Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 389
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 104
Защото имаме нужда от Вас!

# 76
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Пътят, по който вървите е трънлив, но е и благороден!
Значително по- лесно е да преодолееш по-незначителните медицински проблеми и да имаш по-добра „извадка на успеваемостта”. Ей така правят ПР някои...
Радвам се да отбележа, че при Вас такава практика няма!
Начинанието Ви да усмихнете живота на някоя двойка е похвално. Да дариш живот е безценно!

И за финал ще обобщя , защо бих желала да се подложа на ин витро в МЦ "Афродита":
Защото и аз искам да бъда майка и знам, че Вие можете да сбъднете мечтата ми!

# 77
  • Мнения: 647
Защото моята мечта е да стана МАМА, но уви до момента не се е сбъднала. Надявам се да имам късмета и Вашата клиника да превърне мечтата ми в реалност. Защото смисъла на живота е в децата. Успех на всички.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 789
Защо? Защото когато хора като вас се опитват да помогнат с цялото си сърце, тогава и природата кара едно ново сърчице да затупти и да донесе не само много радост и щастие на бъдещите родители, но и голямо удовлетворение и вяра в бъдещите успехи на хората, които със своите умения, желание и професионализъм са сбъднали една чужда мечта!

# 79
  • Мнения: 13
Защото вълшебник д-р Баев не обещава, той просто прави деца!

# 80
  • Мнения: 54
Минах през какво ли не.....,но не загубих вяра.И вярвам,че ще бъда майка с помощта на истински професионалисти-клиника Афродита!

# 81
  • Мнения: 1
BEBE6KI OBUVKI NIKOGA NE OBUVANI.. Cry

# 82
  • Варна
  • Мнения: 178
Искам Вие да сте моето коледно чудо,клиника 'Афродита'!!!
На 25 години съм и съм си пожелала едно чудо за новата година.

# 83
  • Мнения: 1
Аз имам чудесен син. Искам зълва ми и зет ми също да си имат едно чудесно детенце. Това е единственото нещо ,което искат в този живот.Дано изберете мен ,а аз пък от своя страна ще им подаря това безплатно ин витро и дано този път им се сбъдне мечтата. Моето момче трябва да има първи братовчед Simple Smile
Благодаря Ви за възможността.
newsm30

# 84
  • Мнения: 1
Защото моята и на мъжа ми мечта е да станем родители.Когато прочетох отзивите за клиника" Афродита"съм убедена че Вие можете да ни помогнете да осъществим мечтата си и да направим живота си пълноценен.Освен това бих се подложила на процедурата в клиника "Афродита" защото вярвам че сте помогнали на много двойки и продължавате да помагате.Мисля че това е клиниката която ще ми помогне да осъществя мечтата си.

# 85
  • Мнения: 25
Пожелавам на всички момичета да сбъднат мечтата си и станат майки.Аз имам два неуспешни опита,като втория приключи преди няколко дни.Почти бях загубила вяра,борим се от години като всички,които искат да станат родители.Съвсем случайно прочетох за шанса,който дават клиника Афродита и надеждата ми се завърна с нови сили.Казват,че нямало нищо случайно!Благодаря ви,че ви има и помагате  bouquet.

# 86
  • Мнения: 1
Защото Вие помагате на хората да сбъднат мечтите си!

# 87
  • Мнения: 1
Бих искала да подаря тази шанс даден от Афродита  на някой много силен .Който трябва да сбъдне мечтата си много скоро да стане мама.
има оше добри хора на този свят!

# 88
  • Мнения: 1
Афродита означава "родена от морската пяна" тя е гръцката богиня на любовта и красотата.
Според легендата е родена край Пафос, Кипър, след като Кронос отряза гениталиите на Уран и неговата кръв и семенна течност падат в морето и се превръщат в пяна. От тази пяна се ражда Афродита — най-красивата от богините. Със съпругът ми мечтаем да се появи нашето дългоочаквано и желано бебе, ще се радваме да стане с помощта на клиниката Афродита, която да бъде неговата орисница.

# 89
  • Мнения: 1
Едно просто изречение, в което има болка и надежда: Искам да имам ДЕТЕ.

Общи условия

Активация на акаунт