Искам да кажа ... (2)

  • 31 071
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 785
Мъжът ми от сутринта не спира да ме кара да му търся някакви неща свързани с правото и чак ми се нерви, че не съм намерила правилното нещо  Crazy Алоууууу, че аз даже не разбирам какво чета и какво търся! А се имам за интелигентен човек, но.... това ми идва в повече. Да му минават държавните и да спира, защото ще ме побърка, мисля 3 специалности му стигат  Crossing Arms Ако пак мисли да записва съм му казала - гинекология, по егоистични подбуди  Mr. Green   

А сутринта се събудих с желание да си купя шкаф за баня мисля после да поразгледаме, но трябва да отида до работа, защото попълвах едни тестове на една приятелка за магистърската й теза, ей много учени са всички около мен, и ги забравих там  ooooh! И съм си взела работа за вкъщи, за първи път!, както и за първи път ще отида до работата в събота! Много ще ми дойде...

# 751
  • Мнения: 14 654
Моите са с една и съща фигура, много си личи, че са братчета, само дето малкият е по-грозноват в лице, но понеже са момчета, не е проблем. Ако бяха момичета, щеше да е драма.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Моите са с една и съща фигура, много си личи, че са братчета, само дето малкият е по-грозноват в лице, но понеже са момчета, не е проблем. Ако бяха момичета, щеше да е драма.
А моите все едно не са от една майка и баща. Че и по характер различни. #Crazy Обаче който ни познава рода и роднините безпогрешно разбира кое от кой предшественик идва Simple Smile

# 753
  • Мнения: 14 654
Предполагам, че като са 3 е още по-интересно да ги наблюдаваш как порастват. Аз имам 2 сестри, но най-много приличам на втората си братовчедка, като показвам снимки, винаги ме питат тя ли е сестра ми.

# 754
  • Мнения: 4 785
С брат ми също не си приличаме, но с първата ми братовчедка много, честно са ни бъркали преди. А пък брат ми прилича много на един наш приятел, ама като родни братя са!

# 755
  • Мнения: 14 654
А пък брат ми прилича много на един наш приятел, ама като родни братя са!

 Joy

# 756
  • Мнения: 11 693
Силви, а какво стана с Waikiki.
Чува ли се нещо, ще отварят или няма да го бъде.


Май в края на септември го бяха обявили.

Ще чакаме. Дано да отворят  Peace

# 757
  • Мнения: 4 785
А пък брат ми прилича много на един наш приятел, ама като родни братя са!

 Joy

Не се смей, аз се шашнах като го видях за първи път, а от друга страна същият този мой брат, ама много прилича на един известен футболист... абе ужас! Но виж с него си приличаме само по характер. Аз затова едно време като деца го бях убедила, че е осиновен, защото не прилича на мен, е колко рева това дете тогава....  Embarassed

И ако продължаваме така - сестрата на мъжа ми, все е едно е дете на леля си - много си приличат, но поне има не малко черти от баща си, за разлика от мъжа ми, който по нищо не прилича на никой от родата си (външно имам предвид)  Mr. Green

# 758
  • Мнения: X
Моите деца пък много си приличат и в лице и във фигура и са еднакво красиви.  Flutter

Искам да кажа, че явно според малтийците, момиче високо 165 см трябва да има обиколка на ханша към 165 см. Стеснявам панталон на ръка (нямам машина и понятие си нямам къде има шивачи), но както е тръгнало след малко ще го хвърля в кофата и ще отида да купя един нормален панталон в същия цвят. Да не говорим, че момичетата не можело да ходят с поли или къси бермуди, както са в другите училища докато ходят с лятна униформа (до ноември), защото училището е смесено и да не им гледали момчетата краката. Като че ли на плажа или по улиците не се срещат и не се виждат. Да не говорим, че след 16 г. всички училища са смесени. Защо ме накараха да купя шорти за физическо пък ми е съвсем мътно. Егати глупостите! Май ще гледам и тук на кръв по родителските срещи.  Mr. Green

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Значи като са с поли им гледат краката, а по физическо с шорти не ги гледат? Така ли? Интересно!

# 760
  • Мнения: X
Като нищо няма да разрешат и шортите за физическо. Има и анцуг към униформата освен тях. Но от магазина, който е на оторизираната за шев и продажба фирма фирма, казаха че трябва и шортите да купуваме. Аз анцуг въобще не купих. Размерите са за пропорции като гореописаните, а даже не може да се поправя.

# 761
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъжът ми от сутринта не спира да ме кара да му търся някакви неща свързани с правото и чак ми се нерви, че не съм намерила правилното нещо  Crazy Алоууууу, че аз даже не разбирам какво чета и какво търся!
Да помагам, ако има нужда? Страшно добра съм в търсенето на съдебна практика bowuu

Ние с дрехите имаме обратен проблем с големия, малкото е съвсем стандартно. Но баткото милият, две кила да качи, все са му на дупето. И всичко що е слим, му е неудобно, стиска му, дразни го. През годината нямаме проблем, защото аз с храната не позволявам волности, но септември като го взема от бабите Tired Докато влезне в крачка с килцата трябва да купувам панталони за ръст с десет см. над неговия, за да са му сравнително добре в дупето.

А униформите не си обяснявам защо не ги правят по мерки на детето? Отивашвъв фирмата, спечелила конкурса, взимат мерки, шият ти каквото трябва. Това със стандартните униформи е някакъв ужас. Че едно дете 150 см може да тежи от 25 до 45 кг., как се очаква да носят едно и също?

# 762
  • Бургас
  • Мнения: 6 597
Искам да кажа,че съжалявам някои търговци,вложили средства и време да развият  някое магазинче и не намерили точната продавачка.
Не искам да поставям всички под общ знаменател и с цялото ми уважение към професията на дамите зад щанда,но днес на два пъти попаднах на продавачки,които са решили да изгонят де кой влезе в магазина.
Влизам с усмивка,с пари и желание да купя нещо за детето,а излязох с гадно чувство,че едва ли не съм крадец или неразбираща колко може да се разтегне текстила.Първитя път ме накараха да си отворя чантата,съответно отказах.Това е дамска чанта.Казах,че ще я отвора само в присъствие на свидетел и полиция и ако не намерят нещо,ще ги съдя.Вторият път просто помолих да не ми вадят гащички за 2 годишно,а ако имат за 3 или 4.Нямали,но какво съм разбирала аз,щели да се разтегнат.Само дето в лицето не ми ги хвърли,толкова се ядоса момата.
Яд ме е и на мен,че така преживявам нещата,а не мога да спретна един хубав скандал.Все се извинявам и търся извинителна причина в другите за лошото им държане,но пред детето да ме пребъркват не се съгласих.Извинете ме за малко объркания пост,но още ми е гадно.

# 763
  • Мнения: 12 993
Славка, много неприятно, за съжаление често срещано явление.
Онзи ден е един магазин в мола, една дъвчеща дъвка госпожица с голямо отегчение ми отговори на въпрос, купих дребно нещо, сметката ми беше 9.80 стотинки дадох 10, изчаках бележката, получих ресто 90 лева и 20 стотинки! Тя ми даде бележката и парите и След това прибра моите 10 лева. Аз стоя и я гледам, държа парите в ръка да се усети, тя ми казва " някакъв проблем ли имате?" Казах и че проблем има тя, тъй като ми е върнала много повече пари. Пак ме гледа тъпо, взима бележката, гледа, вика е, как, тука пише 100 лева и ресто 90,20. Е, пише де, пише ама нали ти въвеждаш сумата, патицо, си казах на ум. Дадох и парите, дори не ми благодари все така неразбиращо ме зяпаше. Тялом там, а духом я няма, не мисли, не смята, не обслужва. Имаше да се тюхка, като се отчита. Работя с пари ежедневно и никога не бих я изиграла, но можеше да не съм аз.

# 764
  • Варна
  • Мнения: 10 585
До сега не съм попадала на продавачка, която да ме ядоса. Дано и така да е занапред!

П.П. Но съм чувала да ме обсъждат Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 21:09 от missNoir

Общи условия

Активация на акаунт