Искам да кажа ... (2)

  • 31 049
  • 801
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 4 785
Губила съм няколко любимци и е съкрушително, но... за миг не съжалявам, че  съм ги имала. Последно бяхме спасили коте на 3 дни, майката блъсната от кола, аз не ходих на работа, храних го на 3 часа като бебе, топлих бутилки с вода, гледах му първите крачки, като бебе.... Но една наша грешка (бяхме поръчали комарници, за да не излиза на терасата, но се забави поръчката, тя излязла на терасата, ние не сме я видели... и беше паднала), беше миналата година по Великден, ден преди годишнината ни. Ревала съм седмици наред, рева си и сега. Мъжът ми се беше уплашил за мен. Тежко изживях и предните загуби, доста даже, но така е, ако се плашим, че може да загубим нещо и по-добре да го няма, не е правилно, та ние трябва да спрем да живеем...  Confused

# 796
  • Мнения: 14 654
О, Петя, ако не си заслужава да обичаме и да подаряваме грижа, защото един ден ще страдаме, тогава няма смисъл изобщо да живеем. Животът е радост и тъга, не може да вземеш само от едното.
Сетих се за една подходяща песен от любим филм: Eсли у вас нету тёти.

# 797
  • Мнения: 4 785
Щях да откача преди малко като видях едната котка - извънземно!   Shocked Главата му е цялата зелена, а той е бял иначе!!! А то... имаше разранени уши и с какво ли не го мазахме, сега дали на наще онова зеленото иии няма такава котка  hahaha

# 798
  • Мнения: 1 525
Искам да благодаря на всички, които отправиха към мен пожелания и поздрави за рождения ден  newsm51
Споделих тук, защото ми харесвате и ви чета с удоволствие.
Стана ми мъчно, че уж близки хора не се сетиха.
Факт е, че от година на година все повече ми се губят познатите. Нито фейс, нито скайп допринасят за това да се помним и знаем. Какво от това, че имам N на брой "приятели"? Истинските са много, много малко. Останали през годините...
Липсват ми нови познанства. Дори виртуални.
Както и да е..."Денят" ми отмина.

@ВечеПетя,
Приеми моите съболезнования. Твоята загуба е много по-съществена пред моя "проблем".
Губила съм куче, и котка.
"...доста пъти съм си задавала въпроса - заслужава ли си радостта и щастието, което изживяваме за определено време спрямо мъката след загубата?..."
Заслужава си. Спомените остават. А те са неповторими и уникални. Само ваши.

# 799
  • Мнения: 6 704
Искам да кажа, че гаден грип ме тръшна на легло буквално за часове Tired Започна изведнъж със силна хрема, след това гърлобол, кашлица, всичко това гарнирано с Т  Tired

# 800
  • Мнения: 6 604
Гледам Hart of Dixie по препоръка на Джой. Много ми харесва и се очертава втора вечер да стоя до 1:00 часа да го гледам. Ох, Джой, кой ме накара да те послушам? Crazy Hug Много хубав сериал. Peace

# 801

Общи условия

Активация на акаунт