PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 973
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350

По този повод имам едно питане, тъй като съм чела какво ли не и противоречиви неща и вече не знам кое е истина, кое не ooooh! Има ли такова нещо, че кожата привиквала към даден продукт/крем/ и така спирало положителното действие? Още съм далеч от пренасищане с продуктите, но да питам.

Благодаря предварително   bouquet
По първия въпрос не виждам логика в твърдението, че кожата привиква и спира да реагира. По-скоро потребностите й се променят с възрастта, сезоните, хранителния режим, почивката, физическата активност и други фактори. Изборът на козметика може да се подчини на потребностите, свързани с възрастта и сезоните, останалото зависи от общите грижи за здравето.


Много добре написано Peace Peace Peace.
Относно ексфолиантите, аз ползвам 1-2 пъти седмично, но...много много внимателно и нежно. Без никакво грубо търкане и никакъв натиск върху кожата. Докосвам я така, сякаш докосвам кожата на детето си, нежно и с любов.
Очаквам с нетърпение ензимната маска на Фитокод Hug.

# 256
  • Мнения: X
dragon8 Hug
Благодаря ти отново за щателните разяснения   bouquet И аз за момента нямам насищане на продуктите Simple Smile а относно другото, значи чакам с нетърпение маската на фитокод Heart Eyes

# 257
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Кога чакаме маската, че аз пак съм неразбрала? newsm78

# 258
  • Мнения: 705
Кога чакаме маската, че аз пак съм неразбрала? newsm78
Това не се знае. FDA беше писала, че се мисли за маска с ензими, не, че ще се пуска със сигурност такава Peace.
Моят намек беше, че се надявам тази година да ни зарадват с маски за лице Simple Smile.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аха, разбрах Peace
Включвам се и аз към надяващите се тогава.

# 260
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз си "почесвам пръстите" вече за поръчка на интимния гел, надявам се в най-скоро време да го придобия Simple Smile

# 261
  • Мнения: 6 713
Така че всеки знае отговора най-добре за себе си.
За Ла рош - както за всички останали - всеки сам преценява. Няма нужда да иска съвети и акъл.
А. Забравих най-важното - ако се разчита само на козметика да реши всичките проблеми на кожатазначи все едно да разчитаме на съседите да ни решат проблемите...

Какви задълбочени философски напътствия!! Човек може да открие истински находки на неподозирани места... Peace Simple Smile

# 262
  • Мнения: 705
Аз си "почесвам пръстите" вече за поръчка на интимния гел, надявам се в най-скоро време да го придобия Simple Smile
Бутвам се във фейса и ... Shocked newsm44, откога го дебнааа! В продажба е вече Simple Smile. Отивам да отстрелям един!

# 263
  • Мнения: X
Аз същоооо Party Че покрай него ще допълня колекцията си, така че от глава до пети да съм Фитокод-ка, много съм доволна от влиянието на продуктите! Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 155
Здравейте, получих си мострите , които са доста по-вече на брой от колкото очаквах, а се интересувах от ред аута, разбира се съм приятно изненадана. Самите мостри са големички като грамаж, може би една ще стигне за 4 пъти. Вече два дни използвам крема ред аут и околочен от серията и ми понасят много добре. Казвам понасят, защото съм правила алергии и към много скъпи кремове, че дори и от процедури в салон. За два дни няма как да кажа дали крема повлиява зачервяванията, но наистина кожата ми се чуства много комфортно. Мисля да си купя крема и да го ползвам като серум преди дневния си крем, дали е удачно?
Поздравления за производителите, продуктите са много добри   bouquet

# 265
  • Мнения: 475
Аз в момента също тествам red out и съм много доволна и приятно изненадана. Определено повлиява на зачервяванията (моите са червени точки като пъпки) в комбинация с флуида. На мен ми идва тежко red out крем + лек хидратиращ крем. Зависи от кожата, но може да Simple Smile

# 266
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
От къде поръчвате тестери на продуктите?

Мисля да поръчам този тоник  http://phytocode.net/index.php/shop/rosa-damascena/pochistvasht- … ytocode-20-detail  и ми се ще да пробвам и крема против зачервявания,но не виждам как да поръчам тестер. newsm78

# 267
  • Мнения: 12
Видях продуктите в ТЦ Гранд - Пловдив.

# 268
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
От къде поръчвате тестери на продуктите?

Мисля да поръчам този тоник  http://phytocode.net/index.php/shop/rosa-damascena/pochistvasht- … ytocode-20-detail  и ми се ще да пробвам и крема против зачервявания,но не виждам как да поръчам тестер. newsm78

Поръчай си в сайта или на FDA на лични.

# 269
  • Мнения: 418
Видях продуктите в ТЦ Гранд - Пловдив.
къде по-точно, на кой етаж?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт