"Тайните на времето" по БТВ

  • 49 772
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 177
           

  Историята се развива в края на 19 век. Всичко започва в една
бурна нощ, в която Пепа Агире преживява най-болезнения удар от своя любим- Карлос. Тя се сблъсква с най-тежкото предателство, когато той взима новородения й син, за да го даде на своята съпруга Елвира, която е родила мъртво отроче. Пепа е отхвърлена и изгонена от селото и се заклева, че никога няма да забрави детето, което са и отнели
 След няколко години, Пепа става акушерка в село Пуенте Виехо, където се запознава с Тристан Кастро- син на влиятелната Франсиска Монтенегро. Макар, че е женен, между тях се заражда любов, която не се харесва на никой от местните и най-вече на майка му. Тяхната съдба е свързана от миналото на Пепа- Скоро тя открива, че отнетия и син е по-близко до нея, от колкото е предполагала....

# 1
  • Мнения: 2 177
Какво мислите за сериала? Следите ли го? Имате ли своите любимци? Ще се радвам ако коментираме заедно този хубав испански сериал, излъчващ се всеки делник по БТВ от 13:30 часа.

# 2
  • Мнения: 2 177
Има ли такива, които следят сериала по БТВ и им харесва?

# 3
  • Мнения: 8
Оооо има и още как, жалко само, че досега не знаех за тази тема и явно май не само аз, а дано я видят повече хора! Ще следя и дано се съберем!!!

# 4
  • Мнения: 2 177
Оооо има и още как, жалко само, че досега не знаех за тази тема и явно май не само аз, а дано я видят повече хора! Ще следя и дано се съберем!!!
Добре дошла. Както казваш дано се съберем още хора.
Какво мислиш за сериала? Кой/ Кои са любимите ти герой/герои?

# 5
  • Мнения: 8
Здравей, отново! Наистина се надявам да дойдат повечко хора, защото сериалът заслужава голямо внимание.
Изключително добре подбрани актьори и как иначе, имат огромна химия помежду си. В момента гледам с около 50 серии напред на испански и чета в един испански форум. Много ще се радвам темата да се разрасне бързо!!

# 6
  • Мнения: 1 159
Здравейте и от мен! wavey

Аз също гледам с интерес сериала от самото му начало.
Може ли да ми дадете линк, да погледам и аз сериите по-напред,
че понякога не издържам до следващия епизод?
Благодаря предварително.
Любимите ми герои са Пепа, Тристан, Иполито, Емилия, Алонсо
и Раймундо Ойова.
Поздрави и до скоро. Two Hearts

# 7
  • Мнения: 8
Добро утро от мен!!

Nevin G, за съжаление бТВ са блокирали всички онлайн линкове на български сайтове като вбокс и други с клипове на сериала направени от български адреси, за да може хората да ползват т.н. Войо. Хубавото в случая е, че има един торент тракер, където се качва всичко, което излиза на Войо. Другото лошо нещо е, че същите тези от бТВ са сменили дублажа на Пепа + режат масивни части от епизодите и това се забелязва осезаемо напоследък.
Ако се съберем повече хора предлагам до пишем до бТВ, защото това не е редно предвид, че сме ощетени по принцип като дори нямаме повторения. Друг вариант е поне 5-6 души да започнем да правим субтитри, използвайки вече готовия дублаж....

П.П. който иска да му дам линк към торента, да пише на лично, защото не знам, дали ще бъде коректно да го поствам тук!!!

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Здравейте, аз от време на време го гледам, за фон през деня. Simple Smile Може ли най-общо да ме запознаете с историята, защото го гледам от има няма 2-3 седмици, и то не винаги.

# 9
  • Мнения: 2 177
Здравейте, аз от време на време го гледам, за фон през деня. Simple Smile Може ли най-общо да ме запознаете с историята, защото го гледам от има няма 2-3 седмици, и то не винаги.
Здравей и добре дошла. За историята кое точно те интересува за да мога да ти обясня, което мога?

# 10
  • Мнения: 23
И аз го гледам и искам да попитам за две неща които много ме интересуват.
1.Суледат и Хуан ще се съберат ли
2.Как свършва филма,гледах в една от сериите пепа ражда и уж умира но някоя я издърпва.Жива ли е и ще се появи ли в филма

# 11
  • Мнения: 2 177
И аз го гледам и искам да попитам за две неща които много ме интересуват.
1.Суледат и Хуан ще се съберат ли
2.Как свършва филма,гледах в една от сериите пепа ражда и уж умира но някоя я издърпва.Жива ли е и ще се появи ли в филма
Това са неща, развиващи се в следващите епизоди. За съжаление не мога да отговоря на въпросите ти,защото не съм гледала сериите напред, за което се извинявам. Ако някой е гледал сериите напред може да ти отговори. Peace

# 12
  • Мнения: 2 177
Какво мислите за последните събития в сериала? Ще се радвам да ги коментираме заедно.

# 13
  • Мнения: 2 177
Какво мислите за това чудовище-човек, което тормозеше селото? И факта, че Франсиска и Маурисио имат общо с цялата тази работа? Аз се чудя какво общо има и Салвадор Кастро- съпругът на Франсиска и баща на Пепа и Соледат с този човек?

# 14
  • Мнения: 1 159
Какво мислите за това чудовище-човек, което тормозеше селото? И факта, че Франсиска и Маурисио имат общо с цялата тази работа? Аз се чудя какво общо има и Салвадор Кастро- съпругът на Франсиска и баща на Пепа и Соледат с този човек?

Здравейте,

ами какво да мисля, малко елементи на "Човекът от джунглата", за да  вкарат напрежение
във всеки епизод. Нали казаха, че е син на прислужница, която Салвадор Кастро е
насилвал, докато роди и последния път я пребил дотакава степен, че тя е родила
преждевременно. Детето се е родило с деформации и те са го затворили в един
от тунелите на подземието. И така до ден днешен.
Салвадор е заповядал да го убият, но Франсиска и Маурисио не посмели и го оставили
жив в подземията.
В първите серии споменаха, че Салвадор насилвал и собствената си дъщеря-Соледад.
А Франсиска с мълчанието си е изразявала съгласието си.

Мен ме дразни Хуан, искам Соледад да бъде с Олмо..
Този Хуан е абсолютен безделник, мързеливец и пройдоха.
Не ми харесва и Себастиян, сина на Реймундо - кръчмаря.
Много ми е забавно кметското семейство и най-вече Иполито.
Кога ще се разбере, че Тристан е син на Реймундо, а не на Салвадор,
за да се съберат с Пепа, знае ли някой?

Весело посрещане на Новата 2015 година!
За много години! cheers

Общи условия

Активация на акаунт