Искам да кажа ... (2)

  • 31 096
  • 801
  •   1
Отговори
# 735
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Един ден не съм влизала в темата и сте изписали камара страници. За круизи....ех! Как мечтаех за круиз..., но катто се качих на кораб (еднодневно пътуване от място до място) се оказа, че и при голямо желание няма начин да стоя на друго място, освен на палубата. Толкова лошо ми ставаше като слезех надолу, имах чувството, че света се срива. А леля ми и каюта беше наела за през нощта. Спах на един шезлонг на палубата, добре, че беше лятото. А мислех, че съм издръжлива на всичко. Не ме питайте как се върнах после. Отначало си мислех, че се чувствам зле, защото ми е за първи път на кораб, да, да, ама не. Втория път се оказа и още по- зле! Така че за мен круиза е тема табу Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ох, много щастлива, че дойдоха почивните дни. Надявам се другата седмица като мине Образеца, да се успокоят духовете и всеки да си гледа работата.

# 736
  • Мнения: 1 743
Група мотористи и ненормални шофьори ми вдигат адреналина.,...., после защо четем по новините ужасии..,,

# 737
  • Варна
  • Мнения: 5 574
Моят третокласник и той има ЗИП ИКТ, което даже не ни казаха как се превежда, но е някакъв вариант информатика.

# 738
  • Мнения: 14 654
Информационни и компютърни технологии?
пп: прочетох, че говорите и за пазар, да си кажа и аз - мразя да пазарувам, страшно много. Онзи ден обиколих всички магазини и едва успях да купя прилични дънки за сина си. Което му е добре на дължина, му е адски широко, като стегнем ластиците в кръста, изглежда все едно се е надрискал. Всичко се шие за ниски шиковци, но не и за нормални, хубави момчета. В H&M панталонките бяха трагедия, а уж там имало много избор за подрастващи. Има избор само за ниски и дебели. А малкият ми върви още по-висок и слаб, освен да се науча да шия.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 5 574
Да, най-вероятно точно Информационни и компютърни технологии. Според сина, вместо да ги остави да си играят, учителката повечето време дрънкала и накрая им дала да оцветят някакви картинки. Сигурно е преподавала жената какво точно ще учат и ще правят на компютрите, обаче моя заплес се е изключил, защото не му е било интересно.

# 740
  • Мнения: 2 139
В H&M панталонките бяха трагедия, а уж там имало много избор за подрастващи. Има избор само за ниски и дебели. А малкият ми върви още по-висок и слаб, освен да се науча да шия.
Добре че в нашия град отвори H&M. Дъщеря ми на 6 години е 132см, и много слаба и само там намирам слим панталони. Мисля, че и момчешки имаше такива.

# 741
  • Мнения: 11 715
Силви, а какво стана с Waikiki.
Чува ли се нещо, ще отварят или няма да го бъде.

# 742
  • Мнения: 14 654
За момчета със сигурност нямаше там, поне в магазина им в мол Сердика. Всички момчешки панталони и дънки бяха къси и широки, най-отговорно го твърдя, защото синът ми пробва всички изложени модели и нищо не му стана. Слим дънки успях да му купя от Зара, но с компромис - доста са широки в кръста и дори със събрани докрай ластици, не седят добре. За да му седят добре, трябва да ги стеснявам. Толкова ли се е изродила човешката фигура не знам, и за мъже, и за жени панталоните са с невъзможна кройка.

# 743
  • София
  • Мнения: 10 825
За момчета със сигурност нямаше там, поне в магазина им в мол Сердика. Всички момчешки панталони и дънки бяха къси и широки, най-отговорно го твърдя, защото синът ми пробва всички изложени модели и нищо не му стана. Слим дънки успях да му купя от Зара, но с компромис - доста са широки в кръста и дори със събрани докрай ластици, не седят добре. За да му седят добре, трябва да ги стеснявам. Толкова ли се е изродила човешката фигура не знам, и за мъже, и за жени панталоните са с невъзможна кройка.
Аз си мислех, че самомоя син е с проблемна фигура. Всичко, което му е добре на дължина му е ужасяващо широко в кръста. Съвсем буквално в панталоните може да се пъхне още един като него. Явно е широко разпространен проблем.

# 744
  • Мнения: 14 654
Не че децата са с проблемна фигура, а дрехите са с проблемна кройка. Моят син има съвсем нормална фигура за добре развито момче на 11, само краката му са с две идеи по-дълги, но ако не си късокрако, набито джудже с дебел гъз, се виждаш в чудо да си намериш нормална дреха. Уф, много ме е яд.

# 745
  • Мнения: 2 139
Силви, а какво стана с Waikiki.
Чува ли се нещо, ще отварят или няма да го бъде.


Май в края на септември го бяха обявили.

# 746
  • Мнения: 5 940
Аз така имам проблеми с пазаруването за малкия ми син. Всичко в талията му е широко и вечно му падат панталоните. Скоро се израдвах колко много чисто нови изнамерих от брат му, но реално почти нищо не може да се ползва без колан.
С голямото дете никога не съм имала проблеми с дрехите. Знам какъв размер носи и даже няма нужда да идва с мен и да пробва. Ако нещо е широко, е достатъчно да се ползват вътрешните ластици и пак стои добре.  Затова пък обувките при него са кошмар. 35-36 номер на седем години, а и с широк и висок свод. Там задължително трябва мерене, което пък той свързва с досада и ....
Аз също мразя да пазарувам. Обичам, но да е набързо - всичко за половин час . И ако не се получи, винаги се връщам изнервена, а не разтоварена, както твърдят, че би трябвало да е жената след тази ключова за женската същност дейност.

# 747
  • София
  • Мнения: 10 825
Не че децата са с проблемна фигура, а дрехите са с проблемна кройка.
Неправилно съм се изразила.  Peace
Макар че моят син ми се вижда ужасно кльощав  Confused Сравнявам го и с другите деца, те не че са дебели, напротив, слаби са, но моят си е направо кльощавляк.

# 748
  • Мнения: 22 036
Все имах проблем. От както навърши 10, та до сега. Много е висок, но е слаб. Нама дрехи за тийнове.

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 23 829
Аз имам различни по структура деца. Метнали са се на различни части на рода и имат различни фигури. Само с най-малкия имам проблем като на Янечек. На най-големия му купувам всичко, за средния гледам да е по-тясно, скини, обаче на третия виси всичко (и скинито, модели за слаби деца му висят на клечорестата фигурка) и имам много неизползваеми дрехи от братята му.

Общи условия

Активация на акаунт