"Тайните на времето" по БТВ

  • 49 797
  • 217
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 571
Здравей, Вера. Относно въпроса ти, сериала е с излъчени около 300 серии. Някъде 300-301 серии. И наистина сериала е с много серии и не знам дали е излъчен финала в Испания, но прочетох в страницата на Теленовелас Новини, че Алекс Гадеа (Тристан) ще се снима в нов сериал.


Благодаря, Боряна! Peace Peace Peace

# 31
  • Мнения: 2 177
Здравей, Вера. Относно въпроса ти, сериала е с излъчени около 300 серии. Някъде 300-301 серии. И наистина сериала е с много серии и не знам дали е излъчен финала в Испания, но прочетох в страницата на Теленовелас Новини, че Алекс Гадеа (Тристан) ще се снима в нов сериал.


Благодаря, Боряна! Peace Peace Peace
Няма за какво. Но само да се доуточня, че става на въпрос за 300+ наше, а за техни епизоди. Не искам да ме разбереш грешно и да се получи объркване.

# 32
  • Мнения: 15
   Здравейте! Следя сериала почти от самото му начало и всеки ден се питам защо продължавам да го гледам .Действието се развива бавно и понякога доста отегчително. Имам чувството ,че гледам театър.Сцените ,извън площада са малко.Имам впредвид повече раздвиженост и действия в селото и в природата.Това , което ме държи пред екрана е кметското семейсто ,което ме забавлява с глупостите и малоумните си постъпки. Но трябва да призная добрата им актьорска игра.Другия персонаж , който харесвам е господарката Франсиска.Отлична игра и много интересни диалози и сценично поведене.Като цяло сценарият е незадоволителен , да не кажа и слаб. Прочетох,че предстои излъчването на още много епизода .Чудя се , какво  ще се случи и да ли си заслужава да го гледаа ме.

# 33
  • Мнения: 14 571
Здравей, Вера. Относно въпроса ти, сериала е с излъчени около 300 серии. Някъде 300-301 серии. И наистина сериала е с много серии и не знам дали е излъчен финала в Испания, но прочетох в страницата на Теленовелас Новини, че Алекс Гадеа (Тристан) ще се снима в нов сериал.


Благодаря, Боряна! Peace Peace Peace
Няма за какво. Но само да се доуточня, че става на въпрос за 300+ наше, а за техни епизоди. Не искам да ме разбереш грешно и да се получи объркване.

 Grinning  Мисля,че има някаква грешка в отговора,който повече ме обърква newsm78  - "Че СТАВА ВЪПРОС ЗА 300+ нашЕ ,а за ТЕХНИ епизоди  newsm78 Grinning
Няма значение,има значи много още..Аз не го гледам,приятелките да си решават! Чао! Hug

# 34
  • Мнения: 2 177
Верче, имам предвид, че по Бтв са излъчени 300+ наши епизоди, а по испанската номерация може да са повече. Исках да ти обясня, но нали знаеш нашите как нарязват епизодите и ако не следиш даден сериал по канала, по които се излъчва в родината му, няма как да разбереш до кой епизод са стигнали. Peace

# 35
  • Berlin
  • Мнения: 11 325
Аз имам чувство, че при нас дават поне 2 епизода, направени като един.

# 36
  • Мнения: 14 571
Верче, имам предвид, че по Бтв са излъчени 300+ наши епизоди, а по испанската номерация може да са повече. Исках да ти обясня, но нали знаеш нашите как нарязват епизодите и ако не следиш даден сериал по канала, по които се излъчва в родината му, няма как да разбереш до кой епизод са стигнали. Peace

ОК! Аз прочетох доста информация и всичко вече ми се изясни. Дори днес изгледах епизодите!  Наистина е интересен сериал,но колкото и епизоди  да прескочиш,все ще го разбереш... Всичко хубаво! Приятен уикенд! Grinning

# 37
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен!  Hug
От няколко седмици гледам сериала. Отначало ми беше само за фон, докато приспивах децата.  Grinning Постепенно, обаче, се заслушвах и накрая взе, че ми хареса. Сега всеки ден нямам търпение да започне. Отдавна не бях гледала латиноамерикански сериал. Най-много ме вълнува историята между Пепа и Тристан. Понеже съм изпуснала доста епизоди, не зная какво точно се е случило между тях. Аз започнах да гледам от момента, в който Франсиска трябваше да бъде оперирана и докторката се нае да го направи. Надявам се да обсъждаме заедно всичко, което се случва във филма, ще бъде интересно  Simple Smile

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 325
И аз за фон го пускам и горе-долу съм в час с нещата. Laughing Сериалът е испански ,доколкото разбрах.

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте след дълго отсъствие! В действителност сериите са по 50 минути, а тук ги режат на по 40-45 заради рекламите и се получава едно разминаване. Ние сме малко по-напред с номерацията, затова не може да се проследи кой епизод по оригиналните се излъчва. Засега мога да разкрия, че Тристан и Пепа се награбват неволно след няколко епизода. Който иска може да изтегли напред от data-bg.net, да заповяда!

# 40
  • Мнения: 96
В Испания сериалът продължава да се излъчва. До момента са 1018 епизода, а тук гледаме около епизод 300. Не вярвам да излъчат всички сезони и епизоди, защото при нас ще излязат доста повече и гледаемостта ще спадне...

# 41
  • Berlin
  • Мнения: 11 325
Т.е. не дават повече епизоди при нас направени като един в такъв случай?

# 42
  • Севлиево
  • Мнения: 57
Следя сериала с интерес, малко се отегчавам понякога, но все пак го гледам. Само не разбрах какво е направил новият свещеник.

# 43
  • Мнения: 319
И аз да побутна малко темата, днес я открих, гледам сериала от самото начало, уж ей така само за фон, но се загледах в него, един уют ми създава, един такъв спокоен сериал Simple Smile Аз си мисля, че едва ли ще видим края му, според мен ще го спрат след време, толкова много серии да излъчат...не мисля.

Преди време гледах в you tube техни серии, доста напред и имаше много нови неща, който не иска да не чете, да не се разочарова :  Peace
Скрит текст:
Кметицата беше в инвалидна количка, Мартин се беше завърнал и станал свещеник и имаше едно момиче, което не можах да разбера чия дъщеря е -май на Пепа и Тристан, Пепа умира, Тристан се жени за друга, Себастиян се беше върнал и се "разправяше" с Франсиска, искаше да я убие, Франсиска и Раймундо бяха двойка и т.н

# 44
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте, и аз съм от феновете на сериала, но вече започнах да се изнервям. То бива нещастия, ама чак пък толкова. Все някой умира, някой иска да убие Пепа, все нещо ги разделя. Нещастие след нещастие... Сега видях, че сте писали че Пепа умира при раждането. Тази докторка и тя се появи бременна и нахъсана от дуета Олмо-Франсиска да си връща Тристан... Защо не свършва вече с един хепиенд и толкова. Кога се връща Мартин? Ще може ли поне горката Пепа да го прегърне преди да умре? Ще може ли да прегърне новороденото си детенце?

Общи условия

Активация на акаунт