Искам да кажа ... (2)

  • 31 073
  • 801
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 12 374
Алейша, честит рожден ден, макар и на патерица от няколко минутки  Simple Smile Бъди много здрава, силна и самоуверена  Hug

ВечеПетя, миличка, аз съм губила и куче и коте, по този ужасен начин..съчувствам ти от сърце. Душичката ще я помните винаги, както и любовта, която сте изпитвали заедно  Hug  Sad

# 781
  • София
  • Мнения: 6 096
ПетяHug  един от най-ужасните дни в живота ми до момента е този, в който се наложи да приспим кучето ни.

# 782
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Животните носят голяма радост в живота. Дори съм съгласна с твърдението, че лекуват депресия и стрес, но след две кучета, съм се зарекла, че друго няма да взимам. А обожавам кучета и много искам да си имам едно в къщи, но като знам, че не живеят дълго  - просто не искам да се подлагам отново на това. Грижиш се за тях като за деца, обичаш ги, водиш ги на лекар, като се разболеят, играете си и се боричкате и в един момент - край. И тотална скръб.
Петя, бъди силна, мила. Погребете го и се наплачи. Изпращам ти хиляди прегръдки

# 783
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз те разбрах, Петя Sad И не, не си заслужава. Когато загубих кучето си преди години, имах чувството че ми изтръгнаха сърцето и просто ще си умра ей така, от мъка...Не умрях, но просто не мога да си го причиня вече. Затова и не взимам на децата куче, въпреки молбите им. Защото знам, че рано или късно и техните сърца ще бъдат разбити. Прегръщам те и кураж!
И все пак, тя подължава да живее, донякъде, чрез ника ми, казваше се Бела. Когато се регистрирах тук, си избрах име като нейното Simple Smile Така знае, че никога няма да я забравя /айде и аз ревнах.../

# 784
  • София
  • Мнения: 1 590
И аз Cry

# 785
  • Мнения: 4 199
ВечеПетя , огромна мъка и празнота е, когато загубиш домашен любимец, който те е обичал безрезервно и е бил неразривна част от семейството ти. Мъчно е, тежко е. Но любовта оставя прекрасни спомени, макар и с настоящ горестен отпечатък Confused

Макар да минаха години от загубата на моето куче, не се решихме за друго. Точно защото не бихме могли да преживеем втора такава емоционална смърт, оставяща завинаги следа в съзнанието ти. При други хора обаче празнината е така осезаема и крещяща, че именно само нов член на семейството би я запълнил по един удовлетворяващ начин. Не знам към кой тип емоционалност спадате. Времето ще ти покаже твоя отговор и дано се окаже добър лечител Hug

# 786
  • Мнения: 4 892
ВечеПетя, заслужава си! Всяка една секунда безпрекословна обич и всяка бавно затихваща болка.
Щастливи и нещастни мигове, радост и тъга, смях през сълзи и сълзи от мъка. На това му се казва живот.
Прегръщам те.

# 787
  • Мнения: 3 214
Благодаря ви, момичета, от сърце. Чета ви и рева. То аз май почти не съм спирала от снощи. Старая се за пред децата, поне тях да успокоя, доколкото е възможно.
Джули, не е спрял шофьорът, не знам дали въобще е разбрал нещо. Мини пинчер беше... Мъжът ми го извеждаше без каишка, защото се отзовава на всяка негова команда, пък и пред блока уж няма такова движение, ама на. Гонил някакво коте под колите и излязъл ненадейно на пътя. Едно такси го бутнало. Той станал, направил 5-6 крачки и паднал. Нямаше никаква външна травма, но...
Погребахме го снощи.

# 788
  • Мнения: X
Петя, съболезнования.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 789
  • Варна
  • Мнения: 10 587
Аз си мечтая за круиз, но на голяма яхта, а не на голям кораб с още не знам колко народ. Един вид за неорганизиран круиз си мечтая.
Ей това "удоволствие", подозирам, че мъжът ми относително скоро ще го изпълни и аз волю-неволю ще се клатя и повръщам, колкото душа ми издържи  Mr. Green

...........................................................................

Съжалявам за кученцето, ВечеПетя Cry

# 790
  • Мнения: 5 940
ВечеПетя, разбрах те Hug
И все пак -заслужава си.

# 791
  • София
  • Мнения: 23 098
Петя, много съжалявам за станалото, минала съм през тази болка два пъти. 18 години от живота ми са преминали в съжителство с две прекрасни френски болонки. И двете починаха от старост, втората се наложи да приспим. Пазя толкова много техни снимки и също така кичурчета от козинката им. Толкова време мина от смъртта на второто ни кученце (близо 10 години), а сега пиша и плача.

# 792
  • Мнения: 3 867
Петя, дори не мога да си представя какво изпитвяш. Прегръщам те.

# 793
  • До морето
  • Мнения: 7 091
Съболезнования за кученцето  Rolling Eyes Бях ученичка, когато един комшия хвърли наденица с отрова на терасата ни и кучето ни умря! Никога няма да го забравя! Но и повече никога няма да си взема животно вкъщи, просто не мога  Cry

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 12:21 от Mariposa_Malva

# 794
  • Мнения: 3 214
Благодаря ви  Hug

Искам да кажа, че завиждам на хората, лишени от емоции. Мисля, че те живеят спокойно. Цял живот се опитвам да потисна поне от част от емоционалността си. Е, не ми се получава. Току си помисля, че имам известен напредък и се случва нещо, което ми доказва, че греша.

Общи условия

Активация на акаунт