Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 383
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ивана, това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.

Това е абсолютно един и същ човек. Пише в една и съща стилистика, с удивителна след всяко изречение, изглежда толкова абсурдно и фалшиво, че е просто абсурдно. Не знам защо модераторите спят.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 789
Не спят. След подадения сигнал заключиха темата и явно са направили проверка.

Абсолютно подкрепям Балтазара и ще помоля представител на клиниката или нашите администратори да се включат и дадат яснота по въпроса.

# 122
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Не спят. След подадения сигнал заключиха темата и явно са направили проверка.

Абсолютно подкрепям Балтазара и ще помоля представител на клиниката или нашите администратори да се включат и дадат яснота по въпроса.

Деси, същата дивотия се разиграва в "отчетната" тема на клиниката. Тя не е заключена. Същите 4-5 "пациенти" си разменят едни и същи реплики, издържани в една и съща стилистика, правопис, пунктуация. Не е заключена. Въобще, цялата история с ПР-кампанията след смъртта на пациентката в клиниката, последвалата "безплатна процедура", която така и не се състоява, както и "отчетната" тема, са безобразие. Не знам защо се допуска това.

# 123
  • Мнения: 2 828
Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

Аз пък мога. Вземи потребител dunq81 например. Регистрация на ср, 12 ное 2014, 17:21. Писала е 2 пъти в темата на клиника Афродита на 13/11
от много време се опитваме и все не става вече загубихме всякаква надежда
и на 16/11
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

Имаме ли право да пишем по 2 пъти в темата? Толкова ли си забравил в рамките на 2-3 дни, че вече си писал мнение?

После е сложила едно и също мнение 3 пъти в една от темите през 1 минутка и от тогава не е влизала. Не се ли интересува тази жена вече не е ли спечелила? Не се ли интересува от нито една тема във форума?

Да коментирам ли останалите потребители?

Всеки има право да се регистрира и да участва. Ще видим кой ще спечели и то с какъв пост!

# 124
  • София
  • Мнения: 3 789
Другата тема не съм я засичала, но изобщо не се учудвам, за съжаление. И за момичето не знаех, ще прочета за какво става въпрос. Разбирам желанието на всички пишещи тук да получат безплатна процедура, но наистина нещата можеше и трябваше да се организират по съвсем различен начин и да не се прави реклама на гърба на нещастието ни по този начин. Вина имат и тукашните администратори, които позволиха нещата да бъдат толкова нерегламентирани, в крайна сметка са напълно наясно какво можеше да стане и как да го предотвратят.
Колкото до това, че още не са се задвижили нещата - в първия пост е написано, че печелившото момиче ще бъде избрано към края на годината, така че предполагам, че ще е около Коледа Simple Smile.
Възмущава ме мълчанието на представителите на клиниката или друго компетентно лице.

# 125
  • Мнения: 571
Ивана, най-вероятно това е един и същ човек с различни никове. Първо, забранено е в този форум. Второ, това не е честно спрямо другите момичета, защото по този начин некоректните потребители увеличават многократно шанса си да бъдат изтеглени.

Твоята приятелка сред цитираните мнения ли е? Ако е пуснала само един пост с една регистрация - пиши на модератор, ще проверят още веднъж и ще оправят нещата.
Не е сред цитираните. Какво да и кажа аз ли да пиша на модераторите, не съм наясно? Аз си мислех, че от Афродита ще  изберат двойката по това което са написали, а не че ще има теглене. Това наистина трябва да се уточни. Ако е на принципа на томбола си права, но ако не няма никакво значение.
Панди мен ме трогна написаното от какавиолета, румнеда и кремкрем, още повече аз съм минала този ужас и знам какво е, използвах твоят коментар защото след него са блокирали моята позната, но тя не е в този списък.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 789
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=699073.3720
Ивана, значи случайно е станало. От телефона не виждам дали има отделен модератор, затова вариантът е да пишеш в темата, към която съм пуснала линса, с въпрос към кого да те насочат. Или пиши направо на Бубанка, АнМари (писали са на предпоследната и последната страница) или Мамма, обясни ситуацията, посочи ника на девойката и помоли да върнат поста й или да й дадат право да пише във форума.

# 127
  • Мнения: 2 828
mamaivana, мен ме трогват постовете на всички момичета. Който не се е борил и не е вървял по този труден път, само той не знае какво е да искаш, а да нямаш бебе. Дано всеки да има.

Не е справедливо хората да си увеличават шанса пишейки по няколко пъти. За мен е редно да си активен потребител на форума. Ако не са съгласни организаторите да излязат на улицата и да дадат на първия срещнат наградата. Приемаме, че това е реклама и точка.

# 128
  • Мнения: 571
Благодаря Деси, ще пиша.
Панди и на мен ми е мъчно за всички, преживяла съм го..., но съм изброила тези в твоя пост.
Явно има недоброжелатели, които пишат по няколко пъти защото не виждам каква е ползата на клиниката от тези явни несъответствия. Щом ние ги забелязваме и те ги забелязват.  Това е наша грешка като потребители, а дали е реклама няма никакво значение за мен е важно че се дава шанс на някой да има дете.

# 129
  • София
  • Мнения: 877
И кога ще се тегли, темата е отдавна?

# 130
  • Мнения: 186
И кога ще се тегли, темата е отдавна?

За да участвате, единственото, което трябва да направите, е да напишете като коментар в настоящата тема, само с едно изречение, защо бихте желали да се подложите на инвитро в МЦ "Афродита".
Победителят ще бъде изтеглен на края на годината и ще бъде обявен на страниците на темата.

Пише го на първа страница, предполагам, че преди Коледа.

# 131
  • Мнения: 121
Бих искала да кажа, че това е ужасно! Не може с измама да се опитваш да ''прецакаш'' останалите семейства, които така жадувано се борят за бебче! Не бива хора, които се молят на Бог за бебче да трупат такива грехове! За мен е голям грях да се опиташ да измамиш толкова изстрадали хора! Успех на всички прекрасни момичета тук, аз ще се радвам и ще се моля за която и да е от Вас, този подарен опит да бъде успешен!  Praynig

# 132
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Не мога да го разбера този пост?! Имам позната, която разбра от мен за това и се регистрира заради инвитро процедурата! Момичето е само на 23г., омъжена е, но  с много тежка диагноза! Обади ми се и каза, че са я блокирали! Никъде не пише, че е само за стари потребители на форума! Вместо да помагаме, все гледаме как да попречим!

Аз пък мога. Вземи потребител dunq81 например. Регистрация на ср, 12 ное 2014, 17:21. Писала е 2 пъти в темата на клиника Афродита на 13/11
от много време се опитваме и все не става вече загубихме всякаква надежда
и на 16/11
Бих искала да се подложа на инвитро процедура в клиника "Афродита", защото много искам да бъда майка и само отлични специалисти, каквито работят в самата клиника могат да сбъднат моята мечта да бъда родител.

Имаме ли право да пишем по 2 пъти в темата? Толкова ли си забравил в рамките на 2-3 дни, че вече си писал мнение?

После е сложила едно и също мнение 3 пъти в една от темите през 1 минутка и от тогава не е влизала. Не се ли интересува тази жена вече не е ли спечелила? Не се ли интересува от нито една тема във форума?

Да коментирам ли останалите потребители?

Всеки има право да се регистрира и да участва. Ще видим кой ще спечели и то с какъв пост!



Аз бих искала да разбера и какво става с томболата, на какъв принцип се обработват заявките, как така се обявява подаряване на процедура без никаква яснота по регистрация на кандидатите, краен срок, екип по подбор и т.н. И най-вече, тук не се е вясвал представител на клиниката от месеци. Как така?

Що се отнася до потребителите, които се регистрират, за да генерират трафик в темата и да се отчита посещаемост, а после не влизат отново, мисля, че всички знаем за какво става дума. И това едва ли е един и същи потребител с множество регистрации с надеждата да повиши шанса си да спечели. Грозна история, много грозна.

# 133
  • Мнения: 80
ужасена и отвратена съм от начина по който тази клиника си прави реклама !!! Докога клиники и клинички, които  последните години никнат като гъби след дъжд ще продължават да си играят с болката и с най-съкровената мечта на една жена???!!!!!
На фона на хроничното безпаричие, евентуалната безплатна процедура е отлична примамка! Но безплатен обяд нямааа .....
Но начинът е отличен за да бъде името на клиниката на първо място във форума. Това клиника ли е или квартален плод-зеленчук - хайдееее юрууууш 5% намалениеееее, а най-бързо-смели-сръчният ще получи кило картофи без пари .....

Аз си мисля че щом една клиника започва да прибягва към реклами, то е да понапълни малко пустеещите чакални ....

А защо не оставите високите резултати и доволните жени да говорят за вас ?

Един въпрос към читателките които биха могли да имат информация - как законодателството в България регулира и проверява истинноста на статистиките които клиниките окачват на сайтовете си ????

# 134
  • Мнения: 625
Случайно попадам на темата и съм меко казано отвратена(не от хората,които мечтаят да станат родители , разбира се).Как може на лотариен принцип и то без никаква информация за бъдещите дай Боже родители да се прави такова нещо Whistling...бизнеса с животите и съдбите ни продължава да цъфти...пожелавам на всички да сбъднат голямата си мечта скоро независимо дали ще "спечелят" тук   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт