Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 148
Йоли, честита годишнина, все така да се обичате и подкрепяте.   bouquet

Ниана, според мен вчерашният е положителен. При мен първоначано втората черта е доста наситена и след 1ч избледнява.

Тиата, голям маратон сте му дръпнали наистина. Дано сте сгащили Ицето и да се отдадете на заслужена почивка.

# 706
  • Мнения: 19 715
Niana, положителен е. Моите са същите, а съм всеки месец с доказана О, защото я следя и на УЗ.

# 707
  • Мнения: 1 571
ЕстларHug
Флори, главата ми е вече горе, мила! Осъзнах, че така не си помагам, освен това нямам никакво право да се сдухвам. Има хора с къде- къде по- сериозни проблеми. Даже се засрамих, че се депресирам. Кристи ми беше спасителя, само с 2 думи ме накара да се замисля. Благодаря ти, Кристи, голямо гуш  Hug
Мечтичка, как си?  Hug
Йоли, Атланта, Бъни, ВанеситаHug
Мелче, гуш, мила.  Hug И слушай Естларчето, тя, както винаги е права  Hug
РансънHug
Азира, къде си? Добре ли си?  Hug

# 708
  • Мнения: 385
Шинзоу Честито!Лека бременност и пухкав финал!
Йоли,честита годишнина!Желая ви здраве,любов и на следващата годишнина да сте 3-ма!
Ниана,според мен 3-я и на двете снимки е "+"
Фло бързо оздравяване!
Атланта дано имате успех и без хормони още този месец!Препоръчвам Прегнанткер Консепшън за него и нея,въпреки че в момента пия само ФК,а ММ мултивитамини.
Голдън успех при АГ.
Мечтичка  fingerscrossed
Мел Hug Горе главата!
Никинка ние не сме ползвали Pre seed(нали е лубрикант?) или други,не мога да дам мнение.
Тиата,мисля че сте се представили отлично  Mr. Green Хаха позволих си да погледна графиката ти  Embarassed Стискам палци! Дъщеря ни стана по вашата схема!  Praynig
Моята О трябва да е минала вече(не съм я засичала) и сега следва голямото чакане  Mr. Green


# 709
  • София
  • Мнения: 1 757
Добре де...знам,че сте прави,може би в яда си така говоря,след няколко дни се надявам да изляза от дупката и да се захвана отново с всичко.Проблема е в главата ми,нали ме разбирате???

Йоли честита годишнина,решете бързо проблема и на следващата годишнина да гушкате бебе   bouquet

# 710
  • Мнения: 4 954
Разбираме идеално, затова не искаме да направиш някоя глупост, защото главата временно не те слуша  Laughing  Hug Всичко ще е наред, ще видиш. Дано това е последен цикъл, хайде - горе главата и с хапчетата напред към бебето.

# 711
# 712
  • Sofia
  • Мнения: 247
Мел, след като Ц ми дойде и аз бях изпаднала в дупка. Ставах със сълзи на очи и се чудех за какво се боря изобщо.  Вчера като се върнахме от църквата с ММ се  чувствам много по-спокойна. Ще си повторя думите от предния ми пост.  Жената, която беше там, каза че трябва да си нося кръста и да изживея болката. Да приема решението на Бог , защото зад всяко негово решение има причина . Каза също , че трябва да се моля и когато дойде време ще стане това, което искаме. Дано да намираш  сили да се изправиш и да продължиш да се бориш. Знам, трудно е, но всички знаем, че лесното не е сладко.  Поплаквай си,  така олеква по малко.
Кофеин, да , pre-seed е лубрикант. Много съм любопитна, спрямо този продукт.

Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 15:01 от nikinkaaa

# 713
  • София
  • Мнения: 783
нищо не съм засичала този месец, ни температури, нито тестове, нито съм следила стриктно ЦС ... казах на ММ, че започваме от рано и продължаваме до 20 ден от цикъла,  ще видим дали  нещоме свършили. Поне този месец няма да е от нередовен секс! Mr. Green

# 714
  • Мнения: 1 571
Всяка от нас си има начини за справяне с болката. С ВСЯКА болка. Вярващите да не четат, моля, наистина, ама наистина не желая да засегна някого  Hug
Скрит текст:
Само като видя или прочета нещо свързано с бог и полудявам. Изпадам в ярост (изиди, сатана  Crazy ) Навремето се молех. Молих се, като луда, да остави сестра ми при нас. Е, отиде си на четвъртия рожден ден на дъщеря си. Знаете ли какво попита детето? Детето попита защо мама не му честити рождения ден. Молих се, като луда мама да е до мен, поне да ме научи да си къпя детето! Е, нито мама е тук, нито дете имам. Ирония. Молех се, като луда за още толкова много неща. Нищо. Нула. Побеснявам само, като чуя нещо за бог.  #Cussing out  ooooh! Обикновено пропускам такива неща, не им обръщам внимание, но днес ми е справедливо, едно такова и побеснявам от тези неща.
И за да не ми е само такъв поста, ще питам Красима, как си?  Hug
Ниана,  Hug
Всички, които пропускам,  Hug  Hug  Hug

# 715
  • Мнения: 1 633
Йоли, честита годишнина! Бъдете живи и здрави, все така се подкрепяйте и догодина по това време да я празнувате по най-щастливият начин - с бебче Simple Smile Прекрасен ден ти желая! Сигурна съм, че са ти са се получили вкусотиите прекрасно Simple Smile
*mel*Hug
TIAta, дано се похвалиш след кекс схемата Simple Smile))
Estlar, скорошно оздравяване ти желая! Simple Smile
Niana, вчерашният (предпоследният от снимката) е положителен. Успех! Simple Smile
Аз се поуспокоих вече една идея и с нетърпение чакам да дойде 20-25 октомври, за да чуя сърчице и почвам да ви ръся Simple Smile) Тази седмица мисля да ходя до личната за талон за преглед за потвърждаване на бременност, нали имам право? (питам, за да не се разкарвам и редя, ако няма смисъл)
Прекрасен неделен ден Ви желая! Simple Smile

# 716
  • Мнения: 21 299
Здравейте,мацки,минавам набързо ,после ще ви дочета !

Йоли ,честита годишнина !

# 717
  • Мнения: 4 097
За витамините-за момента, аз ще пия Витамин C, Омега 3+ФК, ММ-Витамин C+някакви мултивитамини. След изследванията и операцията на ММ и моя преглед, и изследвания, ще го мисля още.

Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 15:43 от Atlanta_85

# 718
  • Мнения: 1 391
Приятно било дa почивa човек, вирнaл крaкaтa и с поредицa хубaви филми. Естлaр, Криси, момичетa, оздрaвявaйте бързо. С прием нa Aб, освен пробиотиците слaгaм и Ломексин, зaщото рядко се рaзминaвaм с тях. A едно време зaдължително пиех витaмин Б комплекс и три нощи подред спях с тaмпони нaпоени в мед. Е, тогaвa не зaвъждaх нищо.
Мел, бързо излизaне от дупкaтa!  Hug

# 719
  • Мнения: 2 497
Niana, положителен е. Моите са същите, а съм всеки месец с доказана О, защото я следя и на УЗ.
+1 Никога не докарвам втората черта по-ярка от първата, но при тази наситеност го смятам за категорично положителен, особено сега като ходя на ФМ.
TIAta, наистина няма да е от липса... Joy Искрено ти завиждам, както и на Ванесита - аз като възрастен човек вече не издържам на такова темпо, та даже спазването на "графика" ме уморява и напряга, щот` хич не обичам да правя нещо по график Rolling Eyes Ама покрай вас двете се сетих за нещо важно - внимавайте от толкова кекс да не хванете диабет...  hahaha
Веднага пояснявам - идва от стар виц: Млада мацка отива на лекар:"Д-ре, болна съм от диабет!", "Е, как така го установихте?", "Ами мноооого ми е сладко като се... luvbed"
Скрит текст:
И малко ме е срам да кажа, ама вече нямаме график за спазване, аз съм леекинко протрита Embarassed ... а за капак днес ми е едно такова диабетично... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт