Клиника „Афродита” подарява инвитро процедура

  • 58 381
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 80
Случайно попадам на темата и съм меко казано отвратена(не от хората,които мечтаят да станат родители , разбира се).Как може на лотариен принцип и то без никаква информация за бъдещите дай Боже родители да се прави такова нещо Whistling...бизнеса с животите и съдбите ни продължава да цъфти...пожелавам на всички да сбъднат голямата си мечта скоро независимо дали ще "спечелят" тук   bouquet


борбата за бебе е трудна и понякога дълга и свързана с доста финанси, така че не осъждам жените които откликват, а клиниката която смее да използва тази болка за рекламна цел !

# 136
  • Мнения: 663
Знам колко е трудна  борбата за бебе във всеки един аспект.  Дава се шанс за безплатна процедура на една двойка, какво по-хубаво от това? Когато ни предложат на нас "обикновените" хора безплатна процедура е реклама. Майстори сме да опорочаваме всичко.
Шоколадена как ще откликнем ако я няма тази реклама? На какво ще откликнем? По тази логика трябва да осъдиш всички клиники, Щерев, които почти всяка сутрин са при Гала, Стаменов, който приема преди всичко само известни пациентки.
За да спра всякакви спекулации, след седмица очаквам резултатите дали съм бременна, но проблема при мен не свършва, а тепърва започва защото имам два спонтанни аборта и до края нищо не се знае.

# 137
  • Мнения: 625
Не ме разбирайте погрешно,пак повтарям,че поста ми няма общо с двойките,които се надяват да спечелят процедурата.Струва ми се непрофесионално без да са запознати с цялата анамнеза на хората,желаещи бебе,да се впускат ей така лотарийно за нещо толкова важно...давам пример с моя  близка,която се опитваше да забременее и в малкия град 2-3 гинеколози не успяха да се справят с кисти на яйчниците,а те с мъжа и директно се бяха решили на ин витро процедура....после във Варна оправиха нещата и жената си забременя по естествен път...Хайде да си представим,че и тук има такива участници и те спечелят....ми не може да ме убедите , че без предварителна среща тази лотария е нормална,поне това да бяха добавили като условие...пък след това участие.Пак казвам , че критиката ми е единствено и само към организаторите на това безумие   

# 138
  • Мнения: 663
Това е странното, защото сама си отговаряш на въпроса, твоята приятелка отивайки при професионалисти е решила проблема. Във Варна не са и направили инвитро. Защо не се изчака края на кампанията и тогава да се правят изводи? Ако има нещо нередно ние първи ще скочим. Мисля, че това е една от малкото добри инициативи, които трябва да се подкрепят.

# 139
  • Мнения: 80
Не знам дали сте обърнали внимание но от Бг мама са отбелязали че това си е реклама "advertising "
така че няма смисъл от полемика - чиста проба реклама, така че не надявайте да спечелите ....

# 140
  • Мнения: 2
дано мечтата на всички се сбъдне ... с реклама или без нея е без значение Simple Smile

# 141
  • Кърджали
  • Мнения: 136
За да сбъдна мечтата си и да стана майка!

# 142
  • Мнения: 1
Прекрасна инициатива поздравявам ви! Вие изпълнявате мечти...

# 143
  • Мнения: 1
Здравейте. 7 години опитваме да направим бебе. Пробвах в различни клиники, но не стана.Бих желала  да се подложа на инвитро процедура в МЦ "Афродита",защото още вярвам, че може да се случи вълшебство.

# 144
  • Мнения: 80
Здравейте. 7 години опитваме да направим бебе. Пробвах в различни клиники, но не стана.Бих желала  да се подложа на инвитро процедура в МЦ "Афродита",защото още вярвам, че може да се случи вълшебство.



Вълшебство при мене стана на 46г, но в Солун Simple Smile така че не се отчайвай

Проблемът ми с този пост е че е чиста проба реклама и дълбоко се съмнявам в това че някой ще спечели!
Гледах да намеря информация за тази "игра" или "лотария", не знам как  да я нарека! Информация за условията като как се организира, по-какви критерии се избира печеливш, кой избира, кой контролира  за спазване на условията и т. п.
И намирам за ужасен факта, че клиника на която ежедневието и е тази дълбока женска болка и мечта за дете, да си позволява за рекламни цели да ги манипулира и използва!

# 145
  • Мнения: 132
  Пациент съм  на клиниката и  ми казаха, че нямат отношение към избора на двойка точно за да не се получи недоразумение. Така  че baby72, можеш да се обърнеш към модераторите на форума и да получиш повече информация. В друг пост съм писала, че в България двойките с репродуктивни проблеми са над 140 000, ако сметнем всички клиники колко пациенти могат да поемат, повече от половината двойки ще останат без деца. Цялата тази негативност влияе само на нас пациентките.

# 146
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile, трудно е да опиша в едно изречение, защо искам да спечеля тази процедура! Искам я за да мога да разбера, какво е да се будиш посред нощ и да се чувстващ щастлив, че ще прегърнеш причината заради, която си станал. Искам денят ми да започва с усмивка, предизвикана от закачливият поглед на едно малко създание, което въпреки малките си размери за нас ще бъде всичко - и въздуха и водата и слънцето и луната. Искам един ден да чуя така бленуваното "Мамо, обичам те", да потъна в прегръдката на две малки ръчички, които да ме стискат толкова силно, сякаш аз съм всичко за тях. Искам семейството ми най - после да бъде благословено с това чудо, и със съпруга ми да сбъднем най - съкровенната си мечта!
 Благодаря Ви, че ни давате възможност да бъдем една крачка по-близо до нашият идеал за семейство! bouquet

# 147
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Кога ще бъде изтеглено името на двойката, която печели процедурата?
Кой ще удостовери коректността на тегленето? Нотариус? Адвокат? Някаква институция?
Кога на страницата на клиниката ще се появи обявление за томболата, анонсирана тук преди почти половин година?
Къде можем да прочетем резултатите от аутопсията на починалата в клиниката при овариална пункция Десислава Ангелова?

Благодаря предварително за информацията.

# 148
  • Мнения: 4
За да се случи чудо е нужен и шанс.

# 149
  • Мнения: 80
Кога ще бъде изтеглено името на двойката, която печели процедурата?
Кой ще удостовери коректността на тегленето? Нотариус? Адвокат? Някаква институция?
Кога на страницата на клиниката ще се появи обявление за томболата, анонсирана тук преди почти половин година?
Къде можем да прочетем резултатите от аутопсията на починалата в клиниката при овариална пункция Десислава Ангелова?

Благодаря предварително за информацията.
[/quote



Това са второстепенни въпроси Sad манипулацията е голяма работа и медодът на реклама използвайки болката на жените и безпаричието в България работи!!!!

Общи условия

Активация на акаунт