Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

  • 39 407
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 081
Каква е таксата за този пакет от телевизия + интернет ?
Преди 3 години беше, плащах за 40 канала телевизия + интернет 17.80лв.
После си добавих още 20+ канала и допълнително плащам някъде 4,50. Понякога има промоционална такса на тези 20+ , която е 2,75лв , но последния път я пропуснах.

# 76
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Каква е таксата за този пакет от телевизия + интернет ?
В момента има промоция. Погледни в сайта им. Обаче важи само за една година.

Майка ми ползва пакета трио-нет+тв+мобилен. Някой знае ли дали може да мине на двойния пакет нет+тв, а мобилният отделно?

# 77
  • Мнения: 57
А качеството на услугите какво е

# 78
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Според мен това е въпрос, който няма еднозначен отговор. По мнения на познати и собствен опит стигнах до извода, че много зависи от населено място, даже и в различни квартали качеството е различно. Мненията в темата също го потвърждават-едни са доволни, други-не. Това явно важи не само за Виваком, а за всички доставчици. По-горе беше дадено добро предложение-да се питат съседите. Peace

# 79
  • Мнения: 3
Ползвам интернет на Виваком от 3години не ми е прекъсвал но относно скороста има какво още да се желае.Относно телевизията им ами според мен не е по лоша като качество от тази на Булсатком но е с по малко програми и има още какво да доизпипват и в тази насока от вивата.

# 80
  • Мнения: 1 446
Aз съм много доволна. Сега сме на оптичен и съм много доволна от скоростта.
В София съм.

# 81
  • Мнения: 14
МНОГО са зле Виваком. Ползвам цифрова телевизия и Интернет 50 мега бита. Живея в един от централните квартали на София, а услугата им е под всякаква критика въпреки, че имам оптика до входа на дома ми!

От 8 седмици сме им клиенти и всяка седмица звъня на поддръжката защото се е счупила услугата им и нямам нито нет нито телевизия!

Но това, което се случи през последната една седмица преля чашата. ВЕЧЕ 6-ТИ ДЕН НЯМАМ телевизия и нет. Всеки ден ме ЛЪЖАТ, че ще изпратят екип и до 18 часа ще отстранят проблема. На края на деня нищо не се променя!

Сега търся начин да разваля договора си с тях.

# 82
  • Мнения: 1 446
Много странно, аз съм им абонат от години и не съм имала прекъсване нито един път.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 789
Ред Велвет,имаш страшен късмет Wink. Аз редовно заварвам изключени приемници или се налага да рестартирам

Крис, мисля, че договорът е непоклатим,чете ли го внимателно, може би има вратичка?

# 84
  • Мнения: 14
Деси, права си. Договорът им така е направен, че могат да те държат месеци без услугите, за които си плащаш и нищо не можеш да направиш.

Вратички няма, но да съм мислила преди да го подпиша!

# 85
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Обадиха ми се отВиваком.  Предложиха ми оферта за интернет за 15 , 80лв. на месец, и подарък таблет. като лоялен клиент.А на вас  обадиха ли се с такова предложение.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 789
Обадиха ми се отВиваком.  Предложиха ми оферта за интернет за 15 , 80лв. на месец, и подарък таблет. като лоялен клиент.А на вас  обадиха ли се с такова предложение.

Питат ме нещо такова при всяко плащане на сметката. По телефона не ми звънят, подадох молба да не ме притесняват по телефона с техните глупости, затова не са ми звъняли.

# 87
  • Мнения: 341
Обадиха ми се отВиваком.  Предложиха ми оферта за интернет за 15 , 80лв. на месец, и подарък таблет. като лоялен клиент.А на вас  обадиха ли се с такова предложение.
Браво !!! При мен няма такова предложение, явно е на случаен принцип.

# 88
  • Мнения: 2 099
На Виваком тел.кампании са с много по-добри условия от предложенията в офис.По тел. имаш и 14 дена право на отказ след като подпишеш договор.И най-вече по телефона не ме дразнят отегчените им офис служители.Ползваме ТВ пакет от тях,не е имало проблеми никакви.3 година сме клиенти.Много харесвам превъртането на каналите назад,страшно е удобно!

# 89
  • София
  • Мнения: 3 789
На Виваком тел.кампании са с много по-добри условия от предложенията в офис.По тел. имаш и 14 дена право на отказ след като подпишеш договор.И най-вече по телефона не ме дразнят отегчените им офис служители.Ползваме ТВ пакет от тях,не е имало проблеми никакви.3 година сме клиенти.Много харесвам превъртането на каналите назад,страшно е удобно!

Само дето доста от каналите вече не може да се превъртат Sad

Общи условия

Активация на акаунт