Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет момичета
Шинзо честито мила,лека до край   bouquet И аз не виждам снимка

# 691
  • Мнения: 19 729
Знаех си, че не съм само аз! Тъкмо си мислех, че полудявам Mr. Green

# 692
  • Мнения: 2 497
Хм, аз пък я виждам - линът е към "зачатие" и ако имаш регистрация там я виждаш...

# 693
  • Мнения: 1 571
Мелче, как си?  Hug
Естлар, аз също си мисля за разни пробиотици   bouquet
Дзвер, къде си?  Hug
Кристи,  Hug
Аз съм ок, утре и в други ден ММ е командировка, та ще си скучая сама вкъщи.  Mr. Green Все още ме понаболява корема, а ми свърши вече. Нз, този месец беше ужасен, вероятно от стрес и нерви беше така тежък този ц. Дано вече да минава тая болка, утре ще си запиша час за гинеколог, да не би пък нещо някоя кистичка да се е появила (дано не  Praynig ). И така, ще си полегна с книжка в ръка и ще си релаксирам. Имам нужда да ми отпочине малко тиквата от всичко.
П.с. Егати несмисления пост  ooooh!  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 1 757
Голденче как съм  newsm78,не знам и аз.....изпаднах в няква дупка....и на мен този М.ми е много тежка...подозирам че е от утрогестана.Много обилно,и с леки болки.Тъкмо се радвах на предишната М.че е лека и без болки,след операцията мислех си че ще е така,нали все пак го няма полипа,който ми причиняваше този дискомфорт и сега пак реки и за това си мисля че е от утрогестана.Категорична съм,няма да сложа в устата си повече хормон.Според док,трябва да пия 6 мес.дуфастон за да не рецидивира полипа а и за да ми помогне за забременяване,но съм решила не ме интересува не искам да пия хормони,да става квото ще.....явно квото и да пия,квото и да правя не става и не става,не искам нищо вече  Tired

# 695
  • Мнения: 4 097
mel, юни, когато О ми беше със зацапване и на мен ми изписаха Дуфастон, обаче не изпих нито едно хапче, защото не искам излишна химия. Може и да сбърках, на 22-ри ще видим.

Момичета, препоръчайте витамини, че с ММ искаме да пием този месец?

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 247
Атланта, аз пия фк + омега 3, а ММ омега 3 + бирена мая. Обаче аз ще минавам само на фк , а когато свърша опаковката ще почвам прегнакеър. Дано да има полижителен ефект.

# 697
  • Мнения: 2 497
Мел Hug Hug Hug
Аз пък напук на ината ми и нежеланието да пия каквото и да било под формата на хапче, особено пък хормонално сега съм най-стриктния пациент Shocked Е, забравям нещо понякога, ама за човек, който ще си забрави и главата някъде се справям перфектно...
 Даже този месец нямам (засега) странични ефекти от естрофема, а вероятно ще започна още днес и дуфастон, само чакам док да се обади кога е свободен да се видим Rolling Eyes Не съм имала болезнени цикли (изключвам юнския, с който приключи неуспешната ми бременност) и обикновено продължават точно три дни, така че не мога да говоря от твоята камбанария, но ако бях на твое място вероятно щях да стискам зъби и да попържам всички хапове и доктори, но щях да ги пия ако ми дават дори най-малката надежда, че ще имат желания ефект Confused То затова и пия тия гадости сега ooooh!

# 698
  • Мнения: 19 729
Аз съм половин аптека, така че докато не видя положителен резултат, ще си трая Mr. Green

# 699
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Здравейте момичета,

влизам само за да ви почерпя за първата ни годишнина.





Отказах се от белтъчния кекс и направих един трицветен Simple Smile с повече бяло Simple Smile
Стана много вкусен ...

# 700
  • София
  • Мнения: 783
аз пък се чудя, да продължаваме ли с "кекса" или малко да си починем, че голям маратон му ударихме и да си призная, вече ме понамързява! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 701
  • Мнения: 4 097
Йоли, честита годишнина   bouquet ! Бъдете здрави, обичайте се и се подкрепяйте винаги!

# 702
  • Мнения: 1 899
Йоли Честита ви първа годишнина  Hug Да сте живи и здрави , много влюбени и винаги така да се подкрепяте  Hug И не на последно място ти пожелавам много скоро на ТМ да му поднесеш най-големия подарък.

ПП: Редактирам се да не пускам нов пост  Flutter
Може ли да хвърлите един поглед... този тест за О как ви се струва , че за първи път ползвам тази марка и съм малко  Crazy
Вчера ми се виждаше положителен , но като го погледнах днес и съм малко  newsm78

Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 14:05 от Niana

# 703
  • София
  • Мнения: 522
Йоли честита годишнина. Много да се обичате и разбирате   bouquet
Шинзо честито  Hug
Голди горе главата, няма да се предаваме я.  Hug
Мелче и за теб  Hug

Аз съм малко болна  yu5, но не смея да пия нищо с надеждата това да е нашият месец  Praynig
Е чай с мед си пиивам и гледам да си почивам за да ми отмине.
Напоследък имах много работа и все се връщах изморена и нямах време да ви чета, но се надявам вече да се поуспокоят нещата.

Много прегръдки за всички  Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 4 954
Когато се разболях отворих шкафа с лекарствата в търсене на нещо. Какво заварвам:
- Медрол (имуносупресор преди трансфер)
- Утрогестан
- Витамини за бременни и забременяващи
- фолиева киселина
- Оргаметрил (стимулация)
- Естрофем (за лигавица)
- Аспирин протект (за по-добро оросяване на лигавицата)
- Деган (за качество на яйцеклетките)

Всииичко това съм го пила и ще го пия стриктно по схемите, които ми дават. Да, неприятно е, да чернодробните ми проби са на горна граница, да цикълът е обилен на съсиреци и изгълтах една опаковка Нурофен този път. Но ако това е пътят, ще се превърна в ходеща лаборатория.

Мел, ако заради един обилен цикъл спреш лекарствата и се появи нов полип рискуваш нова операция и сигурно отлагаш желаната бременност с около година. Така че - пий всичко, че и повече, ок? С тези неща шега не бива. Ако Дуфастонът ти се вижда "тежка артилерия" не ти пожелавам да изпиташ какво са някои и от по-тежките хормонални препарати (инжекциите при стимулация, Прегнил, шепата хапове след трансфер...).

Общи условия

Активация на акаунт