PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 944
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12
Видях продуктите в ТЦ Гранд - Пловдив.
къде по-точно, на кой етаж?

2 етаж зад детския център

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Това е чудесна новина, страшно се радвам!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Видях продуктите в ТЦ Гранд - Пловдив.
къде по-точно, на кой етаж?

2 етаж зад детския център

Супер, най-накрая и в Пловдив, да има от къде да се купят нещата. А дали имат заредана пълната гама от продукти, дали погледна Hug?

# 273
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
От къде поръчвате тестери на продуктите?

Мисля да поръчам този тоник  http://phytocode.net/index.php/shop/rosa-damascena/pochistvasht- … ytocode-20-detail  и ми се ще да пробвам и крема против зачервявания,но не виждам как да поръчам тестер. newsm78

Поръчай си в сайта или на FDA на лични.

  bouquet

# 274
  • Мнения: 5
Здравейте! Четох доста от отзивите за козметиката на Фитокод и затова реших да си взема шампоана за чувствителен скалп,но определено останах мнооого разочарована.Ползвам био шампоани и определено не евтина козметика
Усещането е, че измивам главата си с обикновено веро ,само че не се разпенва изобщо,което го прави определено неикономичен за цената си. Нужни бяха 3-4 нанасяния върху косата ми и освен ,че я усещах като тел под душа ,държа да кажа ,че косата ми е нормална,боядисвана и това усещане съм имала с шампоан Билка за пърхот преди години.
Та за мен шампоана е незаслужаващо скъп за количеството и качеството си или просто не е моя шампоан ,нищо че е за всеки тип коса  Wink

# 275
  • София
  • Мнения: 547
здравейте!
Цъкaм нa линкa "мaгaзини" в зaглaвния пост нa първa стрaницa и ми излизaт някaкви други неща. Влизaм през телефона и ми трудно дa ровя из мнениятa нaзaд. Можете ли дa кaжете, дaли нещaтa нa фитокод ги има някъде около Хaлите, молa нa Хлaдилникa или Пaрaдaйсa?
Блaгодaря   bouquet

# 276
  • Мнения: 113
здравейте!
Цъкaм нa линкa "мaгaзини" в зaглaвния пост нa първa стрaницa и ми излизaт някaкви други неща. Влизaм през телефона и ми трудно дa ровя из мнениятa нaзaд. Можете ли дa кaжете, дaли нещaтa нa фитокод ги има някъде около Хaлите, молa нa Хлaдилникa или Пaрaдaйсa?
Блaгодaря   bouquet
http://www.phytocode.bg/shops/sofiya.html

# 277
  • София
  • Мнения: 547
здравейте!
Цъкaм нa линкa "мaгaзини" в зaглaвния пост нa първa стрaницa и ми излизaт някaкви други неща. Влизaм през телефона и ми трудно дa ровя из мнениятa нaзaд. Можете ли дa кaжете, дaли нещaтa нa фитокод ги има някъде около Хaлите, молa нa Хлaдилникa или Пaрaдaйсa?
Блaгодaря   bouquet
http://www.phytocode.bg/shops/sofiya.html

Блaгодaря!   bouquet

# 278
  • Мнения: X
Цитат
Amisol Trio (Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipids, Glycine Soja Sterols)- биолипиден комплекс, извлечен от соя.
Активна съставка с кондициониращ ефект, тушира кожните раздразнения на скалпа

За затвърждаване и припомняне на някои неща си преразглеждах темата назад и чета това от първа страница и имам питане, тъй като и спрея без отмиване съдържа този биолипиден комплекс, значи ли това че може освен по дължините на косата да се впръсква и по-нагоре към корените... след като има освен друго и успокояващо действие за скалпа?

# 279
  • Мнения: 648
Някой пробва ли вече интимния гел? Впечатления? Днес исках да си го купя, но фирмения магазин на П.Евтимий (София) не работеше.

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Някой пробва ли вече интимния гел? Впечатления? Днес исках да си го купя, но фирмения магазин на П.Евтимий (София) не работеше.
О да, цяла седмица съм с него вече- много ми харесва  Peace Ползвам го и за малката - на 6 г. Консистенцията е гъста като на гел за коса, миризмата е лека и свежа и според мен ще е доста икономичен  Peace

# 281
  • Мнения: X
Някой пробва ли вече интимния гел? Впечатления? Днес исках да си го купя, но фирмения магазин на П.Евтимий (София) не работеше.
О да, цяла седмица съм с него вече- много ми харесва  Peace Ползвам го и за малката - на 6 г. Консистенцията е гъста като на гел за коса, миризмата е лека и свежа и според мен ще е доста икономичен  Peace

Подкрепям - свеж, не дразни със сигурност (аз определено съм критерий ooooh! ), икономичен. Ползвам го от първия ден, в който го имаше наличен за поръчки Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 475
Аз влизам да похваля серията Red out! От както я използвам определено има подобрение Simple Smile

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Днес пазарувах Фитокод в магазин "Ирис" в Пловдив (в Гранд-а)Heart Eyes Изключително любезен млад мъж, каза, че е собственик на магазина. Взех си гел за измиване на лице и дезодорант. Дезодоранта е главно за дъщеря ми, но ще го пробвам и аз, ако ме предпазва ще го ползвам. Колебаех се за интимния гел, но исках първо да прочета вашите отзиви. Сега хвърлих един поглед и май-май ще го купя (дъщеря ми е на 9г.е, а видях, че и по-малки госпожици го ползват, та и двете ще му се радваме). Получих и няколко мостри на други продукти. Иначе до момента съм доволна от серията 35+, както и от Ред Аут-крема. Флуида получих като мостра от сайта с предишната си поръчка, но ми излязоха някакви червени пъпчици около очите и го спрях, не знам дали са от него или случайно така се получи.
Много съм доволна, че вече и в Пловдив можем да пазаруваме Фитокод, а обслужването в магазина ме прави още по-доволна   bouquet

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 19:49 от *Буб*

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз донякъде споделям мнението споделено по-горе за шампоана, не е икономичен продукт, но пък с новата опаковка до някъде се компенсира този недостатък, освен това скалпа и косата ми ( на мен и моят мъж) се чувстват отлично.
Много съм доволна от дезодоранта!
Крема ред аут ми е ежедневната грижа от година насам.

Общи условия

Активация на акаунт