"Тайните на времето" по БТВ

  • 49 786
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 319
Да и аз се чудя дали Пепа ще успее да види сина си, като гледах серии напред-той беше вече млад мъж, като се беше завърнал в селото, но нея я нямаше вече....дано да успеем да видим, да не вземат да го спрат този сериал, че имам чувството, че почти никой не го гледа Tired

# 46
  • Мнения: 347
Здравейте!  newsm03

И аз следя сериала редовно по бтв!  Hug Интересно ми е дали Грегория ще роди детето от Тристан. Сега нали и двете с Пепа са бременни от него  Joy Joy Joy 

# 47
  • Мнения: 2 177
Svedi, Amira1989, здравейте.  Hug
Аз също се чудя дали Грегория ще роди детето на Тристан, даже дали изобщо е бременна? Но, тези изпълнения, които прави ме дразнят много. Явно се влияе от тези, които не трябва. Дразни ме и то много. Опитва се да скара Пепа и Тристан и засега успява. Дано по-бързо се разказа.
Пепа, мисля че умира при раждането на детето. Гледала съм снимки, на които тя е ранена и държи бебе на ръце, а Тристан е до нея. Не знам какво е станало. Мартин, когато се връща, нея я няма, защото тя няма май да е жива.

# 48
  • Мнения: 1 159
Здравейте на всички! baloni

И аз следя сериала, да Пепа умира при раждането, доколкото и аз
видях по кадри, картинки и клипчета.
Дразня се и аз от Грегория, но и Пепа ме дразни на моменти, с нейната
преувеличена "благотворителност" и готовност да помогне.
Емилия също ме дразни с нейното класическо упорство
и наивното й приемане на Франсиска.
Интересно ми е да видя, как Франсиска ще си получи
заслуженото за всичкото зло, което насътвори.
Такова чудо не може да вирее вечно..

Желая ви слънчев и прекрасен Великден! easter

# 49
  • Мнения: 347
Ако Пепа наистина умре ще бъде много жалко  Weary А иначе и мен ме дразни Емилия и се чудя дали Алфонсо няма да започне нещо с Адолфина. Вие как мислите?

# 50
  • Мнения: 1
Много ще съм разочарована ако Пепа умре при раждане, но като се замисля - нейната роля вече малко се поизчерпа.

# 51
  • Мнения: 347
Добре, ами ако наистина Пепа умира, то тогава с коя ще остане Тристан. Нали те са главните герои някак си ще се получи много тъпо. А иначе сега като гледам бях права за Алфонсо и Адолфина, но добре че той се осъзна. Обаче тя ме съмнява да не вземе детето сега с нея или поне да се опита, понеже те нали сега и казаха да си върви.  newsm12   

# 52
  • Мнения: 2 177
Много ще съм разочарована ако Пепа умре при раждане, но като се замисля - нейната роля вече малко се поизчерпа.
Аз също съм разочарована, че Пепа ще умре при раждане, но образа и се изчерпа.

# 53
  • Мнения: 2 177
Добре, ами ако наистина Пепа умира, то тогава с коя ще остане Тристан. Нали те са главните герои някак си ще се получи много тъпо. А иначе сега като гледам бях права за Алфонсо и Адолфина, но добре че той се осъзна. Обаче тя ме съмнява да не вземе детето сега с нея или поне да се опита, понеже те нали сега и казаха да си върви.  newsm12   
Тристан май се жени за друга. Някой беше публикувал тук и затова знам.
Наистина беше права за Алфонсо и Адолфина и май тя ще направи нещо, защото като я гледам, не е много наред с главата.

# 54
  • Мнения: 347
Добре, ами ако наистина Пепа умира, то тогава с коя ще остане Тристан. Нали те са главните герои някак си ще се получи много тъпо. А иначе сега като гледам бях права за Алфонсо и Адолфина, но добре че той се осъзна. Обаче тя ме съмнява да не вземе детето сега с нея или поне да се опита, понеже те нали сега и казаха да си върви.  newsm12   
Тристан май се жени за друга. Някой беше публикувал тук и затова знам.
Наистина беше права за Алфонсо и Адолфина и май тя ще направи нещо, защото като я гледам, не е много наред с главата.

Разбирам, ами значи се очаква филма да бъде доста дълъг. Тази Адолфина наистина не е наред с главата. Според мен ще вземе и ще изчезне с детето. Аз така си мисля. А иначе някой знае ли нещо за Марияна по нататък. Тя с кого ще бъде? 

# 55
  • Мнения: 1
Здравейте аз също гледам сериалчето и много ми харесва Simple Smile видях, че сте писали доста и се чудите какво ли става напред .... в един сайт има качени серии напред там може да гледате http://www.videoclip.bg/user/guns01 ето линк това е профила на човека който ги качва ... след като цъкнете в клипчетата му просто превъртете до мястото кадето сте гледали по бтв ! надявам се да ви се отварят и без регистрация, но между другото отнема 2-3 мин. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 8
Пепа умира, защото Меган Монтанер решава да напусне сериала поради причини. Говори се в Испания, че е имала спречквания със сценаристите и продуцентите....другата версия е, че е имала интимни отношения с Алекс Гадеа (Тристан)...но каквото и да е, е малко тъпо за нас. Иначе сериалът е доста дълъг и се развива в три периода - сегашния (1902-03г.), след смъртта на Пепа (1916-18г.) и по-късен (1940-), който снимат в момента. Някъде към 1000 епизода, даже празнуваха наскоро 1000-та серия.

# 57
  • Мнения: 347
Сериала си е готин. Аз го следя по БТВ по принцип. Днес беше много тъжно, че Хуан умря. Сега не знам какво ще стане със Соледат. Бяха хубава двойка. Преди Пакито умря, сега и Хуан. Явно всички ще умрат и ще дойдат нови герои. Но е интересно де.  smile3521 newsm10

# 58
  • Мнения: 319
Аз не успях да го гледам тези дни, но в сериите, които съм гледала доста напред-Хуан се завръща, но му казват с друго има Боско( или нещо подобно) и Соледат е с друг мъж, но пак има чувства между тях, нещо такова, доколкото успях да разбера.
Тристан също умира, жени се за друга( години след като Пепа е починала) и точно на сватбата го застрелват.  Shocked Sad

# 59
  • Мнения: 347
Аз не успях да го гледам тези дни, но в сериите, които съм гледала доста напред-Хуан се завръща, но му казват с друго има Боско( или нещо подобно) и Соледат е с друг мъж, но пак има чувства между тях, нещо такова, доколкото успях да разбера.
Тристан също умира, жени се за друга( години след като Пепа е починала) и точно на сватбата го застрелват.  Shocked Sad

Добре, но нали Хуан сега умря в тия серии, нали Енрикета го застреля и не можаха да го спасят. Как така после се завръща. Той да не е някой брат близнак да има?  Stuck Out Tongue А какво става с Олмо знаете ли?

Общи условия

Активация на акаунт