Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 298
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21 299
Естлар  Hug

# 661
  • Мнения: 524
добро дъждовно утро
Autumn* честит рожден ден на тм и годишнина да се много щастливи и скоро да имате още една звездичка в къщи.
Естлар Hug Hug оправяй главата
атланта надявам се всичко да се подреди при вас ,търпение се иска.
y00li дано не дойде гадината
аз изпращам моята тия дни и така нищо ново и леко сдухано ми е но и това ще мине
в това време искам в къщи с чай и книжка


# 662
  • Мнения: 2 497
Добро утро, момичета Hug
Autumn, да ти е жив и здрав мАжО - да те обича и подкрепя и да е най-добрия ти приятел и любим още дълги години  bouquet
Естлар, взела си дефектни тестове според мен Naughty Отивай да ги върнеш и да си искаш от хубавите EFP
При мен нищо ново, леко ми е нервно от очакването - утре или вдругиден ще се видим с док и ...отново на въртележката #Crazy Досега поне ми беше горе-долу спокойно, ама сега ми се е набила някаква паразитна мисъл в главата, дето упорито дълбае - този месец, дано да е този месец Praynig... и започвам тихичко да полудявам, щото знам че ако й се поддам ще откача тотално #Crazy Всеки месец става все по-трудно да не ми пука - времето си минава, пък и есента хич не ми помага да мисля оптимистично (мразя студа и зимата, нищо че съм родена през ноември Rolling Eyes) И така - поревах ви на раменете, сега за компенсация да почерпя с кафе и чай Heart Eyes



# 663
  • Мнения: 611
Добро утро,

благодаря за кафенцето и чайчето.

Есенче честито ви троен празник. Пожелавам на цялото ви семейство да бъдете живи и здрави, много да се обичате и подкрепяте.  Hug И...от сърце желая тази година трма-догодина четирима   bouquet 

# 664
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро!

Благодаря за кафето   bouquet

Естлар, сори за теста Sad

Autumn,  честит празник. Да ти е жив и здрав ТМ и много да те слуша.  Party

Г-жо Тиата, прекрасна сте!  Heart Eyes

Лисичке и за теб  Hug

Аз сега оправям багаж, че следобед с групата от танците заминаваме за Монтана за уикенда. Довечера ще сме на много голям банкет с други танцови групи от региона, а утре ще правим репетиция там и после пак банкет  Crazy Очертава се страхотен в уикенд в ужасно време Simple Smile Днес изпращам лелката и с ММ на чужд терен ....  Heart Eyes

Не изписвайте прекалено много, че в понеделник няма да мога да ви прочета  Mr. Green

# 665
  • Мнения: 2 497
Лелеее, че съм заплес doh ГуспожУ Тиата - прекрасна булка сте  bouquet

# 666
  • Мнения: 436
Добро утро!   bouquet за всички!

Есенче, честити ви празници. Все така да се обичате!
Atlanta_85,  Hug Всичко ще се подреди!

# 667
  • Мнения: 1 391
Благодаря, момичета, да ви се връщат прекрасните пожелания!
Оф, Рансън, две сме. Винаги съм била разсеян заплес, но с годините се задълбочават дефектите. Та, Тиата, честито! Дълги години да живеете в любов и хармония. Красива булка си!  bouquet

# 668
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Вили и аз ще почерпя, ако стане ...  Mr. Green
Рансън, дано наистина стане този месец при теб, защото е адски гадно като си повярвал и не се е получило.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Аз няма да повярвам, искам цифри, а не черички ... много фалшиви има да знаете Simple Smile
Атната, след дъжд изгрява слънце ... понякога просто трябва да почакаш да премине, а понякога да претичаш под капките и да се прибереш у дома. Само не се отчайвай ... кой го казва  Outta Joint Най ме бива да давам съвети, които сама да не спазвам  Crazy
Ваня, дано  Praynig , ти събирай сили за нова борба  Hug
Ели, Монтана е красив град (дано са асфалтирали вече, че бяха разкопали доста), много ще ви харесат местните ... ама не пийте с тяхното темпо  Joy

# 669
  • Мнения: 2 497
y00li, благодаря Hug Ама и на цифри не вярвам вече... ето, имаше цифри ама изчезнаха Rolling Eyes Уж казват, че след спонтанен се забременявало по-лесно Shocked Къде му е логиката на това не знам - не че не ми се ще, ама за мен е алогично и не ми се вярва да е истина... още една легенда, предназначена да успокои и обнадежди newsm78

# 670
  • София
  • Мнения: 1 757
Йоли асфалтиран е вече гр.Монтана и е много красив(е не на всякъде ама е по добре)Имам леля там и често ходя,а и ММ е от този край,баба ми,майка ми,баща ми абе всички
Ели да си изкараш много забавно  Hug

# 671
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Тиата, извенете ме госпожо, че ви забравих  ooooh!...Честито и безоблачен семеен живот! Много красива и нестандартна булка си  Hug

Ели, приятно и бебеносно прекарване


# 672
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мел, и аз имам много роднини там - вуйчо, братовчедка ми, и много други, дори не знам кой къде живее. Само едната ми баба не е от Чипровци и много често ходим. Мечтая си някой ден да зарежа тази мрачна София и да си стегна къщата там ... до балкана Simple Smile. Ох и тук живеем в къща, ама цялата тази пукотевица и трафик, не мога да ги понасям ... ама какво съм се заоплаквала. Хората в една стая живеят и са щастливи, а аз все намирам за какво да мрънкам  Crazy

Рансън, на никой не вярвам, ни на симптоми, ни на чертички, за цифри още не знам, но ... чак като го пипна ще повярвам и ще накарам ММ да ме ощипе, за да не е някой пореден гаден сън  Tired

# 673
  • Мнения: 385
Добро утро!

Вчера не ми остана време да пиша,затова днес Simple Smile
Тиата,прелестна си!Честито желая ви много щастие,разбирателство и догодина да празнувате трима!   bouquet
Есенна на теб честита годишнина и РД на ТМ,още дълги години да празнувате щастливи днешният ден,а догодина и с нов семеен член!  Simple Smile   bouquet
Ванесита,дано по-бързо ви дойдат документите за клиниката и от сърце ти желая да не ти потрябват и дотогава да развееш  EFP
Данито,палчета и на теб още този месец да се похвалиш!
Йоли,дано гадината не се появи поне за 9 месеца!  Praynig
Естлар,съжалявам за теста,но докато няма М има надежда!  Praynig
ЕлиД,весело изкарване!
Рансън,мерси за кафенцето и успех този месец!  fingerscrossed
Атланта,горе главата!Всичко ще се подреди,сигурна съм!За съжаление така става,когато се появи проблем,след него още 100.Но пък след тях ще дойде добро и всичко ще се нареди!  Hug
Мишел,къде изчезна?
Мел  fingerscrossed

На всички  Hug

# 674
  • Мнения: 1 943
Прозяв, добър ви ден  Simple Smile

И на мен ми се мота главата, цяла седмица  Tired
За капак, на цялата ни оправия и търчане напред-назад, днес и хладилника ни се скапа, просто вече нямам сили да се ядосвам. Не мога повече  Laughing

Мел, и аз за тези момичета си мислех, особено за Молина  Simple Smile
Десс, леко раждане  Hug
Тиата, страхоооотна! Много щастие
Есенче, и на вас още много щастливи дни.

ай, потъвам в лудницата  Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт