Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 385
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4
По-добре нещастен опит, отколкото пропуснат шанс!
И ние се включваме!

# 106
  • София
  • Мнения: 877
Здравейте,

благодарим ви, че давате шанс на едно семейство за дете! Аз имам дете и бих подарила процедурата на една приятелка, която не е регистрирана във форума, а камо ли в тази тема. Тя би я направила, защото просто иска детенце!!

# 107
  • Мнения: 121
С моят мъж бихме желали да се подложим на ин витро процедура в МЦ "Афродита", защото преди 6 месеца научих от семейството си, че е крило Голяма тайна от мен - при операция от киста на яйчника на 16г. възраст са ми премахнати и двете тръби и това е било крито от мен в продължение на 9г. Освен голямата мъка от това, че никога няма да имам деца по нормален начин, семейството ми ме накара да се чувствам предадена от всички мои близки в живота ми, освен моят дългогодишен партньор! Надявам се, че МЦ "Афродита" ще върне вярата ми в честността и добротата у хората!

# 108
  • Мнения: 1
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

# 109
  • Мнения: 7
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 227
Защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита"?
Странен въпрос, който има само един логичен отговор. Защото всички тук искаме да имаме деца / по една или друга причина /, повече от всичко на света, обаче за да се случи/сбъдне това, имаме нужда и от намесата на специалисти. Wink
Успех на всички. Hug
Скрит текст:
"Хубавите неща се случват на тези, които вярват. По-хубавите се случват на онези, които са търпеливи. А най-хубавите неща се случват на тези, които не се отказват."
Не се отказвайте!
 Антон Павлович Чехов
 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 09:42 от ANI BANI

# 111
  • Мнения: 2 828
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: сб, 15 ное 2014, 10:15
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: ср, 12 ное 2014, 17:21 - 2 участия в темата.
Вече имаме едно дете  благодарение на д-р Баев и екипа на  клиника Афродита, но искаме то да не расте само и естествено се обръщаме пак към вас за да сбъднете и тази мечта!

Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:29
Имаме осиновено дете, обичаме го като свое, но аз не съм се отказала да изпитам трепетите на майчинството и вярвам, че вие ще направите от една мечта реалност!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:54
Защото няма нищо по - прекасно от това да помогнеш за създаването и отглеждането на един живот!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 23:44

Всички тези потребители са току що регистрирани  #Crazy !!!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 20:02 от П@нди

# 112
  • Мнения: 30
Доверявам се на професионалистите на клиника АФРОДИТА,защото знам и вярвам, че освен неоспорим професионализъм и знание е нужно и отношение и личностна заинтересованост,третиране не просто като пациент,а като приятел! Пожелавам много успехи на доктор Баев и на целия екип на клиника АФРОДИТА!

# 113
  • София
  • Мнения: 877
Как ще се докаже, че един потребител не създава много никове с цел да увеличи шанса си да спечели? Няма как да се засече по IP адрес, понеже може да е писано от различни места,

За да остане анонимно, може напр. всеки да пише на клиника Афродита лично съобщение, в което да напише инициалите на трите си имена и последните 4 цифри на ЕГН-то, напр. А.Б.В. 2365, което е уникалност и анонимност.

От клиниката е хубаво да уточнят дали ще направят нещо за това, както и кога ще се тегли и дали ще е в присъствието на нотариус.

Българите сме си хитреци за всичко Simple Smile

# 114
  • София
  • Мнения: 2 411
Желаем (заедно с моя съпруг) да се подложа на инвитро в МЦ "Афродита", защото предоставя услугата безплатно, поне за една двойка!!!

Откакто разбрахме, че сме с репродуктивни проблеми съм потресена от сумите, от отношението на някой гинеколози и специалисти по репродуктивно здраве и от цялата политика по отношение на такива семейства. Трябва повече да се помага на семействата, които искат да имат деца, а не могат. Защото докато забременее едно семейство с проблеми, се изхарчват средства за отглеждане на едно дете поне за 5 години.

Затова искам БЕЗПЛАТНО процедура, за да ни останат средства да се грижим за малкото същество, когато дойде.

# 115
  • Мнения: 6
След 2-ри неуспешен инвитро опит, имам нужда от надежда, от по-различен  и индивидуален поглед върху нашия случай. Надявам се клиника Афродита да ни ги даде.

# 116
  • Мнения: 156
Надявам се клиника Афродита да сбъдне мечтата ни!

# 117
  • Мнения: 186
Защото искам индивидуален подход, без да експериментира със физическото и психическото ми здраве!

# 118
  • Мнения: 571
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: сб, 15 ное 2014, 10:15
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: ср, 12 ное 2014, 17:21 - 2 участия в темата.
Вече имаме едно дете  благодарение на д-р Баев и екипа на  клиника Афродита, но искаме то да не расте само и естествено се обръщаме пак към вас за да сбъднете и тази мечта!

Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:29
Имаме осиновено дете, обичаме го като свое, но аз не съм се отказала да изпитам трепетите на майчинството и вярвам, че вие ще направите от една мечта реалност!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:54
Защото няма нищо по - прекасно от това да помогнеш за създаването и отглеждането на един живот!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 23:44

Всички тези потребители са току що регистрирани  #Crazy !!!!!!!!!!

Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

# 119
  • София
  • Мнения: 3 789
Ивана, най-вероятно това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт