Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 372
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 182
МЦ „Афродита” е водещ медицински център, гарантиращ съвременно оборудване, опитни специалисти и световноизвестни консултанти. Отделът за репродуктивна медицина е създаден в началото на 2008 г. и оттогава предлага непрекъснато услуги с огромен успех.

Високото качество на функциониране и непрекъснато обучение на нашите специалисти, заедно с високите проценти успеваемост и гъвкавата ценова политика, привличат голям брой двойки от цяла България. МЦ "Афродита" може да се гордее, че процедурите за инвитро се увеличават с 60% всяка година.

В сайта на клиниката можете да научите всичко за екипа и условията, а във Facebook можете да получите отговор на всички въпроси в реално време от специалистите на МЦ "Афродита".

-   Клинка „Афродита” е една от най-добрите клиники за инвитро у нас с подготвен екип и отлични условия.
-   В клиниката са проведени повече от 1000 успешни процедури без усложнения.
-   Клиника „Афродита” има стотици родени бебета след инвитро, което е отчетено в статистиките на фонда за асистирана репродукция и регистрите на агенцията по трансплантация.
-       В МЦ "Афродита" се предлага пълен набор услуги, сред които преглед с 4D ехограф, фетална морфология, урологични прегледи, консултации за безплодие, ултразвук с цветен доплер, консултации с андролог, семенен анализ, разширен семенен анализ, TESE екстракция на сперматозоиди  от тестиса, PESA подкожна аспирация на сперматозоиди от епидидима, лабораторни услуги след TESE/PESA, съхраняване на сперма, донор сперма, съхраняване на ембрион, трансфер на замрaзени ембриони.


Сега МЦ "Афродита" ви дава възможност да се уверите в професионализма, личното отношение към всеки пациент и добрите условия на клиниката, като предоставя шанса да спечелите безплатна инвитро процедура.

За да участвате, единственото, което трябва да направите, е да напишете като коментар в настоящата тема, само с едно изречение, защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита".

Победителят ще бъде изтеглен на края на годината и ще бъде обявен на страниците на темата.


Освен възможността да получите безплатна инвитро процедура, МЦ "Афродита" подарява и 5% отстъпка от цената на всички услуги, предлагани от клиниката, само за потребителите на форумите на BG-Mamma. За да получите своя персонален код за отстъпка, изпратете потребителското име и електронната поща, с които сте регистрирани в BG-Mamma, на e-mail: igra.afrodita@abv.bg

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 10:20 от Адри́

# 1
  • Мнения: 324
Здравейте,
бих се подложила на ин витро процедура в клиника Афродита,защото никога не знаем къде ни е писано да се случи чудото !Понякога много прехвалени клиники не успяват да постигнат бременност ,също така съм убедена ,че вие имате основание да положите големи усилия ,за да повишите успеваемостта си  Grinning
Поздравявам инициативата ви,да подарите надежда на някоя от нас.
Успех !
  bouquet

# 2
  • Мнения: 73
Здравейте!
И аз като една от Вас - имам една най-съкровена мечта- да стана майка! И то не просто майка - искам да бъда най-добрата майка и съм сигурна,че ще успеем! От малка съм си представяла, че ще имам две дечица и силно вярвам в това. След като се разбра,че мъжът ми е с  лоша морфология от спермограмата и не можем да имаме деца по нормален начин, аз не се отчаях. Даже напротив - казах си, че човек не може да избяга от съдбата си и всяко зло е за добро!Ще се боря с всички сили, за да сбъдна своята мечта!!!
Успех на всички!Стискам палци и се моля за всички!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 20
Бих желала  да се подложа на инвитро процедура в МЦ "Афродита",защото вярвам,че само най-добрите успяват,а силната вяра носи успех!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 15:18 от de.iv

# 4
  • Мнения: 15
За нас чудото може да дойде с МЦ "АФРОДИТА"

# 5
  • Мнения: 224
Ин витро процедурата в клиника "Афродита" ще бъде извършена от професионалисти, които работят компетентно и със сърце. С такова впечатление съм след отзивите за Вас.
През всички етапи на процедурата ще имам усещането, че не просто съм в добри ръце, а в правилните.
Надеждата ми е, че това ще доведе до нашето дългоочаквано чудо. Kissing Heart baby_neutral  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 998
клиника "Афродита" позволете ни да си сбъднем най-съкровенната мечта и ни направете пълноценно семейство.
Всички мечти могат да станат реалност, ако имаш смелостта да се бориш за тях!

# 7
  • Мнения: 2
Бих искала да си направя инвитро процедура  в клиника"Афродита", защото там сбъдват едно от най - съкровените желания!

# 8
  • Мнения: 13
Бих искала да подаря тази шанс даден от Афродита  на някой много силен .Който трябва да сбъдне мечтата си много скоро да стане мама.

# 9
  • Мнения: 1
Защото чудото може да стане именно в клиника 'Афродита'!

# 10
  • Мнения: 45
Бих искала да се подложа на  тази процедура в МЦ "Афродита" , защото имам усещането , че чудото  за нас ще се случи точно ТАМ!

# 11
  • Мнения: 46
Надявам се чудото да се случи във вашата клиника , защото съм от малък град и при нас няма инвитро клиники , а също и достатъчно средства. Но аз вярвам , че някой ден и ние ще се радваме на едно малко бебче въпреки трудностите!

# 12
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте.
Бихме се подложили на ин-витро процедура в клиника "Афродита", защото вече имаме два неуспешни опита зад гърба си без пунктирани яйцеклетки въпреки липсата на някакъв проблем и сме готови да опитаме и друг подход, за да постигнем мечтата си.

# 13
  • Мнения: 5
Майчинството е най-великият стимул за живот, за успех, за творчество.
От момента, в който осъзнах, че искам да бъда майка, разбрах какво значи да се бориш, да отстояваш, разбрах какво значи “да бъдеш готов на всичко”.
Искам да бъда майка, защото да си майка е риск, предизвикателство, отговорност, болка, щастие.
Сигурна съм, че е прекрасно да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да искаш да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма значение, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да искаш да си майка е не само прекрасно. Да искаш да си майка е велико! Да си майка е свято! Не мога да си представя своя живот без това – да съм майка.
Благодаря на МЦ "Афродита", че дава шанс на всички нас да изпълним този прекрасен дълг, който е смисъла на ВСИЧКО. Бог да Ви благослови!!!

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 00:01 от darina_nikolova

# 14
  • Мнения: 201
Защото е една от най- добрите клиники за инвитро в България и може да сбъдне най- голямата ни мечта!

# 15
  • Мнения: 12
Да бъдеш родител и да създадеш поколение е желание на всеки един човек, но понякога, за да имаш бебе се налага малко помощ, и аз вярвам ,че  клиника "Афродита" могат да бъдат моята подкрепа и помощ,от 8 години чакам сбъдването на мечтата ми- да чуя сърчице под моето сърце.

# 16
  • Мнения: 76
ЗДравейте бих направила поредната си ин витро процедура в МЦ"Афродита"тъй като вече съм сигурна в успеха на клиниката,вмомента се радвам на първата си рожба благодарение на МЦ"Афродита"и най-вече на прекрасния др.Баев,финансиран от Фонд асистирана репродукция,и знам за МЦ"Афродита"че искат всеки пациент да бъде удовлетворен от обгризването и всеки ще получи необходимото внимание,а не се работи на конвейер като правят много клиники.

# 17
  • Мнения: 5
Благодаря за възможноста която ни предоставяте  bouquet

# 18
  • Мнения: 1
Благодарим за подадената ръка! Поклон за благородното начинание. Успех на всички НАС!  smile3501 smile3501 smile3501

# 19
  • Мнения: 12
Здравейте,
бих се подложила на ин витро процедура в клиника Афродита, защото вярвам, че ще ми помогнете.

# 20
  • Мнения: 1
Афродита е богинята на любовта и красотата, затова мисля, че клиника Афродита е моя шанс да сбъдна нашата мечта и да имаме едно красиво и здраво дете, което ще е и нашата безкрайна любов на живота.

А и след като съм използвала възможностите на Фонда за асистирана репродукция ... ми остава само да вярвам в чудеса ... Grinning

# 21
  • Мнения: 2 817
Има клиника една,
Афродита се нарича тя.
Имам си МЕЧТА,
вярвам ще я сбъдне тя!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 22:59 от П@нди

# 22
  • Мнения: 1
 Здравейте и от мен, искам и аз да се включа.Имам един неуспешен опит и след като клиниката има такава инициатива естествено, че всеки ще иска да спечели. Страхотна инициатива, браво на екипа на клиниката.

# 23
  • Мнения: 1
Искам да спечеля процедурата, за да я подаря на сестра ми и зет ми. Те наистина я заслужават, много се измъчиха за да си имат бебче, но уви все не се получава. Много ми е мъчно да ги гледам всеки път, след всеки неуспешен опит. Искам и в нашият дом най-после да се чува детски смях.

# 24
  • София
  • Мнения: 178
С най-голямо удоволствие бих подарила такава процедура на най-добрата си приятелка, която има нужда от нея, защото по ред причини не може да има деца.
Идеята ви е страхотна.   bouquet Благородна, защото има толкова много бездетни семейства, които се надяват на някакво чудо. Дано това чудо сте вие.

# 25
  • Мнения: 314
Желая да се подложа на инвитро в МЦ Афродита, защото човек търси късмета си навсякъде!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
  bouquet  Браво!   bouquet
Толкова много от нас не могат да се справят, не защото не искат. Не защото не биха опитали, а защото нямат шанс да го сторят   bouquet

# 27
  • Мнения: 11
 Rolling Eyes да опитам отново....

# 28
  • софия
  • Мнения: 53
И аз ще пиша тук, защото искам да кандидатстват от името на братовчедка си. Мъжът й не може да има деца и двамата се обречени да останат бездетни, ако не си направят ин витро. Афродита и ние, цялото семейство кандидатстваме. Жестът ви много благороден.

# 29
  • Мнения: 24
 Hug  
           Силно вярвам в чудеса -
           те крепят ни на света,
           затова мечтаем  в "АФРОДИТА"
           късмета наш да си опитаме!
           Името на Любовта - ще сбъдне нашата мечта!
                                                                                  preggo

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 11:14 от anet05

# 30
  • Мнения: 90
Защото имам няколко неуспешни опита , нямам право на опити от фонда и ще съм безкрайно щастлива и благодарна. Защото никога не знаеш къде ще се сбъдне най-съкровената мечта.

# 31
  • Мнения: 4
За нас ще е шанс да се сбъдне най-великото нещо в живота заради което си струва да се бориш,както и за всички двойки,които по една или друга причина не могат да имат бебе по естествен път,а жадуват!

# 32
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Вярвам че Вие сте моят шанс да бъда родител.

# 33
  • Мнения: 36
Вярвам, че любовта може всичко и защо не късмета да ме отведе в клиника "Афродита"

# 34
  • Мнения: 198
Да заченеш и да имаш дете за много жени е най - нормалното нещо на света, но за мен това ще бъде като благословия. Благодаря ви, че ни давате  шанс да сбъднем най - съкровеното си желание - да бъдем родители!!!

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте, на два пъти загубих бебетата си. На ръба на отчаянието съм и оттогава не живея пълноценно. Когато видя бебе, очите ми се изпълват със сълзи. Ще Ви бъда благодарна, ако ми помогнете да стана майка. Моля всеки ден Бог за това. Прекрасно е, че давате шанс и мислите за мен и хора като мен, които страдат.

# 36
  • Мнения: 26
Няма по хубаво нещо от това да станеш майка. И всяка една жена заслужава шанса да има дете.  Не знам дали сте най добрата клиника за инвитро оплождане в България,но се радвам че ни подарявате тази възможност. Дано има повече хора като вас ! Ще бъдем най щастливите хора на света,ако збъднете нашата мечта да бъдем родители! От 4 години с мъжа ми се опитваме и не става,не искам да губим надежда. но това да гледаш околните ,как се радват на децата си е много болезнена гледка,когато нищо не зависи от теб,а от природата.

# 37
  • Мнения: 315
Няма нищо по-хубаво от детската усмивка! Сигурна съм, че всички жени заслужават шанса да я видят на своето дете. Благодаря ви за тази възможност. Заради вашата съпричастност към проблемите ни бих се доверила изцяло на клиника Афродита.

# 38
  • Мнения: 10
Да бъдеш майка не е просто мисия, а мечта, а всяка мечта има нужда от своите крила, за да се сбъдне. Мисля, че клиника "Афродита" е моите крила, за да сбъдна тази своя най-голяма мечта, да стана майка.

# 39
  • Мнения: 2
Приветствам благородната Ви идея, да помогнете в тези бездушни времена да се случват чудеса!
Аз искам да подаря тази процедура на едно слънчево момиче и неговото момче, за да се радват на детски смях и усмивки!  baloni Защото, аз съм сигурна, че тя ще бъде чудесна майка. На добрите хора трябват чудеса за да им се случват добри неща! Нека за нея чудото да носи името клиника"Афродита". baby

# 40
  • Мнения: 1
Никой не знае съдбата си и от къде ще му се усмихне щастието,а всички ние заслужаваме детската прегръдка.Нека моята или нечия друга мечта бъде реалност в клиника "Афродита"

# 41
  • Мнения: 2
Реших да участвам, защото нямам право по Фонда и след един неуспешен опит финансиран изцяло от нас, едва ли ще имам друг шанс.
Причините са изцяло финансови- съжалявам, че толкова грубо звучи.

Успех на всички.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 41
Надявам се Клиника "Афродита" да бъде за нас като богинята на която е кръстена и да дари моята сестричка с най-голямото щастие на света - детенце!   Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте,
бих се подложила на инвитро процедура ,защото зад гърба си имам 2 извънматочни бременности ,тръбите са ми премахнати и повече немога да имам деца .Единственият начин е само инвитро процедура ,която не ни е по възможностите.Пожелавам успех на всички .  bouquet

# 44
  • Мнения: 8
Бих се подложила отново на ин витро процедура в клиника Афродита ,защото съм много доволна от отвошението към мен и лично от д-р Баев.Надявам се този път да се сбъдне най-съкровената ми мечта-да стана майка.

# 45
  • България
  • Мнения: 3 621
Бих се подложила на инвитро процедура в МЦ "Афродита", защото дава възможност на хора, които нямат необходимите средства за процедурата, да я направят безплатно. Благодаря ви , че ще сбъднете мечтата на едно българско семейство  Hug

# 46
  • Мнения: 27
На всяка една от тук искренно пожелавам да сбъдне мечтата си да стане мама.Аз след две извънматочни бременности и два несполучливи опита инвитро във Варна,с удоволствие и голяма надежда бих се доверила на специалистите в клиника "Афродита". Успех !!!

# 47
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте бих се подложила отново на инвитро процедура в клиника Афродита ,защото те успяха да сбъднат най-голямата ми мечта да стана майка и благодарение на екипа и д-р Баев който бе до мен до раждането на сина ми .Сега малкия ми син е вече на 4 години и мечтае за сестричка или братче а аз съм сигурна че само при вас и със  помощта на д-р Баев ще мога да осъществя мечтата на сина си и още за следващия му рожден ден да получи така мечтания подарък.

# 48
  • Мнения: 284
Бих се подложила в Афродита ,защото те даряват така дълго чаканите ни слънца за да ни е топло и хубаво с тях!Може би чудото да стане точно в тази клиника! Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 17:17 от taifun

# 49
  • Мнения: 2
Привет,бих искала първо да благодаря на специалистите от Клиника Афродита,че предустават шанс на бездетните двоики като нас!Благодаря Ви!!!Много добре познавам чувството всеки месец да чакаш,да  се надяваш и накрая пак да потъваш в сълзи и отчаяние.Благодарение на Вас аз и съпругът ми отново сме изпълнени с надежда,след всичко изживяно нещо ни накара да повярваме във вас,а това е най-важното нещо да имаш пълно доверие в специалиста,който се бори заедно с теб,ако имаме късмет това ще сте вие!От тук нататък всичко е във вашите ръце. Praynig Praynig Praynig  stork-boy : stork-girl newsm32

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 08:08 от zornicageorgi

# 50
  • Мнения: 520
Ха ха.  Чист ПР за изчистване на името на клиниката. 
Желая успех на двойката която ще спечели и дано да се сбъдне мачтата им за дете.

# 51
  • Мнения: 413
защото станах на 35 г. и все още нямам дете, защото искам 2 деца (ако може едновременно /близнаци/), защото вероятността да забременея със СПКЯ е доказано само 2 % и защото имам нужда от тоя подарък. Моля, нека бъда аз Praynig

# 52
  • Мнения: 1 811
Бих направила инвитро в Афродита, защото не се знае кога и къде ще ме споходи късмета, а всеки опит ме приближава към него.

# 53
  • Мнения: 25
Бих искала тази процедура не за себе си а за моята любима сестра.Аз имам две прекрасни деца.Искам и тя да почуства какво е да си майка и да изтрия тъгата от живота и.Искам да сбъдна мечтата и!

# 54
  • Мнения: 1
Zdraveite iskam da uspeq ve4e, za6toto imam edin neuspe6en opit pri vas moje da imam 6tastie

# 55
  • Мнения: 94
и аз искам да се включа и да опитам в център Афродита Simple Smile

# 56
  • Мнения: 111
защото от доста години всички прехвалени клиники само вземаха пари и не подходиха индивидуално. Сега вече отчаяна и обезкуражена се надявам на чудо с донорска яйцеклетка.

# 57
  • Мнения: 17
Защото никой не знае кой ще му помогне в борбата за детенце!

# 58
  • Мнения: 1
Когато желанието да те нарекат "Майко" е толкова силно,а не можеш да направиш нищо ...и предвид напредване на възрастта бих избрала да имам този шанс.

# 59
  • Мнения: 4
Аз Ви пиша не за себе си, а за да зарадвам едно приятелско семейство които много искат детенце,но не се получава! Ако ме изберете бихме им подарили този дълго очаквания подарък !!!

# 60
  • Мнения: 9
Всичко е Божа работа

# 61
  • Мнения: 9
Здравейте,
бих се подложила на ин витро процедура в клиника Афродита,защото никога не знаем къде ни е писано да се случи чудото !Понякога много прехвалени клиники не успяват да постигнат бременност ,също така съм убедена ,че вие имате основание да положите големи усилия ,за да повишите успеваемостта си  Grinning
Поздравявам инициативата ви,да подарите надежда на някоя от нас.
Успех !
  bouquet
Може това да е клиниката, всичко е божа работа

# 62
  • Мнения: 9
Може тази клиника"Афродита" да ни е късмета, всичко е Божа работа

# 63
  • Мнения: 56
Защото искам някой да ми вика...мамо...

# 64
  • Мнения: 3
Копнея за бебе и дано вие сте моите ангели, които ще ми донесат така мечтаното бебче. Спирам се, когато чуя детски смях, затаявам дъх, когато в близост до мен мине детска количка. Дано и аз един ден чуя най-сладката дума „мамо“! Благодаря за възможността да осъществя мечтата си. Това е огромен жест, който правите.

# 65
  • Мнения: 1
 Прекрасен жест на Клиника "Афродита"! Дано всички, които пишем тук да сбъднем мечтата си да имаме детенце по един или друг начин! Да бъдем благословени!

# 66
  • Мнения: 2
Защото няма нищо по-велико в този живот от това да дадеш живот...и да чуеш "МАМО"

# 67
  • Мнения: 155
Искам да направя процедурата за да стана майка като всички други естественно!Винаги ние избираме клиника,а сега ето че клиниката избира,значи няма начин края да е лош!Успех Афродита!Направете една жена щастлива!/А може и да съм аз/

# 68
  • Мнения: 14
Изключително благороден жест е да подарите инвитро процедура. С този подарък  Вие подхранвате надеждите на всички нетърпеливи и очакващи бъдещи и настоящи мами.
Клиника "Афродита" - сбъдване на мечтите. Дано да сбъднете и моята мечта!    bouquet

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,
След пет години ходене по мъките зад гърба си имам 2 извънматочни бременности между тях спонтанен аборт ,тръбите са ми премахнати и повече немога да имаме деца по естествен път .Единственият начин е само инвитро процедура ,която не ни е по възможностите.Първият ин витро опит беше неуспешен и се надяваме ВИЕ да сбъднете нашата мечта-Екипът на клиника Афродита да направите още едно семейство щастливо! Благодарим Ви за жеста!

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 15:54 от ksenante

# 70
  • Мнения: 15
Вие бихте сбъднали най-съкровеното ни желание. Всякакви всякакви благодарности, които бихме ви изказали биха били недостатъчни след като сте ни сбъднали най-голямата, най-истинската и най-смислената мечта която човек може да има. Едно дете е най-голямото съкровище което бихме могли да имаме  Praynig

# 71
  • Мнения: 132
Да имаме дете е най- съкровеното ни желание, но за жалост постепенно се превръща в несбъдната мечта. Благодарение на вашата инициатива ще имаме още един шанс, за което сме ви безкрайно благодарни. Вярвам, че като родители ще бъдем отговорни и ще отгледаме детето си с много любов.
Още веднъж благодаря на клиника Афродита за надеждата, която ни вдъхвате.
 

# 72
  • Мнения: 346
Здравейте,

бих се подложила на процедура в клиника "Афродита", защото вярвам, че сте помогнали и още ще помагате на много двойки. Сбъднахте мечтата на най-добрата ми приятелка преди 2 години, сега се радва на страхотно момиченце.

# 73
  • Мнения: 413
Пожелавам успех на всички дами писали в тази тема, да си имат много добри и щастливи дечица!

# 74
  • Мнения: 402
Аз пък не бих направила инвитро там, не да ми подаряват безплатна процедура, а дори да ми плащат за това. Имах възможността да се запозная с д-р Баев и не бих го препоръчала на никого.

# 75
  • София
  • Мнения: 104
Защото имаме нужда от Вас!

# 76
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Пътят, по който вървите е трънлив, но е и благороден!
Значително по- лесно е да преодолееш по-незначителните медицински проблеми и да имаш по-добра „извадка на успеваемостта”. Ей така правят ПР някои...
Радвам се да отбележа, че при Вас такава практика няма!
Начинанието Ви да усмихнете живота на някоя двойка е похвално. Да дариш живот е безценно!

И за финал ще обобщя , защо бих желала да се подложа на ин витро в МЦ "Афродита":
Защото и аз искам да бъда майка и знам, че Вие можете да сбъднете мечтата ми!

# 77
  • Мнения: 647
Защото моята мечта е да стана МАМА, но уви до момента не се е сбъднала. Надявам се да имам късмета и Вашата клиника да превърне мечтата ми в реалност. Защото смисъла на живота е в децата. Успех на всички.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 789
Защо? Защото когато хора като вас се опитват да помогнат с цялото си сърце, тогава и природата кара едно ново сърчице да затупти и да донесе не само много радост и щастие на бъдещите родители, но и голямо удовлетворение и вяра в бъдещите успехи на хората, които със своите умения, желание и професионализъм са сбъднали една чужда мечта!

# 79
  • Мнения: 13
Защото вълшебник д-р Баев не обещава, той просто прави деца!

# 80
  • Мнения: 54
Минах през какво ли не.....,но не загубих вяра.И вярвам,че ще бъда майка с помощта на истински професионалисти-клиника Афродита!

# 81
  • Мнения: 1
BEBE6KI OBUVKI NIKOGA NE OBUVANI.. Cry

# 82
  • Варна
  • Мнения: 178
Искам Вие да сте моето коледно чудо,клиника 'Афродита'!!!
На 25 години съм и съм си пожелала едно чудо за новата година.

# 83
  • Мнения: 1
Аз имам чудесен син. Искам зълва ми и зет ми също да си имат едно чудесно детенце. Това е единственото нещо ,което искат в този живот.Дано изберете мен ,а аз пък от своя страна ще им подаря това безплатно ин витро и дано този път им се сбъдне мечтата. Моето момче трябва да има първи братовчед Simple Smile
Благодаря Ви за възможността.
newsm30

# 84
  • Мнения: 1
Защото моята и на мъжа ми мечта е да станем родители.Когато прочетох отзивите за клиника" Афродита"съм убедена че Вие можете да ни помогнете да осъществим мечтата си и да направим живота си пълноценен.Освен това бих се подложила на процедурата в клиника "Афродита" защото вярвам че сте помогнали на много двойки и продължавате да помагате.Мисля че това е клиниката която ще ми помогне да осъществя мечтата си.

# 85
  • Мнения: 25
Пожелавам на всички момичета да сбъднат мечтата си и станат майки.Аз имам два неуспешни опита,като втория приключи преди няколко дни.Почти бях загубила вяра,борим се от години като всички,които искат да станат родители.Съвсем случайно прочетох за шанса,който дават клиника Афродита и надеждата ми се завърна с нови сили.Казват,че нямало нищо случайно!Благодаря ви,че ви има и помагате  bouquet.

# 86
  • Мнения: 1
Защото Вие помагате на хората да сбъднат мечтите си!

# 87
  • Мнения: 1
Бих искала да подаря тази шанс даден от Афродита  на някой много силен .Който трябва да сбъдне мечтата си много скоро да стане мама.
има оше добри хора на този свят!

# 88
  • Мнения: 1
Афродита означава "родена от морската пяна" тя е гръцката богиня на любовта и красотата.
Според легендата е родена край Пафос, Кипър, след като Кронос отряза гениталиите на Уран и неговата кръв и семенна течност падат в морето и се превръщат в пяна. От тази пяна се ражда Афродита — най-красивата от богините. Със съпругът ми мечтаем да се появи нашето дългоочаквано и желано бебе, ще се радваме да стане с помощта на клиниката Афродита, която да бъде неговата орисница.

# 89
  • Мнения: 1
Едно просто изречение, в което има болка и надежда: Искам да имам ДЕТЕ.

# 90
  • Мнения: 176
Защото след три години ходене по мъките д-р Баев беше този, който ни постави правилната диагноза. Имаме доверие само на вас, че ще сбъднете мечтата ни да имаме собствено дете.

# 91
  • Мнения: 1
Вярвам,че мечтите се сбъдват и силно се надявам и нашето чудо да стане реалност,точно при Вас!

# 92
  • Мнения: 6 166
искам и аз да се включа в темата. при мен проблемчето е следното - единият ми яйчник е операривно отстранен, другият повече от година с големи трудности проработва. до края на годината ще искам да го стабилизирам и от другата - Януари ако може, почвам с ин витро, че по естествен път май няма да го бъде.

# 93
  • Мнения: 1
Когато човек мечтае силно и вярва в чудото, нещата се сбъдват.Чудото идва , когато най-малко се очаква.Чакам го вече 9 год, но не се отказвам и вярвам, че ще дойде и при мен, ако сме заедно! Simple Smile

# 94
  • Мнения: 6
Здравейте!
Когато бях на 22 години се разболях от сериозно онкологично заболяване. В продължение на три години се борех за живота си и единствената ми мечта тогава беше да оздравея. Не исках нищо друго. С Божията воля и с помощта на екип от специалисти успях да премина това изпитание и да сбъдна мечтата си - да съм жива и здрава. Но знаете ли, това не ме направи щастлива. Истински щастлива бих била едва когато и аз гушна своята рожба, когато чуя думите „мамо”.
От все сърце вярвам, че специалистите на медицински център „Афродита” не биха се притеснили от сложния случай, който представлявам /така казват повечето им колеги/ и биха ми помогнали да стана майка.

# 95
  • Мнения: 7
от много време се опитваме и все не става вече загубихме всякаква надежда

# 96
  • Мнения: 29
в 1  ИЗРЕЧЕНИЕ- ИСКАМ ДА БЪДА МАЙКА,а по естествен път не се получават нещата вече 6 години...ДОРИ И НЯМАМЕ ФИНАНСОВАТА ВЪЗМОЖНОСТ,да направим пълни изследвания - да се проследи причнита в кой е/в мен ,или в съпруга ми/....

# 97
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 479
Защото най-голямата ни мечта е да станем родители и може би клиника "Афродита" е нашият шанс да я осъществим.

# 98
  • Мнения: 265
Искам да направим инвитро процедурата  си в клиника "Афродита",защото тя е нашият последен шанс в 10 годишната ни борба ,за най съкровеното ни желание и мечта,да  родя живо и здраво бебче.Вие сте последната ни надежда,върнете усмивките на лицата ни.Благодаря !

# 99
  • Мнения: 6
Желаем да се включим , защото и ние искаме да се получи чудото! Искаме резултат не празни думи! След два неуспешни опита не ни остава друго , освен да се надяваме ,че и на нашата улица ще изгрее слънце!  bouquet

# 100
  • Мнения: 1
Любовта към живота, любовта към семейството и любовта дори към още несъществуващия живот който искаш да дариш е безценна.Но когато не можеш да го направиш се чустваш празен и ограбен, нито за миг не се отказваш, но е тежко...Обикаляш всякакви болници с надежда , че ще успеят да открият какво не ти е наред и всички казват, че си здрав...тогава, защо не мога да даря живот и радост на съпруга и семейството си?Вярвам, че клиника"Афродита"ще успее да помогне, както на мен, така и на други двойки мечтаещи за бебе..., защото Афродита означава Любов, а Любовта кара хората да бъдат добри и да помагат на нуждаещите се..


# 101
  • Мнения: 663
 Никой успех в живота не може да замени липсата на семейство! Без дете нямаш семейство! Вярвам, че клиника Афродита ще помогне за създаването на нашето семейство!

# 102
  • Мнения: 13
Кога ще я теглите тая ТОМБОЛА ? Жените ще се побъркат тука . Знаете ли какво е всеки месец да се надяваш да си БРЕМЕНА и да не си . Баси до къде стигнахме вече   newsm45

# 103
  • Мнения: 38
Това е най-голямата радост за всяко семейство, което бленува за рожба.

# 104
  • София
  • Мнения: 562
Здравейте, и ние бихме искали да се включим в тази възможност. Никога не се се знае от коя дупка ще изкочи пилето. baby_neutral

# 105
  • Мнения: 4
По-добре нещастен опит, отколкото пропуснат шанс!
И ние се включваме!

# 106
  • София
  • Мнения: 877
Здравейте,

благодарим ви, че давате шанс на едно семейство за дете! Аз имам дете и бих подарила процедурата на една приятелка, която не е регистрирана във форума, а камо ли в тази тема. Тя би я направила, защото просто иска детенце!!

# 107
  • Мнения: 121
С моят мъж бихме желали да се подложим на ин витро процедура в МЦ "Афродита", защото преди 6 месеца научих от семейството си, че е крило Голяма тайна от мен - при операция от киста на яйчника на 16г. възраст са ми премахнати и двете тръби и това е било крито от мен в продължение на 9г. Освен голямата мъка от това, че никога няма да имам деца по нормален начин, семейството ми ме накара да се чувствам предадена от всички мои близки в живота ми, освен моят дългогодишен партньор! Надявам се, че МЦ "Афродита" ще върне вярата ми в честността и добротата у хората!

# 108
  • Мнения: 1
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

# 109
  • Мнения: 7
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 227
Защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита"?
Странен въпрос, който има само един логичен отговор. Защото всички тук искаме да имаме деца / по една или друга причина /, повече от всичко на света, обаче за да се случи/сбъдне това, имаме нужда и от намесата на специалисти. Wink
Успех на всички. Hug
Скрит текст:
"Хубавите неща се случват на тези, които вярват. По-хубавите се случват на онези, които са търпеливи. А най-хубавите неща се случват на тези, които не се отказват."
Не се отказвайте!
 Антон Павлович Чехов
 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 09:42 от ANI BANI

# 111
  • Мнения: 2 817
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: сб, 15 ное 2014, 10:15
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: ср, 12 ное 2014, 17:21 - 2 участия в темата.
Вече имаме едно дете  благодарение на д-р Баев и екипа на  клиника Афродита, но искаме то да не расте само и естествено се обръщаме пак към вас за да сбъднете и тази мечта!

Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:29
Имаме осиновено дете, обичаме го като свое, но аз не съм се отказала да изпитам трепетите на майчинството и вярвам, че вие ще направите от една мечта реалност!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:54
Защото няма нищо по - прекасно от това да помогнеш за създаването и отглеждането на един живот!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 23:44

Всички тези потребители са току що регистрирани  #Crazy !!!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 20:02 от П@нди

# 112
  • Мнения: 30
Доверявам се на професионалистите на клиника АФРОДИТА,защото знам и вярвам, че освен неоспорим професионализъм и знание е нужно и отношение и личностна заинтересованост,третиране не просто като пациент,а като приятел! Пожелавам много успехи на доктор Баев и на целия екип на клиника АФРОДИТА!

# 113
  • София
  • Мнения: 877
Как ще се докаже, че един потребител не създава много никове с цел да увеличи шанса си да спечели? Няма как да се засече по IP адрес, понеже може да е писано от различни места,

За да остане анонимно, може напр. всеки да пише на клиника Афродита лично съобщение, в което да напише инициалите на трите си имена и последните 4 цифри на ЕГН-то, напр. А.Б.В. 2365, което е уникалност и анонимност.

От клиниката е хубаво да уточнят дали ще направят нещо за това, както и кога ще се тегли и дали ще е в присъствието на нотариус.

Българите сме си хитреци за всичко Simple Smile

# 114
  • София
  • Мнения: 2 411
Желаем (заедно с моя съпруг) да се подложа на инвитро в МЦ "Афродита", защото предоставя услугата безплатно, поне за една двойка!!!

Откакто разбрахме, че сме с репродуктивни проблеми съм потресена от сумите, от отношението на някой гинеколози и специалисти по репродуктивно здраве и от цялата политика по отношение на такива семейства. Трябва повече да се помага на семействата, които искат да имат деца, а не могат. Защото докато забременее едно семейство с проблеми, се изхарчват средства за отглеждане на едно дете поне за 5 години.

Затова искам БЕЗПЛАТНО процедура, за да ни останат средства да се грижим за малкото същество, когато дойде.

# 115
  • Мнения: 6
След 2-ри неуспешен инвитро опит, имам нужда от надежда, от по-различен  и индивидуален поглед върху нашия случай. Надявам се клиника Афродита да ни ги даде.

# 116
  • Мнения: 156
Надявам се клиника Афродита да сбъдне мечтата ни!

# 117
  • Мнения: 186
Защото искам индивидуален подход, без да експериментира със физическото и психическото ми здраве!

# 118
  • Мнения: 571
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: сб, 15 ное 2014, 10:15
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.
Дата на регистрация: ср, 12 ное 2014, 17:21 - 2 участия в темата.
Вече имаме едно дете  благодарение на д-р Баев и екипа на  клиника Афродита, но искаме то да не расте само и естествено се обръщаме пак към вас за да сбъднете и тази мечта!

Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:29
Имаме осиновено дете, обичаме го като свое, но аз не съм се отказала да изпитам трепетите на майчинството и вярвам, че вие ще направите от една мечта реалност!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 22:54
Защото няма нищо по - прекасно от това да помогнеш за създаването и отглеждането на един живот!
Дата на регистрация: нд, 16 ное 2014, 23:44

Всички тези потребители са току що регистрирани  #Crazy !!!!!!!!!!

Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

# 119
  • София
  • Мнения: 3 789
Ивана, най-вероятно това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.

# 120
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ивана, това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.

Това е абсолютно един и същ човек. Пише в една и съща стилистика, с удивителна след всяко изречение, изглежда толкова абсурдно и фалшиво, че е просто абсурдно. Не знам защо модераторите спят.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 789
Не спят. След подадения сигнал заключиха темата и явно са направили проверка.

Абсолютно подкрепям Балтазара и ще помоля представител на клиниката или нашите администратори да се включат и дадат яснота по въпроса.

# 122
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Не спят. След подадения сигнал заключиха темата и явно са направили проверка.

Абсолютно подкрепям Балтазара и ще помоля представител на клиниката или нашите администратори да се включат и дадат яснота по въпроса.

Деси, същата дивотия се разиграва в "отчетната" тема на клиниката. Тя не е заключена. Същите 4-5 "пациенти" си разменят едни и същи реплики, издържани в една и съща стилистика, правопис, пунктуация. Не е заключена. Въобще, цялата история с ПР-кампанията след смъртта на пациентката в клиниката, последвалата "безплатна процедура", която така и не се състоява, както и "отчетната" тема, са безобразие. Не знам защо се допуска това.

# 123
  • Мнения: 2 817
Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

Аз пък мога. Вземи потребител dunq81 например. Регистрация на ср, 12 ное 2014, 17:21. Писала е 2 пъти в темата на клиника Афродита на 13/11
от много време се опитваме и все не става вече загубихме всякаква надежда
и на 16/11
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

Имаме ли право да пишем по 2 пъти в темата? Толкова ли си забравил в рамките на 2-3 дни, че вече си писал мнение?

После е сложила едно и също мнение 3 пъти в една от темите през 1 минутка и от тогава не е влизала. Не се ли интересува тази жена вече не е ли спечелила? Не се ли интересува от нито една тема във форума?

Да коментирам ли останалите потребители?

Всеки има право да се регистрира и да участва. Ще видим кой ще спечели и то с какъв пост!

# 124
  • София
  • Мнения: 3 789
Другата тема не съм я засичала, но изобщо не се учудвам, за съжаление. И за момичето не знаех, ще прочета за какво става въпрос. Разбирам желанието на всички пишещи тук да получат безплатна процедура, но наистина нещата можеше и трябваше да се организират по съвсем различен начин и да не се прави реклама на гърба на нещастието ни по този начин. Вина имат и тукашните администратори, които позволиха нещата да бъдат толкова нерегламентирани, в крайна сметка са напълно наясно какво можеше да стане и как да го предотвратят.
Колкото до това, че още не са се задвижили нещата - в първия пост е написано, че печелившото момиче ще бъде избрано към края на годината, така че предполагам, че ще е около Коледа Simple Smile.
Възмущава ме мълчанието на представителите на клиниката или друго компетентно лице.

# 125
  • Мнения: 571
Ивана, най-вероятно това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.
Не е сред цитираните. Какво да и кажа аз ли да пиша на модераторите, не съм наясно? Аз си мислех, че от Афродита ще  изберат двойката по това което са написали, а не че ще има теглене. Това наистина трябва да се уточни. Ако е на принципа на томбола си права, но ако не няма никакво значение.
Панди мен ме трогна написаното от какавиолета, румнеда и кремкрем, още повече аз съм минала този ужас и знам какво е, използвах твоят коментар защото след него са блокирали моята позната, но тя не е в този списък.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 789
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=699073.3720
Ивана, значи случайно е станало. От телефона не виждам дали има отделен модератор, затова вариантът е да пишеш в темата, към която съм пуснала линса, с въпрос към кого да те насочат. Или пиши направо на Бубанка, АнМари (писали са на предпоследната и последната страница) или Мамма, обясни ситуацията, посочи ника на девойката и помоли да върнат поста й или да й дадат право да пише във форума.

# 127
  • Мнения: 2 817
mamaivana, мен ме трогват постовете на всички момичета. Който не се е борил и не е вървял по този труден път, само той не знае какво е да искаш, а да нямаш бебе. Дано всеки да има.

Не е справедливо хората да си увеличават шанса пишейки по няколко пъти. За мен е редно да си активен потребител на форума. Ако не са съгласни организаторите да излязат на улицата и да дадат на първия срещнат наградата. Приемаме, че това е реклама и точка.

# 128
  • Мнения: 571
Благодаря Деси, ще пиша.
Панди и на мен ми е мъчно за всички, преживяла съм го..., но съм изброила тези в твоя пост.
Явно има недоброжелатели, които пишат по няколко пъти защото не виждам каква е ползата на клиниката от тези явни несъответствия. Щом ние ги забелязваме и те ги забелязват.  Това е наша грешка като потребители, а дали е реклама няма никакво значение за мен е важно че се дава шанс на някой да има дете.

# 129
  • София
  • Мнения: 877
И кога ще се тегли, темата е отдавна?

# 130
  • Мнения: 186
И кога ще се тегли, темата е отдавна?

За да участвате, единственото, което трябва да направите, е да напишете като коментар в настоящата тема, само с едно изречение, защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита".
Победителят ще бъде изтеглен на края на годината и ще бъде обявен на страниците на темата.

Пише го на първа страница, предполагам, че преди Коледа.

# 131
  • Мнения: 121
Бих искала да кажа, че това е ужасно! Не може с измама да се опитваш да ''прецакаш'' останалите семейства, които така жадувано се борят за бебче! Не бива хора, които се молят на Бог за бебче да трупат такива грехове! За мен е голям грях да се опиташ да измамиш толкова изстрадали хора! Успех на всички прекрасни момичета тук, аз ще се радвам и ще се моля за която и да е от Вас, този подарен опит да бъде успешен!  Praynig

# 132
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

Аз пък мога. Вземи потребител dunq81 например. Регистрация на ср, 12 ное 2014, 17:21. Писала е 2 пъти в темата на клиника Афродита на 13/11
от много време се опитваме и все не става вече загубихме всякаква надежда
и на 16/11
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

Имаме ли право да пишем по 2 пъти в темата? Толкова ли си забравил в рамките на 2-3 дни, че вече си писал мнение?

После е сложила едно и също мнение 3 пъти в една от темите през 1 минутка и от тогава не е влизала. Не се ли интересува тази жена вече не е ли спечелила? Не се ли интересува от нито една тема във форума?

Да коментирам ли останалите потребители?

Всеки има право да се регистрира и да участва. Ще видим кой ще спечели и то с какъв пост!



Аз бих искала да разбера и какво става с томболата, на какъв принцип се обработват заявките, как така се обявява подаряване на процедура без никаква яснота по регистрация на кандидатите, краен срок, екип по подбор и т.н. И най-вече, тук не се е вясвал представител на клиниката от месеци. Как така?

Що се отнася до потребителите, които се регистрират, за да генерират трафик в темата и да се отчита посещаемост, а после не влизат отново, мисля, че всички знаем за какво става дума. И това едва ли е един и същи потребител с множество регистрации с надеждата да повиши шанса си да спечели. Грозна история, много грозна.

# 133
  • Мнения: 80
ужасена и отвратена съм от начина по който тази клиника си прави реклама !!! Докога клиники и клинички, които  последните години никнат като гъби след дъжд ще продължават да си играят с болката и с най-съкровената мечта на една жена???!!!!!
На фона на хроничното безпаричие, евентуалната безплатна процедура е отлична примамка! Но безплатен обяд нямааа .....
Но начинът е отличен за да бъде името на клиниката на първо място във форума. Това клиника ли е или квартален плод-зеленчук - хайдееее юрууууш 5% намалениеееее, а най-бързо-смели-сръчният ще получи кило картофи без пари .....

Аз си мисля че щом една клиника започва да прибягва към реклами, то е да понапълни малко пустеещите чакални ....

А защо не оставите високите резултати и доволните жени да говорят за вас ?

Един въпрос към читателките които биха могли да имат информация - как законодателството в България регулира и проверява истинноста на статистиките които клиниките окачват на сайтовете си ????

# 134
  • Мнения: 625
Случайно попадам на темата и съм меко казано отвратена(не от хората,които мечтаят да станат родители , разбира се).Как може на лотариен принцип и то без никаква информация за бъдещите дай Боже родители да се прави такова нещо Whistling...бизнеса с животите и съдбите ни продължава да цъфти...пожелавам на всички да сбъднат голямата си мечта скоро независимо дали ще "спечелят" тук   bouquet

# 135
  • Мнения: 80
Случайно попадам на темата и съм меко казано отвратена(не от хората,които мечтаят да станат родители , разбира се).Как може на лотариен принцип и то без никаква информация за бъдещите дай Боже родители да се прави такова нещо Whistling...бизнеса с животите и съдбите ни продължава да цъфти...пожелавам на всички да сбъднат голямата си мечта скоро независимо дали ще "спечелят" тук   bouquet


борбата за бебе е трудна и понякога дълга и свързана с доста финанси, така че не осъждам жените които откликват, а клиниката която смее да използва тази болка за рекламна цел !

# 136
  • Мнения: 663
Знам колко е трудна  борбата за бебе във всеки един аспект.  Дава се шанс за безплатна процедура на една двойка, какво по-хубаво от това? Когато ни предложат на нас "обикновените" хора безплатна процедура е реклама. Майстори сме да опорочаваме всичко.
Шоколадена как ще откликнем ако я няма тази реклама? На какво ще откликнем? По тази логика трябва да осъдиш всички клиники, Щерев, които почти всяка сутрин са при Гала, Стаменов, който приема преди всичко само известни пациентки.
За да спра всякакви спекулации, след седмица очаквам резултатите дали съм бременна, но проблема при мен не свършва, а тепърва започва защото имам два спонтанни аборта и до края нищо не се знае.

# 137
  • Мнения: 625
Не ме разбирайте погрешно,пак повтарям,че поста ми няма общо с двойките,които се надяват да спечелят процедурата.Струва ми се непрофесионално без да са запознати с цялата анамнеза на хората,желаещи бебе,да се впускат ей така лотарийно за нещо толкова важно...давам пример с моя  близка,която се опитваше да забременее и в малкия град 2-3 гинеколози не успяха да се справят с кисти на яйчниците,а те с мъжа и директно се бяха решили на ин витро процедура....после във Варна оправиха нещата и жената си забременя по естествен път...Хайде да си представим,че и тук има такива участници и те спечелят....ми не може да ме убедите , че без предварителна среща тази лотария е нормална,поне това да бяха добавили като условие...пък след това участие.Пак казвам , че критиката ми е единствено и само към организаторите на това безумие   

# 138
  • Мнения: 663
Това е странното, защото сама си отговаряш на въпроса, твоята приятелка отивайки при професионалисти е решила проблема. Във Варна не са и направили инвитро. Защо не се изчака края на кампанията и тогава да се правят изводи? Ако има нещо нередно ние първи ще скочим. Мисля, че това е една от малкото добри инициативи, които трябва да се подкрепят.

# 139
  • Мнения: 80
Не знам дали сте обърнали внимание но от Бг мама са отбелязали че това си е реклама "advertising "
така че няма смисъл от полемика - чиста проба реклама, така че не надявайте да спечелите ....

# 140
  • Мнения: 2
дано мечтата на всички се сбъдне ... с реклама или без нея е без значение Simple Smile

# 141
  • Кърджали
  • Мнения: 136
За да сбъдна мечтата си и да стана майка!

# 142
  • Мнения: 1
Прекрасна инициатива поздравявам ви! Вие изпълнявате мечти...

# 143
  • Мнения: 1
Здравейте. 7 години опитваме да направим бебе. Пробвах в различни клиники, но не стана.Бих желала  да се подложа на инвитро процедура в МЦ "Афродита",защото още вярвам, че може да се случи вълшебство.

# 144
  • Мнения: 80
Здравейте. 7 години опитваме да направим бебе. Пробвах в различни клиники, но не стана.Бих желала  да се подложа на инвитро процедура в МЦ "Афродита",защото още вярвам, че може да се случи вълшебство.



Вълшебство при мене стана на 46г, но в Солун Simple Smile така че не се отчайвай

Проблемът ми с този пост е че е чиста проба реклама и дълбоко се съмнявам в това че някой ще спечели!
Гледах да намеря информация за тази "игра" или "лотария", не знам как  да я нарека! Информация за условията като как се организира, по-какви критерии се избира печеливш, кой избира, кой контролира  за спазване на условията и т. п.
И намирам за ужасен факта, че клиника на която ежедневието и е тази дълбока женска болка и мечта за дете, да си позволява за рекламни цели да ги манипулира и използва!

# 145
  • Мнения: 132
  Пациент съм  на клиниката и  ми казаха, че нямат отношение към избора на двойка точно за да не се получи недоразумение. Така  че baby72, можеш да се обърнеш към модераторите на форума и да получиш повече информация. В друг пост съм писала, че в България двойките с репродуктивни проблеми са над 140 000, ако сметнем всички клиники колко пациенти могат да поемат, повече от половината двойки ще останат без деца. Цялата тази негативност влияе само на нас пациентките.

# 146
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile, трудно е да опиша в едно изречение, защо искам да спечеля тази процедура! Искам я за да мога да разбера, какво е да се будиш посред нощ и да се чувстващ щастлив, че ще прегърнеш причината заради, която си станал. Искам денят ми да започва с усмивка, предизвикана от закачливият поглед на едно малко създание, което въпреки малките си размери за нас ще бъде всичко - и въздуха и водата и слънцето и луната. Искам един ден да чуя така бленуваното "Мамо, обичам те", да потъна в прегръдката на две малки ръчички, които да ме стискат толкова силно, сякаш аз съм всичко за тях. Искам семейството ми най - после да бъде благословено с това чудо, и със съпруга ми да сбъднем най - съкровенната си мечта!
 Благодаря Ви, че ни давате възможност да бъдем една крачка по-близо до нашият идеал за семейство! bouquet

# 147
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Кога ще бъде изтеглено името на двойката, която печели процедурата?
Кой ще удостовери коректността на тегленето? Нотариус? Адвокат? Някаква институция?
Кога на страницата на клиниката ще се появи обявление за томболата, анонсирана тук преди почти половин година?
Къде можем да прочетем резултатите от аутопсията на починалата в клиниката при овариална пункция Десислава Ангелова?

Благодаря предварително за информацията.

# 148
  • Мнения: 4
За да се случи чудо е нужен и шанс.

# 149
  • Мнения: 80
Кога ще бъде изтеглено името на двойката, която печели процедурата?
Кой ще удостовери коректността на тегленето? Нотариус? Адвокат? Някаква институция?
Кога на страницата на клиниката ще се появи обявление за томболата, анонсирана тук преди почти половин година?
Къде можем да прочетем резултатите от аутопсията на починалата в клиниката при овариална пункция Десислава Ангелова?

Благодаря предварително за информацията.
[/quote



Това са второстепенни въпроси Sad манипулацията е голяма работа и медодът на реклама използвайки болката на жените и безпаричието в България работи!!!!

# 150
  • Мнения: 413
Може ли да се използва талона с намалението  5 % от бг мамите, който в бъдеще ще спечелят тук или от кампанията "Любовта в действие"? Само да припомня, че за "Любовта в действие" изискванията бяха:

''Критерии за Ин витро процедура:
1. Възраст на жената – до 43 навършени години;
2. Запазен яйчников резерв, нива на FSH при жената (<9.0 на ден 3);
3. Кандидатите може да са чужди граждани.
 
Пакетът включва:

- безплатна диагностика на стерилитета както при жената, така и при мъжа;
- всички ултразвукови прегледи и консултации с акушер-гинеколог по време на КОХС;
- медикаментите за КОХС;
- хормоналните изследвания по време на КОХС;
- фоликулна пункция;
- анестезия;
- ICSI;
- отглеждане на ембриони до ембриотрансфер;
- ембриотрансфер;''

А какво не включва? newsm78

# 151
  • Мнения: 663
Бременна съм, да са живи и здрави д-р Баев, ембриолога Дойчев и целият екип на Афродита!
Половината път го изминахме, сега всичко е в божиите ръце.

# 152
  • Мнения: 1
МЦ „Афродита” е водещ медицински център, гарантиращ съвременно оборудване, опитни специалисти и световноизвестни консултанти. Отделът за репродуктивна медицина е създаден в началото на 2008 г. и оттогава предлага непрекъснато услуги с огромен успех.

Високото качество на функциониране и непрекъснато обучение на нашите специалисти, заедно с високите проценти успеваемост и гъвкавата ценова политика, привличат голям брой двойки от цяла България. МЦ "Афродита" може да се гордее, че процедурите за инвитро се увеличават с 60% всяка година.

В сайта на клиниката можете да научите всичко за екипа и условията, а във Facebook можете да получите отговор на всички въпроси в реално време от специалистите на МЦ "Афродита".

-   Клинка „Афродита” е една от най-добрите клиники за инвитро у нас с подготвен екип и отлични условия.
-   В клиниката са проведени повече от 1000 успешни процедури без усложнения.
-   Клиника „Афродита” има стотици родени бебета след инвитро, което е отчетено в статистиките на фонда за асистирана репродукция и регистрите на агенцията по трансплантация.
-       В МЦ "Афродита" се предлага пълен набор услуги, сред които преглед с 4D ехограф, фетална морфология, урологични прегледи, консултации за безплодие, ултразвук с цветен доплер, консултации с андролог, семенен анализ, разширен семенен анализ, TESE екстракция на сперматозоиди  от тестиса, PESA подкожна аспирация на сперматозоиди от епидидима, лабораторни услуги след TESE/PESA, съхраняване на сперма, донор сперма, съхраняване на ембрион, трансфер на замрaзени ембриони.


Сега МЦ "Афродита" ви дава възможност да се уверите в професионализма, личното отношение към всеки пациент и добрите условия на клиниката, като предоставя шанса да спечелите безплатна инвитро процедура.

За да участвате, единственото, което трябва да направите, е да напишете като коментар в настоящата тема, само с едно изречение, защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита".

Победителят ще бъде изтеглен на края на годината и ще бъде обявен на страниците на темата.


Освен възможността да получите безплатна инвитро процедура, МЦ "Афродита" подарява и 5% отстъпка от цената на всички услуги, предлагани от клиниката, само за потребителите на форумите на BG-Mamma. За да получите своя персонален код за отстъпка, изпратете потребителското име и електронната поща, с които сте регистрирани в BG-Mamma, на e-mail: igra.afrodita@abv.bg


# 153
  • Мнения: 198
Бременна съм, да са живи и здрави д-р Баев, ембриолога Дойчев и целият екип на Афродита!
Половината път го изминахме, сега всичко е в божиите ръце.

И тук ти честитя. Хайде да си ни на кадем, скоро и ние да се похвалим с такава новина!!! Praynig

# 154
  • Мнения: 2 817

Победителят ще бъде изтеглен на края на годината и ще бъде обявен на страниците на темата.


Най после краят на годината идва! Очакваме да се обяви името на победителя тези дни.

# 155
  • Мнения: 45
Прекрасна инициатива! Поздравявам Ви! Аз самата съм майка на две страхотни момчета на 2г и на 5г. Пожелавам такова щастие на всички, които участват в тази "томбола". Ако случайно изтеглите за печеливш моя пост, бих искала да подарите процедурата на моя приятелка, която има проблем със забременяването - има вече две инсеминации , които бяха неуспешни, но причината за това вече е установена и отстранена. Много я обичам и искам много скоро да я видя майка. Успех на всички! По Коледа се случват чудеса.

# 156
  • Мнения: 315
Наистина прекрасна инициатива! Вчера в предаването на Гала се получи голяма "томбола".
Благодарение на клиника Афродита ще има още едно щастливо семейство.

# 157
  • Мнения: 30
Бихте ли ми казали кой изтеглиха в крайна сметка?

# 158
  • Мнения: 2 817
Бихте ли ми казали кой изтеглиха в крайна сметка?

Още никой не са изтеглили. Тази процедура в предаването на Гала няма общо с тази, която клиниката дава тук.
Не съм прочела коментар от клиниката, нито кога ще я теглят, нито кои мнения ще участват.

# 159
  • Мнения: 1 182
Медицински център "Афродита" благодари на всички участници, които се включиха в играта.
Днес бе проведен жребий, на който беше изтеглено потребителското име на печелившия - mimkaemo6.
Честито!
Медицински център "Афродита" моли късметлията след празниците да се свърже с екипа на тел. 02 80 60 060 или на 0885 19 42 06.

Медицински център "Афродита" пожелава на всички участници весело посрещане на новата година и много сбъднати мечти.

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 16:34 от Адри́

Общи условия

Активация на акаунт