз ако в Ензо и в някой английски сайт продуктите са на еднакви цени поръчвам от английския сайт, защото там винаги е произведено във Франция и срока на годност е по-голям. Да не говорим че доставката е безплатна.

# 181
  • Мнения: 4 291
Добро утро! Включвам се и аз   bouquet
1. Как се променят грижите,които полагате за косата си с настъпването на есента ? - моят опит с професионални продукти е от една година  Blush, затова не знам трябва ли и как да променям грижите, но ще ви следя за идеи.
2. Кои са любимите  ви хидратиращи продукти ? - определено маската Макадамия  Heart Eyes. Митик Ойл също, но ми идва една идея по-слаба. 
3. Кои са любимите ви протеинови продукти  ? - любимец тук нямам, ползвах 2-минутния реконструктор, добре ми се отразява. Имам обаче едно съмнение относно него - появяват ми се пъпки, много неприятни и болезнени, а кожата ми е доста чиста и ако имам пъпка, то това се случва един път в годината  Sad. Сигурна съм, че не е от козметиката за лице. По метода на изключването стигнах до този извод - ползвам го, след ден-пъпка   Naughty. Случвало ли ви се е подобно нещо?


И сега съм в търсене на добра протеинова грижа - заглеждам Липидиум на Лореал (шампоан+маска+термозащита), в момента е и на промоция  Blush. Спомням си, че имаше отзиви тук, но не ги откривам сега. Ще ми припомните ли?  Blush

Хубава и силна серия протеин е Архитект на Керастас,  а го видях на много добра оферта ето тук

http://www.beautyexpert.co.uk/k-rastase-resistance-bain-force-ar … 0ml/10811336.html

Цената за 500 мл. е много добра, направо без пари излиза, особено ако с някой си го разделиш.

Иначе много добра протеинова е Алтерна Репаерикс. В същия сайт я виждам намалена с 20%, но и в Ензо я виждам.
Аз ако в Ензо и в някой английски сайт продуктите са на еднакви цени поръчвам от английския сайт, защото там винаги е произведено във Франция и срока на годност е по-голям. Да не говорим че доставката е безплатна.

А за колко време пристигат от тези сайтове? Би ли ми препоръчала нещо за моята средно суха коса - шампоан, маска, нещо за растеж, термозащита - Наши, Макадамия или може би тази серия на Лореал .. https://www.facebook.com/zlatnaribka.com/photos/a.25069057496377 … ype=1&theater Приемам всякакви съвети   bouquet

# 182
  • София
  • Мнения: 3 897
Липидиум има серамиди, забелязала съм, че маски с висока концентрация на серамиди се отразяват много добре на косата ми - бих заложила на тази серия. От английските сайтове нещата пристигат за десетина дни някъде. На мен лично ми е леко досадно да ходя по пощи непрекъснато, но няма друг начин - основните ми продукти не се предлагат в бг сайтове.

# 183
  • София
  • Мнения: 3 272
krystal93

Обикновено всичко става на принципа проба-грешка, защото всяка коса приема по различен начин продуктите,  а и е важно какъв тип продук ти трябва. Аз лично за себе си предпочитам балансираните продукти, като от време не време ползвам чиста хидратация или чист протеин, но после пак съм на балансрана.

Липидиум е силно възстановяваща, може и да ти допадне.  Но не съм я пробвала. Имаше момичета, които бяха с много добри отзиви от нея. За Макадамия питай Руса Мамма,  защото тя я ползва и харесва. Аз предимно Керазтаз и Алтерна ползвам и няма да мога да те посъветвам и за Наши.

# 184
  • Мнения: 4 291
krystal93

Обикновено всичко става на принципа проба-грешка, защото всяка коса приема по различен начин продуктите,  а и е важно какъв тип продук ти трябва. Аз лично за себе си предпочитам балансираните продукти, като от време не време ползвам чиста хидратация или чист протеин, но после пак съм на балансрана.

Липидиум е силно възстановяваща, може и да ти допадне.  Но не съм я пробвала. Имаше момичета, които бяха с много добри отзиви от нея. За Макадамия питай Руса Мамма,  защото тя я ползва и харесва. Аз предимно Керазтаз и Алтерна ползвам и няма да мога да те посъветвам и за Наши.
Благодаря ви!   bouquet

# 185
  • Мнения: 5 500
Magnolia за серията за обем на Алтерна хайвер-в бързината съм взела само балсама-с какво би препоръчала да се комбинира ? Ще пробвам варианти-но ако имаш нещо изпитано -приемам препоръки .Няма да поръчвам засега шампоана защото доста се запасих.
И пак да питам-пяната на Денсифик слагаш ли я и в корените ? Тя има ли някакви т.нар.лечебни свойства-или да си я слагам и след др.шампоани ?

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
cityofangels все му се каня на този шампоан и накрая ще го взема, че с този мой скалп съм много внимателна.
Приключих снощи шампоана на Напура за стимулиране на растежа , добре измиваше без да повтарям голяма пяна правеше. Обаче много ми заплиташе косата и на 3 -я тен вече ме сърбеше скалпа и трябваше да се измие макар и самата коса надолу да е чиста.
И от там кератиновата терапия съм доволна . Много съм доволна от Kérastase Nutritive Crème d'Huile Oléo-Curl Definition Cream  ама много .
Мисля все пак да взема за зимата Kérastase Resistance Ciment Thermique Heat-Activated Reconstructor Milk Level 1-4 .

# 187
  • Варна
  • Мнения: 456
Да се запиша и аз в новата тема  Simple Smile

1. Как се променят грижите,които полагате за косата си с настъпването на есента?
- Почти не се променят.Грижите ми зависят от състоянието на косата.Пролет и есен за известно време ползвам шампоан против косопад.Никога не съм имала,правя го за всеки случай.

2. Кои са любимите  ви хидратиращи продукти?
- Еластисайзер екстрийм,Олео релакс,оранжевата ампулка,шампоан и маска Иноа,Вела СП Хидрате,Вела Енрич...

3. Кои са любимите ви протеинови продукти?
- Милк шейк терапията,Бейн де форс+зелена ампула,Вела СП Рипеър,Label M Treatment Shampoo, бамбука на Алфапарф.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 342
Мihaela_z косата ти изглежда добре гледана, ЗДРАВА и лъскава.Рядко се среща руса коса в такова перфектно състояние.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 500
Много благодаря на всички за милите думи!   bouquet  Hug

Състоянието на косата ми се дължи изцяло на професионалните продукти, които ползвам от поне 4 години и на тази тема, от която съм научила страшно много.  Heart Eyes
Старая се да не я тормозя много, защото е природно тънка. Преса не ползвам изобщо, сешоар много рядко.
Боядисвам само корени, а не цялата коса с боята на Милк Шейк, което се случва веднъж месечно при фризьор. 

# 190
  • Мнения: 799
само аз ли не виждам снимката?



и аз ... и моля ви посъветвайте ме коя серия е по-добра на Макадамия или на Наши?  newsm78

Макадамия е хидратираща, а Наши е протеин  Peace  Какво е необходимо на косата ти  Thinking

Стои една суха косата ми, не прекалено но не е жизнена .. искам да се освежи, да се подхрани! Даже се чудя какъв продукт да си взема за растеж, сгъстяване, че с тези домашни маски май нямам  търпение!  Wink

Опиши косата си подробно - тънка, плътна, боядисвана, третирана за да може по добре да те насочим в избора на продукт  Peace 

За растеж виж нещата на Напура  Peace  Много добри отизиви има за този продукт : http://www.zlatnaribka.com/shampoani/napura/stimulirane-na-raste … -na-kosata-200-ml

# 191
  • Мнения: 799
Мihaela_z косата ти изглежда добре гледана, ЗДРАВА и лъскава.Рядко се среща руса коса в такова перфектно състояние.

+ 1   и от мен   Peace

# 192
  • Мнения: 259
Момичетаа..хванали са ме лудите,икам да се направя такъв цвят : http://tsveti4kaaa.snimka.bg/daily/kosa.803077.34028038 Въпроса ми е има ли някоя с такъв цвят да ми обясни как го е постигнала и с каква проф. боя . В момента косата ми е небоядисана на ниво 6 ,даже по-скоро 7 . В албума по-нататък имам снимки на нея и се вижда цвета .  Crazy Crazy Crazy

# 193
  • Мнения: 179
Момичетаа..хванали са ме лудите,икам да се направя такъв цвят : http://tsveti4kaaa.snimka.bg/daily/kosa.803077.34028038 Въпроса ми е има ли някоя с такъв цвят да ми обясни как го е постигнала и с каква проф. боя . В момента косата ми е небоядисана на ниво 6 ,даже по-скоро 7 . В албума по-нататък имам снимки на нея и се вижда цвета .  Crazy Crazy Crazy

Цвети, имаш страхотна коса и цветът ти е много хубав! Heart Eyes Не си го променяй. Цветът, който си избрала е труден за поддържане. Ще ти пиша повече на лично.

Аз така заради едно импулсивно решение вече година и нещо се опитвам да си оправя цвета на косата. Blush

# 194
  • Мнения: 1 380
tsveti4kaaa, не беше ли и ти от тези дето мият, сушат и изправят косата си почти всеки ден (извинявай, ако греша) ...ама такава хубава коса Crazy всеки път като ти видя снимките и ахвам Simple Smile))
Наистина е хубава и Лаури е права, че цвета е труден, да не говорим, че от тва оранжево после няма отърване. И аз имам подобна импулсивна грешка преди повече от 2 години сигурно и още си нося последствията и лошото е, че вече трудно ще спра да я боядисвам, макар и да мис е иска  Peace

Общи условия

Активация на акаунт