Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 374
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 3 621
Бих се подложила на инвитро процедура в МЦ "Афродита", защото дава възможност на хора, които нямат необходимите средства за процедурата, да я направят безплатно. Благодаря ви , че ще сбъднете мечтата на едно българско семейство  Hug

# 46
  • Мнения: 27
На всяка една от тук искренно пожелавам да сбъдне мечтата си да стане мама.Аз след две извънматочни бременности и два несполучливи опита инвитро във Варна,с удоволствие и голяма надежда бих се доверила на специалистите в клиника "Афродита". Успех !!!

# 47
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте бих се подложила отново на инвитро процедура в клиника Афродита ,защото те успяха да сбъднат най-голямата ми мечта да стана майка и благодарение на екипа и д-р Баев който бе до мен до раждането на сина ми .Сега малкия ми син е вече на 4 години и мечтае за сестричка или братче а аз съм сигурна че само при вас и със  помощта на д-р Баев ще мога да осъществя мечтата на сина си и още за следващия му рожден ден да получи така мечтания подарък.

# 48
  • Мнения: 284
Бих се подложила в Афродита ,защото те даряват така дълго чаканите ни слънца за да ни е топло и хубаво с тях!Може би чудото да стане точно в тази клиника! Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 17:17 от taifun

# 49
  • Мнения: 2
Привет,бих искала първо да благодаря на специалистите от Клиника Афродита,че предустават шанс на бездетните двоики като нас!Благодаря Ви!!!Много добре познавам чувството всеки месец да чакаш,да  се надяваш и накрая пак да потъваш в сълзи и отчаяние.Благодарение на Вас аз и съпругът ми отново сме изпълнени с надежда,след всичко изживяно нещо ни накара да повярваме във вас,а това е най-важното нещо да имаш пълно доверие в специалиста,който се бори заедно с теб,ако имаме късмет това ще сте вие!От тук нататък всичко е във вашите ръце. Praynig Praynig Praynig  stork-boy : stork-girl newsm32

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 08:08 от zornicageorgi

# 50
  • Мнения: 520
Ха ха.  Чист ПР за изчистване на името на клиниката. 
Желая успех на двойката която ще спечели и дано да се сбъдне мачтата им за дете.

# 51
  • Мнения: 413
защото станах на 35 г. и все още нямам дете, защото искам 2 деца (ако може едновременно /близнаци/), защото вероятността да забременея със СПКЯ е доказано само 2 % и защото имам нужда от тоя подарък. Моля, нека бъда аз Praynig

# 52
  • Мнения: 1 811
Бих направила инвитро в Афродита, защото не се знае кога и къде ще ме споходи късмета, а всеки опит ме приближава към него.

# 53
  • Мнения: 25
Бих искала тази процедура не за себе си а за моята любима сестра.Аз имам две прекрасни деца.Искам и тя да почуства какво е да си майка и да изтрия тъгата от живота и.Искам да сбъдна мечтата и!

# 54
  • Мнения: 1
Zdraveite iskam da uspeq ve4e, za6toto imam edin neuspe6en opit pri vas moje da imam 6tastie

# 55
  • Мнения: 94
и аз искам да се включа и да опитам в център Афродита Simple Smile

# 56
  • Мнения: 111
защото от доста години всички прехвалени клиники само вземаха пари и не подходиха индивидуално. Сега вече отчаяна и обезкуражена се надявам на чудо с донорска яйцеклетка.

# 57
  • Мнения: 17
Защото никой не знае кой ще му помогне в борбата за детенце!

# 58
  • Мнения: 1
Когато желанието да те нарекат "Майко" е толкова силно,а не можеш да направиш нищо ...и предвид напредване на възрастта бих избрала да имам този шанс.

# 59
  • Мнения: 4
Аз Ви пиша не за себе си, а за да зарадвам едно приятелско семейство които много искат детенце,но не се получава! Ако ме изберете бихме им подарили този дълго очаквания подарък !!!

Общи условия

Активация на акаунт