Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

  • 39 374
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 161
1) не знам за чий х** Ви е интернет от мобилна компания ама карай. то ясно че добра цена се дава в комбинация с ТВ но е идиотско все пак. А ако са свързани (няма едното, няма и другото) си е направо самоубийство.
2) някакви мнения за телевизията: колко се плаща първоначално, има ли обслужване, като изтече договора после лесно ли се прекратява договор (в смисъл ако платиш гледаш ако не платиш не гледаш. или прреди за изтекът месеците започват някакви дразнещи оферти да дават). мисълта е за комбинация с мобилна услуга. И дали е добра идея самата комбинация нищо че спестяваш мизерни 8 лева / месец. По-логично е отделни услуги да се взимат май в случай че не ти хареса едната. Има ли откачане ако не ти хареса едната (с плащане на 3 месечни такси наведнъж). И т.н.?

# 106
  • София
  • Мнения: 3 789
1) не знам за чий х** Ви е интернет от мобилна компания ама карай. то ясно че добра цена се дава в комбинация с ТВ но е идиотско все пак. А ако са свързани (няма едното, няма и другото) си е направо самоубийство.
2) някакви мнения за телевизията: колко се плаща първоначално, има ли обслужване, като изтече договора после лесно ли се прекратява договор (в смисъл ако платиш гледаш ако не платиш не гледаш. или прреди за изтекът месеците започват някакви дразнещи оферти да дават). мисълта е за комбинация с мобилна услуга. И дали е добра идея самата комбинация нищо че спестяваш мизерни 8 лева / месец. По-логично е отделни услуги да се взимат май в случай че не ти хареса едната. Има ли откачане ако не ти хареса едната (с плащане на 3 месечни такси наведнъж). И т.н.?

По т.1. Става въпрос за интернет на телефона. Не съм чула засега да се предлага от друг, освен от мобилен оператор.
По т.2. След изтичане се прекратява лесно. Преди да изтече е като навсякъде - плащаш си оставащите такси до края на договора и те отрязват. Поддръжка има, устройствата и дистанционните са в гаранция и ако нещо се развали - подменят го безплатно.

# 107
  • Мнения: 3 161
и след договора кой е собственик на устройствата? ако реша да го направя на парчета проблем ли е? между другото първоначална цена/сума за инсталация на 2 HD приемника, чиния, конвертор, т.н.?

# 108
  • София
  • Мнения: 3 789
и след договора кой е собственик на устройствата? ако реша да го направя на парчета проблем ли е? между другото първоначална цена/сума за инсталация на 2 HD приемника, чиния, конвертор, т.н.?

След изтичането на договора трябва да им ги върнеш - пише го в договора Wink . Ние сме на приемници, първият е безплатен, следващите май са по 5 лева на месец, монтажът и подмяната също са безплатни.

# 109
  • Мнения: 3 161
м да. всеки допълнителен приемник се плаша по 4,80/месец (нали така) за разлика от 2,10 при Булсат. но за срока на договора са по 2 лв/месец. иначе често при първоначалната инсталация един приемник ти дават безплатно, но за следваш плащаш. тук май не е такъв случая.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 789
м да. всеки допълнителен приемник се плаша по 4,80/месец (нали така) за разлика от 2,10 при Булсат. но за срока на договора са по 2 лв/месец. иначе често при първоначалната инсталация един приемник ти дават безплатно, но за следваш плащаш. тук май не е такъв случая.

Ами не е Simple Smile. С най-голямо удоволствие бих се върнала на Булсат, но сме от грешната страна и не хващаме сателита (освен ако вече не са включили или друг, не съм проверявала).

# 111
  • Мнения: 6
може ли някой който е на виваком да ми каже трябва ли телевизора да има лаифай за да мога да връщам назад пропуснати предавания

# 112
  • Мнения: 11 547
Трудно се намира телевизор с лаифай.

# 113
  • Мнения: 6
имам предвид интернета доста телевизори имат достъп до интернет  но към въпроса за виваком трябва ли да имаш достъп до нет за да връщаш назад пропуснати предавания това ме интересува за да знам дали вкарвам кабелната защото сега знам на кабелсат запад но нали са пирати и вече доста програми ги няма

# 114
  • София
  • Мнения: 3 789
имам предвид интернета доста телевизори имат достъп до интернет  но към въпроса за виваком трябва ли да имаш достъп до нет за да връщаш назад пропуснати предавания това ме интересува за да знам дали вкарвам кабелната защото сега знам на кабелсат запад но нали са пирати и вече доста програми ги няма

Не трябва wi-fi.

Обаче имай предвид, че не всички канали могат да се връщат, някои нямат дори пауза (особено детските). Ако ще я пускаш заради определени канали, първо питай дали имат опция за връщане или не.

# 115
  • Варна
  • Мнения: 818
аз използвам интернет, телевизия и мобилни услуги от Вивавком
Доволна съм най-вече от телевизията. Никакво спиране на сигнала дори при най-силните бури. Не като преди с Булсатком, когато като падне една капка дъжд и телевицията спира. Връщам си също и програмите назад, а преди нямах такава опция
Интернетът също е добър, само че понякога се губи сигнала в хола за минута-две. Устройствата са в друга стая. Не знам защо се получава. Преди с Булсатком съм седяла по повече от седмица без интернет и без никой да ми обръща внимание в кол центъра или в офисите им.
С моб. план понякога ми се струва че добавят по 2-3 лв от себе си, но както и да е
Когато съм имала проблем /два пъти и то заради прекъсване на кабели от съседи/ кол центъра повтаряха едно и също - рестартирайте устройството, но пък за по-малко от час идваше техник и проблема се решаваше

Последна редакция: сб, 29 юни 2019, 18:50 от Missy™

# 116
  • Мнения: 224
Аз съм на техен план от два месеца и съм изключително доволна. Два приемника с цифрова телевизия, интернет и връщане на програми на много сносна цена.

# 117
  • Мнения: 40 996
И аз съм много доволна, просто не проумявам как някой може да стои на кабеларка все още newsm78
За тридесетина лева имам доволно бърз интернет и 200 програми, доста HD, връщане, архив, пауза и т.н. Голям кеф е да не бързаш за филма, а да си свършиш вечерята и после да го гледаш с 30 - 40  минути закъснение. Бонус е, че превърташ набързо рекламите и така хем не ти досаждат, хем накрая "настигаш" филма и не гледаш до по-късно. И ако решиш да отидеш до тоалетна или да напишеш нещо в бгмама просто спираш и после пак го пускаш. 

П.П. При равна цена бяха с по-добра оферта от А1. 

Общи условия

Активация на акаунт