"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 105-та тема ;)

  • 23 337
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 20 795
Песничката, докато ги даваха как не спят по нощите, също много ми хареса Hug Hug Hug

https://www.youtube.com/watch?v=--6cKyF396c



Rüzgar
Вятър

İnsan yalnız kalamaz, yapamaz ah
Döner durur yatağında, uyuyamaz ah

Човек не може да остане сам, не може ах
Върти се в леглото, не може да заспи ах


Ben seni kaybettim, anladım vah
Gündüzleri gecelere zor bağladım vah

Аз те загубих, разбрах ах
Денем и нощем страдах ах


Hani zaman her şeye ilaç ya, yalanmış ah
Hani aşklar hep gelip geçer ya, kalırmış ah

Нали времето било лек за всичко, лъжа било ах
Нали любовта идва и си отива, оставала ах


Rüzgar esti üstüme üstüme üstüme oof
Seni vurdu yüzüme yüzüme yüzüme oof

Вятър духа в мен, в мен, в мен ооф
Удря те в моето лице, в моето лице, в моето лице ооф


İnsan yalnız kalamaz, yapamaz ah
Döner durur yatağında, uyuyamaz ah

Човек не може да остане сам, не може ах
Върти се в леглото, не може да заспи ах


Рени   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да и тази песничка беше много хубава.

# 721
  • Мнения: 20 795
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....
той пееше по-точно де
Той пее, остави ме, друго не искам и според мен тя каза, че го е направила вече... Peace


Яяяяя, разбрала съм   Party Party Party Party Joy Joy Joy
Да той дкато пее остави ме друго не искам тя казва бурактъм - т.е оставих те, даже като го гледах го повтори два пъти. но това май си е с песента, т.е. вървеше си към песента
Мисля, че не беше част от песента  Peace Мира отговори на това, което той пееше.  Peace

# 722
  • Мнения: 914

С тази красота ви казвам "Добро утроооо!" 


Рени, Синан   bouquet  благодаря за превода на фрагмана !

Ани,     bouquet  за преразказа !

Според мен Селим е убил Синан  Sad   Щом го арестуват и го дават в затвора  ,работата е ясна.
 Това   не е точно убийство,а нещастен случай . Селим му цапна шамар и Синан си удари главата в стената.  Дано да успее да докаже, че не е било умишлено . Ще го пуснат,но до делото вероятно ще остане в затвора.  Още един удар за Мерт !  Sad 


Вени, Кенан лежеше на строежа ,а тази жена,която извика ,влиза в стая и вижда лежащ човек. Затова мисля,че вижда Синан,а не Кенан  Rolling Eyes
За този Синан не мисля има нещо друго там. Първо когато Селим го шамароса Синан си удари главата, но в този момент е бяха до вратата. А след това дадоха ситуацията Синан лежеше срещу вратата паднали репортерката го видя. Н аразлични места бяха събитията в стаятаспоред мен

# 723
  • Мнения: 914
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
В туитъра се питат дали Яманко в този момент не си представи и Мира бременна  Laughing Laughing Laughing Laughing
Не знам как пак успя да кара нормално с раждащата жена в колата и другите трима, дето се опитваха да дишат с нея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy и най-вече непрекъснато, зяпайки Мира  Crazy Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

Пак се вижда пръстенчето на Сери.  Flutter Flutter

Пръстенчето явно е много важно и скъпо за Сери. Появи се на ръката й през юли. И май не го сваля изобщо. Но в репортажа не казва нищо за него (дали е от Ча или не) , както се твърдеше . Поне аз не чух такова нещо
Абе щом го размахва така спокойно пред Чачко и усмихнато парадира значи почти се досещам от къде може да е

# 724
# 725
# 726
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Party Party Party Party Party Party PartyОтбора е голяча работа Laughing Hug

# 727
  • Мнения: 27 735

Ама е вкарал две, три,  Whistling  по ниските клони е  Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 728
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857

Екстра си е Naughty Mr. Green Peace Нали не е на черешата hahaha hahaha hahaha

# 729
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ми ще вкара ами-не може само работа,трябва да отпусне Mr. Green

# 730
  • Мнения: 27 735

Тъкмо се качва   Mr. Green Mr. Green Набрал се е на клона и ахаааа... ще метне крака  Joy Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 27 735
Тъкмо Ани я няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Party Party Party Party Party Party



# 732
# 733
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Скрит текст:

Тъкмо се качва   Mr. Green Mr. Green Набрал се е на клона и ахаааа... ще метне крака  Joy Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Обаче и на Брадатко не му е лесно, играе го 10 в едно - майка, баща, приятел, мениджър, шофьор, пази го от самия него....

# 734
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Тъкмо Ани я няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Party Party Party Party Party Party





 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Общи условия

Активация на акаунт