Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 783
Niana, положителен е. Моите са същите, а съм всеки месец с доказана О, защото я следя и на УЗ.
+1 Никога не докарвам втората черта по-ярка от първата, но при тази наситеност го смятам за категорично положителен, особено сега като ходя на ФМ.
TIAta, наистина няма да е от липса... Joy Искрено ти завиждам, както и на Ванесита - аз като възрастен човек вече не издържам на такова темпо, та даже спазването на "графика" ме уморява и напряга, щот` хич не обичам да правя нещо по график Rolling Eyes Ама покрай вас двете се сетих за нещо важно - внимавайте от толкова кекс да не хванете диабет...  hahaha
Веднага пояснявам - идва от стар виц: Млада мацка отива на лекар:"Д-ре, болна съм от диабет!", "Е, как така го установихте?", "Ами мноооого ми е сладко като се... luvbed"
Скрит текст:
И малко ме е срам да кажа, ама вече нямаме график за спазване, аз съм леекинко протрита Embarassed ... а за капак днес ми е едно такова диабетично... Embarassed

Изморително си е, този елемент с протриването е много неприятен! ММ в началото реши  че ще кексим сутрин и вечер, е приложихме го първите 3 дни, едвам го убедих, че не е полезно нито за "спринтьорите", нито за нас!Днес за последно  luvbed и започвам да чакам до следващата седмица!

# 721
  • Мнения: 1 234
Крастата си е краста...теста е отрицателен и вече имам нов рекорд за тестване. ..3-4 дни след Ову hahaha
Поне се надявам това зацапване да е било от спукан фоликул а не задържан Crossing Arms
Йоли честита годишнина и скорошно сбъдване на всички мечти  bouquet
Кристи Естлар да се оправяте момичета. ..и аз знам и съм доволна от б комплекс е едно еднократно беше но го забравих как се казва  Embarassed
Ще пиша утре на всички като седна на работа пред компа...
Ясно че темата не е моята,  но поне се успокоих за седмица напред  Hug
Гуш на всички

# 722
  • Мнения: 2 497
Мечтичке, сядай си сега на д...то да мътим, че и мен ме сърбят ръцете за тест, ама още не са измислили за "току-що забременели" като нас - ако някой изобрети ще стане милиардер за нула време Naughty

# 723
  • Мнения: 1 391
Aз ще ви врaчувaм, дaми, кaк тaкa никой не е измислил. Сaмо дето не съм милионер още, aмa не си дaвaм дупето под нaем лесно! Не се ли убедихте вече в способностите ми?  Whistling
Ето сегa ще врaчувaм, че нa 15,16 декември ще нaпрaвя тест и ше е положителен, че този път ще ви и кaжa веднaгa. Освен мен ще имa пет бременни момичетa по товa време (25.11-30.12.2014) Рaнсън, ще зaбременееш преди мен. Мечтичке, ти ще изненaдaш първо себе си, после нaс!

# 724
  • Мнения: 2 241
Пст, Есенна, фърли малко боб и в моята градинка  Laughing

# 725
  • Мнения: 1 391
Нa тебе, кaко, ти се дaвa двойкa! Flutter

# 726
  • София
  • Мнения: 522
Есенче, я кажи с твоите способности на 9-ти ден след О. ще вземе ли да покаже теста вярно  newsm78

Така ме сърбят ръцете, но ще изчакам поне още 3-4 дена.  Smile

# 727
  • Мнения: 2 241
Нa тебе, кaко, ти се дaвa двойкa! Flutter

Е, застреля ме направо  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 2 497
Малееее, Есенче - златна ти уста Hug  bouquet И джобовете ша ти позлатя... като спечеля от тотото (само трябва да пусна фиш Whistling) Па сега ако кажеш и какво/какви ша е - да почвам да мисля име/на Mr. Green

# 729
  • Мнения: 1 792
Шинзу, честитоооо! Желая ти най-прекрасния финал!   bouquet  Ама и аз не виждам теста.
Естлар, микомакс таблетки - 1 до 3, зависи от това колко си предразположена, ако искаш ще ти кажа по-точна дозировка. На мен само тежката артилерия ми помага. А някой спомена за пробиотичните тампони - цък . Но не мисля, че те могат да ви предпазят от гъби, даже извън цикъл, ако ги използвате, ще си направите по-голяма беля.
Голдън, съвсем смислен си е поста ти. И ти завиждам за програмата  Peace
Мелче, недей така с лошото де, пий си хормоните  Crossing Arms Поне са такива, които и да забременееш, ще ти помогнат. Не е като да си на противозачатъчни. И другите момичета са ти го казали - по-добре сега тях, отколкото после пак полип и операция и т.н.
Йоли, честита годишнина! Още 50 такива да изкарате заедно!
Рансън, вица е 6  Joy
Тиата, като каза спринтьори се сетих, че по твоята графика, мога да кажа, че вие сте цели маратонци  #Crazy
Мечтичке, не издържа, ей  Mr. Green
Есенна, я кажи нещо и за мен. Ако познаеш, всички ще те направим поне милионер  Crazy
За болничките - да оздравявате! Бебета имат да се правят!

Не помня кой беше питал за пресийд, но не е лубрикант  -  цък тук  от сайта им, там си има обяснено каква е разликата между двете. Някое момиче от темата май беше ползвало, ама не помня кой беше.

# 730
  • Мнения: 4 097
Есенче, кажи и за мен Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 391
Рaнсън, кaк кaкво, момче ще е! Ще е с косaтa нa бaщa си, с упоритосттa нa мaйкa си и със собствения си инaт!  Hug
Aтлaнтa, aко получa зa теб просветление, ще споделя.  Peace Кристaлин, и зa теб ще попитaм. Simple Smile Не щa пaри aз, много се стрaхувaм от тях. Стигa дa ме спомняте с добрa думa, по-голямa силa от товa нямa.  Момичетa, aз ще имaм момиченце, светлокестеняво и с големи бузи.

# 732
# 733
  • Мнения: 690
Шинзо, честито!
Йоли, дълги години да се обичате така всеотдайно!

При аборта през януари много се бях сдухала и си бях сдухана до преди месец-два. Четях ви, но не пишех. Чудих се защо на мен така се случва. Бях при една лекарка и жената ми каза "За да направиш аборт, Бог те обича. Помислих я за луда, но тя продължи: "По добре сега, отколкото после да мислиш какво да правиш". Звучи жестоко, но мен ме успокои. Другата култова реплика беше Simple Smile "Като дойде фертилния период, да не ти е жал за мъжа ти, че бил изморен. Ти имаш мисия - да се размножиш"  Laughing
За да се успокоя, си обещах в продължение на месец да правя всяка сутрин гимнастика по 10 мин. Забраних си да правя тестове за бременност преди цикълът да ми е закъснял. Престраших се да пиша тук Simple Smile

Подкрепата, която вие, момичета, давате тук е създава невероятен позитивизъм, за който ви благодаря.  Hug

Не съм била активна във форума от 4-5 години. Как става скрития текст?  Blush

# 734
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, искам да питам нещо. От месец някъде пия от тази фолиева киселина http://e-apteka.bg/?shopp_product=folacid-%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0% … D0%B0%D0%B1%D0%BB и имам по-голям апетит от обикновено, възможно ли е да е от нея  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт