Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 281
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 234
Есенче много съм отнесена ooooh! Честит ви троен празник. ..желая ви много да се обичате и скоро да ви се сбъдне най-голямата мечта  bouquet
Афро плана е много добър само не разбирам защо ти е изписан Дуфастон, след като нямаш доказана Ову и когато е така той подтиска а не помага newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 783
Благодаря на всички за хубавите пожелания, а аз се връщам назад да чета, да видя кой е изпълнил петилетката! Hug Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 777

Мечтичка, знам че е така за Дуфастона. Но ако не го пия, МЦ е на мноого време. Трябва да го регулирам. С доки се надяваме, че като хормоните са в норма организма ще проработи сам както трябва-нямаме голям избор май..
Ако започнем стимулации за О рискуваме да влошим ПКЯ.. То не е едно Sad
А и да не казвам,че преди 1,5г Пролактина беше 300. След една камара хапове, инжекции, пластири за стимулация той се вдигна на 1200.. и открихме наличието на аденома.
Не знам какава е и дали има връзка, но аз не спирам да псувам тогавашния ми 'специалист по стерилитет"  за сегашното си състояние..... Sad

# 723
  • Мнения: 611
Афрооо не си сама. И аз съм с теб - и аз нямам О.   Tired Аз още няма и план за лечение, но поне днес получих ''повиквателна'' по пощата. Скоро ще разбера. Бъди силна и ние ще си имаме О. скоро, ще видиш  Hug

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 1 757
Ванесита,Афро момичета  Hug spokoпожелавам ви от сърце поне О.да имате,трудни моменти,сложни планове...,но ще ги забравите и тях някой ден  Hug
Кристалин много съм луда знам,ама знаеш ли как ми липсват тестовете 3 седмици  Mr. Green
Хайде и ти да ни зарадваш с таз Т.  Hug
МечтичкаД дано и твоята Т. се повиши  Hug
Нали сутринта ви мрънках че не ме болят гърдите....еее почнаха,ама те винаги почват преди М.И си беше ясно О.закъсня сега и М.ще закъснее,вместо да я чакам в вторник ще ми идва на гости в четвъртък  #2gunfire еее не я каня много ясно,ама то нагло та нагло  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт