Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 290
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря ви момичета  Hug

Йоли, ние бяхме там за един уикенд миналия месец. Все още си бяха разкопки, но ни хареса. То всъщност освен залата за репетиции видяхме само басейна (Аугуста) ииии се размазахме от кеф в Плаза. Нямаме търпение пак да отидем  Crazy Утре сутрин ще ходим до някакъв манастир наблизо.
Скрит текст:
Ти в София в кой квартал живееш?

# 676
  • София
  • Мнения: 1 757
Ели да не ходите на Клисурския манастир?

# 677
  • София
  • Мнения: 1 121
Мел, да ти кажа не разбрах или май изобощо не му казаха името, само че не било далече.
Ако мъжете са в състояние утре сутрин ще ни заведат и ще разберем  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 1 943
А може да е и Чипровския  Rolling Eyes
И аз съм от дивия край, макар и от периферията Laughing. Скоро минах през разкопаната Монтана, ма да ви кажа - във Враца е също е много зле положението. Аха-аха да сменят тъпите тръби и някой взел, че подпалил склада. Това само у наше село може да се случи  ooooh!

# 679
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Може, може, Чипровския е много красив манастир. Има какво да се види там. На около 20, 25 км от Монтана. До колкото разбрах за Враца, били направили околовръстен път и не се минава вече през града (дупките в града). Дано ги оправят, че доста части от колата оставихме там  #Crazy.

Ели,
Скрит текст:
живея в Горубляне, близо до Младост и Дружба 2, много селски манталитет има тук (да не обидя селяните, те са работливи хора, а тези са мързеливци с пари и просташко поведение)

Наболва ме корема, всеки момент ще цъфна 100%, изхабих вече ролка тоалетна хартия да проверявам ... да не съм гладна пък!  Joy

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 12:56 от y00li

# 680
  • Мнения: 4 097
Момичета, благодаря на всички ви  Hug . Прави сте, че трябва търпение и всичко ще мине, но... Просто се насъбира и постоянната борба уморява.  Hug

# 681
  • Мнения: 1 943
Йоли, вярно че Враца има околовръстно вече, забравих, а даже минах по него лятото Crazy
Това решава проблема на преминаващите, но пребиваващите си го отнасят доволно. В интерес на истината в града не съм оставала за повече от няколко часа от близо година, предварително се уговаряме с родителите ми да се виждаме направо на село, а не във Враца  Laughing

# 682
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Е този път вече не е фалшива тревога. Отправяме се към изследванията, за начало понеделник хормони (Prolactin, LH, FSH, Estradiol, Progesterone ), вторник СГ евентуално.
Как ви се струва плана? Още не знам къде да отида на преглед ...  Tired Този път съм добре ... знаех си 99% бях сигурна, че ще е днес. Върнах си чувство за ориентация - симптоми за Б и симптоми за М. Просто сутринта станах и знаех, че ще е днес. Преди винаги знаех, от както бебеправим малко се разконцентрирах. Вече съм в час!

Ние сме минавали само от там, рядко спираме за нещо ... сигурно е красив град.  Simple Smile

Атланта  Hug

# 683
# 684
  • Мнения: 4 954
Йоли, пусни и ТСХ или всички щитовидни направо.

# 685
  • Мнения: 1 487
Тиата прекрасна сте госпожо, като приказно видение. Много любов и щастие ви желая!
Бананарама и нашия котарак се държеше като бебе като го вземахме и го приспивах. Да кажа, че и в момента положението е почти същото, нищо че стана на 3 г. Реве като малко дете да го гушкам и да го нося на ръце  Mr. Green
Кристалин гледах ти графиката и според мен ти е 7-8 ден след О  newsm78 Успех с тестването
Бъни съжалявам, изпуснала съм неприятната случка.  Hug Плачи си, преживей го, остави болката да излезе и постепенно да отшумее.
Есенче честити ви много празници!Нека мечтите ви се сбъднат!
Ели прекрасен уикенд ти пожелавам!
Атланта  Hug понякога в живота се струпват неприятности накуп, но малко по малко всичко се решава!
Рансънче силно ще ти стисна палци този месец, няма да се отказваш и няма да се отчайваш. Нали знаеш мотото на Надежда КОГАТО ВЯРАТА СРЕЩНЕ НАДЕЖДАТА, ЖИВОТЪТ НАМИРА НАЧИН!
Нения човекът е издържливо животно!  Hug успех със задачките
Йоли съжалявам душичке, много се надявах за теб. Нослето горе!

Мен ме цепи главата здраво от това време, пък и следобед трябва да ходя на зъболекар  Sad
Приятен уикенд на всички. Много да се гушкате с мъжете в това лошо време  Heart Eyes  loveuuu

# 686
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Естлар, ТСХ не се ли пуска на чист ден? Ако не е задължително ще пусна и него, да не ме дупчат два пъти ... никак не ми е приятно.

Мая, благодаря и аз се надявах доста ... беше хубава графика до вчера. Според мен има нещо ... 3 месеца имам О, някъде нещо пречи и трябва да разберем. Тайно си мисля, че общо имат цигарите на ММ, но може да се окаже че проблема е при мен.

Малко се ядосах на ММ, питам го за понеделник или за вторник да запиша час и той ... чакай не бързай ... едвам се сдържах, честно. Той не разбира какво ми е и пак се опитва да се отърве, но няма да му се получи  smile3516

Кристи, ето новите дати:
М 26.09 предполагаема дата на О 9.10, дата на следваш МЦ или тест 23.10

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Йоли, пусни пролактина на чист ден. Заедно със TSH. Прогестерон на 7ми ден след овулация. Ако се възползваш от пакетите по лабораториите за изследване на хормони, замени прогестерона с нещо друго, например тестостерон или и аз незнам какво.

# 688
  • Мнения: 2 241
Йоли, ТСХ на чист ден, да  Peace Може да го комбинираш с прогестерона на 7 ден от О. То, заради прогестерона, няма как да се измъкнеш от второто боцкане.

# 689
  • Мнения: 1 487
Йоли знам, че в момента ти е криво. С мъжете трябва да се говори много и да се обяснява много. Трябва да го осмисли и да го приеме за себе си. Дори и да направи СГ и имате някакви отклонения (не го пожелавам) едва ли ще има желанието на намали/спре цигарите или да пие лекарства, щом няма нагласата за това. Само ще се нервираш и ядосваш. Опитай се да го привлечеш да е толкова заинтересован и ангажиран в желанието ви за дете, колкото и ти. Това ще ти помогне и ти по-лесно да приемаш неуспехите, защото най-важният човек ще е до теб.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт