Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

  • 39 372
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 120
Аз съм много доволна от телевизията, особено от функцията им за превъртане до два часа назад на повечето канали. Така си пускам сериалите и предаванията със закъснение и превъртам досадните реклами  Sunglasses
Не знам други доставчици да имат такава екстра.

Мтел, наистина е много удобно

# 46
  • Мнения: 313
А, то сблъсъците с тях винаги са дълги и драматични.  Laughing
Mr. Greenмм,даа,разбрах го по неприятния начин,дано ми е първият  и последен такъв Whistling

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм много доволна от телевизията, особено от функцията им за превъртане до два часа назад на повечето канали. Така си пускам сериалите и предаванията със закъснение и превъртам досадните реклами  Sunglasses
Не знам други доставчици да имат такава екстра.

Защо 2 часа? Аз превъртам до седмица назад  Simple Smile

И като стана на въпрос: имаме право да изискаме запис от разговорите по телефона, всичко се записва  Peace. Съвсем скоро ще разбера и как става, защото ми се струва, че нещо са се оляли с последния договор.

# 48
  • Мнения: 1 174
Аз съм много доволна от телевизията, особено от функцията им за превъртане до два часа назад на повечето канали. Така си пускам сериалите и предаванията със закъснение и превъртам досадните реклами  Sunglasses
Не знам други доставчици да имат такава екстра.

Защо 2 часа? Аз превъртам до седмица назад  Simple Smile

И като стана на въпрос: имаме право да изискаме запис от разговорите по телефона, всичко се записва  Peace. Съвсем скоро ще разбера и как става, защото ми се струва, че нещо са се оляли с последния договор.
По закон - имат право да ти откажат предоставяне на записа, няма известен случай в който клиент да се е сдобил с разговор, НО нямат право да отказват достъп на КРС  и КЗП, затова пускаш жалба с подробно описание, те ще го прослушат и ще се изкажат.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм много доволна от телевизията, особено от функцията им за превъртане до два часа назад на повечето канали. Така си пускам сериалите и предаванията със закъснение и превъртам досадните реклами  Sunglasses
Не знам други доставчици да имат такава екстра.

Защо 2 часа? Аз превъртам до седмица назад  Simple Smile

И като стана на въпрос: имаме право да изискаме запис от разговорите по телефона, всичко се записва  Peace. Съвсем скоро ще разбера и как става, защото ми се струва, че нещо са се оляли с последния договор.
По закон - имат право да ти откажат предоставяне на записа, няма известен случай в който клиент да се е сдобил с разговор, НО нямат право да отказват достъп на КРС  и КЗП, затова пускаш жалба с подробно описание, те ще го прослушат и ще се изкажат.

Така ли? Нищо де, и така става  Peace. На мен в офиса ми казаха, че няма проблем да ми го предоставят, само трябва да попълня някакъв формуляр, но заминавах същия ден и не ми се разправяше с тях.

А някой регистрира ли се за томболата? Имат ли някакви специални изисквания като, примерно, платена сметка?

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 16:01 от -=Деси=-

# 50
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Казаха ми, че самото заплащане на сметката автоматично ме включва в томболата, но не било задължително условие да се плаща сметка. Можеш просто да отидеш в някой офис и да поискаш да се регистрираш за томболата.

А тя пък кой знае каква шашмалогия ще излезе.............   newsm78 Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 3 789
А тя пък кой знае каква шашмалогия ще излезе.............   newsm78 Thinking
Ааа, то това е ясно  Grinning

# 52
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от телевизията, особено от функцията им за превъртане до два часа назад на повечето канали. Така си пускам сериалите и предаванията със закъснение и превъртам досадните реклами  Sunglasses
Не знам други доставчици да имат такава екстра.

Защо 2 часа? Аз превъртам до седмица назад  Simple Smile  .............
и на Мегалан / Мтел е така. Но това не е кой знае каква екстра  Simple Smile
И аз се чудя да запазим ли мтелската тв или пак да се върнем на Булсатком. Интернета на мегалан е супер, но тв канали за нашия договор са много малко. Кой доставчик на кабелна телевизия препоръчвате за София?
Добре, че попаднах на темата, Виваком големи шегаджии, почти като Мтел  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз от интернета на Булсатком бях страшно доволна. Провери обаче дали може да включите ТВ, че сателитът все още им е насочен само в една посока. Това беше причината да не можем да включим пакета - от грешната страна на блока сме  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 341
Казаха ми, че самото заплащане на сметката автоматично ме включва в томболата, но не било задължително условие да се плаща сметка. Можеш просто да отидеш в някой офис и да поискаш да се регистрираш за томболата.

А тя пък кой знае каква шашмалогия ще излезе.............   newsm78 Thinking

Не е вярно това. Томболата не е обвързана с покупка или абонамент. Само ви заблуждават. Отиваш в др.офис и там друго ще ти кажат. Така разбрах,че нещо не е наред и отидох в офиса им,и без много въпроси ги попитах къде мога да се регистрирам за томболата, и ми посочиха лаптопа - специално предназначен за тази дейност. После получих в пощата си съобщение,че съм включена в томболата. Имате още време до края на месеца за включване в играта. Всичко е до късмет и дано този път ми се усмихне. Laughing Хитруши са,но и ние няма да се предаваме   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 8 120
И аз се регистрриах, но не съм клиент на Виваком. Само, че мейл не съм получавала после.

# 56
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
И аз не получих мейл, че съм регистрирана.
Дали е трябвало и да ходя ли да проверя дали наистина имам регистрация?

# 57
  • Мнения: 17 987
У дома сме на Виваком и за нищо не бих сменила интернета и телевизията!

И у дома е същото. Много съм доволна от възможността да гледам филм от преди седмица или с време закъснение.


Тези екстри предлагат ли се от други доставчици?
И мен ме изкушават  Peace

Един филм за 4 минути.... Shocked
Аз тегля песен за толкова, а уж сме на по- бърз интернет??? Вечно имаме проблеми, все трябва да звъня за да ми тръгне нета....Това е при Нетуъркс, някакви си русенска кабеларка, която вече не ща да чуя. Интересното е, че другите са доволни от нета им, ние обаче не, многократно сме звъняли и казваме, че има проблем....никой не е идвал, просто констатират, че проблем няма  #2gunfire

# 58
  • София
  • Мнения: 3 789
Рая, май вече от повечето. Върти ми се, че Близу я имат тази екстра (а май и МТел), но трябва да провериш.

# 59
  • Мнения: 306
Не им е чак толкова зле нета,рядко прекъсва,но случи ли се някъде "авария" и трябва да идва техник на адрес ,считай че си загинала.1 месец седях без нет,докато чаках служител да дойде да види какво става и защо няма нет...А както се и досещаш си платих таксата за тоя месец,щото си има договор ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт