Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 403
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Всичко е Божа работа

# 61
  • Мнения: 9
Здравейте,
бих се подложила на ин витро процедура в клиника Афродита,защото никога не знаем къде ни е писано да се случи чудото !Понякога много прехвалени клиники не успяват да постигнат бременност ,също така съм убедена ,че вие имате основание да положите големи усилия ,за да повишите успеваемостта си  Grinning
Поздравявам инициативата ви,да подарите надежда на някоя от нас.
Успех !
  bouquet
Може това да е клиниката, всичко е божа работа

# 62
  • Мнения: 9
Може тази клиника"Афродита" да ни е късмета, всичко е Божа работа

# 63
  • Мнения: 56
Защото искам някой да ми вика...мамо...

# 64
  • Мнения: 3
Копнея за бебе и дано вие сте моите ангели, които ще ми донесат така мечтаното бебче. Спирам се, когато чуя детски смях, затаявам дъх, когато в близост до мен мине детска количка. Дано и аз един ден чуя най-сладката дума „мамо“! Благодаря за възможността да осъществя мечтата си. Това е огромен жест, който правите.

# 65
  • Мнения: 1
 Прекрасен жест на Клиника "Афродита"! Дано всички, които пишем тук да сбъднем мечтата си да имаме детенце по един или друг начин! Да бъдем благословени!

# 66
  • Мнения: 2
Защото няма нищо по-велико в този живот от това да дадеш живот...и да чуеш "МАМО"

# 67
  • Мнения: 155
Искам да направя процедурата за да стана майка като всички други естественно!Винаги ние избираме клиника,а сега ето че клиниката избира,значи няма начин края да е лош!Успех Афродита!Направете една жена щастлива!/А може и да съм аз/

# 68
  • Мнения: 14
Изключително благороден жест е да подарите инвитро процедура. С този подарък  Вие подхранвате надеждите на всички нетърпеливи и очакващи бъдещи и настоящи мами.
Клиника "Афродита" - сбъдване на мечтите. Дано да сбъднете и моята мечта!    bouquet

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,
След пет години ходене по мъките зад гърба си имам 2 извънматочни бременности между тях спонтанен аборт ,тръбите са ми премахнати и повече немога да имаме деца по естествен път .Единственият начин е само инвитро процедура ,която не ни е по възможностите.Първият ин витро опит беше неуспешен и се надяваме ВИЕ да сбъднете нашата мечта-Екипът на клиника Афродита да направите още едно семейство щастливо! Благодарим Ви за жеста!

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 15:54 от ksenante

# 70
  • Мнения: 15
Вие бихте сбъднали най-съкровеното ни желание. Всякакви всякакви благодарности, които бихме ви изказали биха били недостатъчни след като сте ни сбъднали най-голямата, най-истинската и най-смислената мечта която човек може да има. Едно дете е най-голямото съкровище което бихме могли да имаме  Praynig

# 71
  • Мнения: 132
Да имаме дете е най- съкровеното ни желание, но за жалост постепенно се превръща в несбъдната мечта. Благодарение на вашата инициатива ще имаме още един шанс, за което сме ви безкрайно благодарни. Вярвам, че като родители ще бъдем отговорни и ще отгледаме детето си с много любов.
Още веднъж благодаря на клиника Афродита за надеждата, която ни вдъхвате.
 

# 72
  • Мнения: 346
Здравейте,

бих се подложила на процедура в клиника "Афродита", защото вярвам, че сте помогнали и още ще помагате на много двойки. Сбъднахте мечтата на най-добрата ми приятелка преди 2 години, сега се радва на страхотно момиченце.

# 73
  • Мнения: 413
Пожелавам успех на всички дами писали в тази тема, да си имат много добри и щастливи дечица!

# 74
  • Мнения: 402
Аз пък не бих направила инвитро там, не да ми подаряват безплатна процедура, а дори да ми плащат за това. Имах възможността да се запозная с д-р Баев и не бих го препоръчала на никого.

Общи условия

Активация на акаунт