Имунитет за цялото семейство. Включете се в играта!

  • 28 036
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 018
Здравейте,

Ecomer помага ли при високо кръвно налягане и тахикардия?

Здравейте Bradley Cooper,

За съжаление не!
Ecomer няма никакво отношение към хипертонията и тахикардията. Силата на този продукт е в подсилването на имунитета.

  Поздрави,  Д-р Светозар Дренски


Благодаря ви за отговора,

правя си извода, тогава, че приемът на Екомер за подсилване на имунитета, няма да окаже (негативно) влияние при приемане на лекарства за лечение на споменатите от мен състояния

# 31
  • Мнения: 657
Прочетох внимателно както за продукта, така и зададените въпроси и отговорите. Благодаря Ви за разясненията за инф. мононуклеоза - в момента в семейството ми има такъв случай на 7 г. дете. Ще се възползваме от продукта за него. Вече са Ви питали за разликите между Омегите и Екомер, но аз ще попитам може ли Екомер да ги замести? Пия Омеги заради висок холестерол - може ли Екомер да ми ги "спести"?
И един страничен въпрос - искам да изпробвам Glyko A 12% на ISIS целта ми е избистряне на тена, заличаване на бръчки и дребни петна. Кожата ми е суха и тънка - дали ще е подходящ за нея?

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 14:31 от dam4o

# 32
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
  Здравейте,

Ще повлия е ли продуктът Екомер при лечение на брадавици и кокоши трън?

Благодаря предварително.

# 33
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте,

Ecomer помага ли при високо кръвно налягане и тахикардия?

Здравейте Bradley Cooper,

За съжаление не!
Ecomer няма никакво отношение към хипертонията и тахикардията. Силата на този продукт е в подсилването на имунитета.

  Поздрави,  Д-р Светозар Дренски


Благодаря ви за отговора,

правя си извода, тогава, че приемът на Екомер за подсилване на имунитета, няма да окаже (негативно) влияние при приемане на лекарства за лечение на споменатите от мен състояния

Да, абсолютно сте права!
Ecomer не трябва да се комбинира единствено с други продукти, съдържащи масло от черен дроб на акула. Защото тази комбинация е безмислена!
Всъщност, това е и едно от предимствата на пречистеността му - да се комбинира свободно с всякакви лекарства и добавки! Без да повлиява свойствата им.

   Поздрави,  Д-р Светозар Дренски

# 34
  • София
  • Мнения: 448
Прочетох внимателно както за продукта, така и зададените въпроси и отговорите. Благодаря Ви за разясненията за инф. мононуклеоза - в момента в семейството ми има такъв случай на 7 г. дете. Ще се възползваме от продукта за него. Вече са Ви питали за разликите между Омегите и Екомер, но аз ще попитам може ли Екомер да ги замести? Пия Омеги заради висок холестерол - може ли Екомер да ми ги "спести"?
И един страничен въпрос - искам да изпробвам Glyko A 12% на ISIS целта ми е избистряне на тена, заличаване на бръчки и дребни петна. Кожата ми е суха и тънка - дали ще е подходящ за нея?
Здравейте dam4o,

Това, което мога да кажа със сигурност е, че Ecomer не повишава холестерола!
Защото е пречистен от сквален (<1%). При положение, че приемате Омега мастни киселини, с цел да понижите нивата на холестерола, според мен спокойно може да преустановите приема им (докато приемате Ecomer). Ако разгледате сайта на Натумин фарма, вероятно ще забележите, че те произвеждат Ecomer с Омега 3. Този продукт се продава само от дистрибутора им в Сърбия. Утре ще имам среща с търговския директор на Натумин и предполагам, че той ще се опита да ме "убеди" и аз да внасям комбинирания продукт. Няколко други пациенти са ме питали, защо не го внасям. Така че сериозно ще помисля по този въпрос:)
Относно Глико А 12%…
Внасям  вече почти 20 години този продукт. През 90-те години ( а и в известна степен и сега), гликоловата киселина беше абсолютен хит. След "навлизането" на филърите и ботокса, нещата малко с промениха. За изсветляване на тена, тъмните петна и бръчките, Глико А ще Ви свърши идеална работа. Само бъдете внимателна и го нанасяйте през вечер (поне първите 1-2 седмици), и се пазете от слънце. Засиленото образуване на колаген и еластин започва след 40-я ден.

  Поздрави,   Д-р Светозар Дренски

# 35
  • София
  • Мнения: 448
  Здравейте,

Ще повлия е ли продуктът Екомер при лечение на брадавици и кокоши трън?

Благодаря предварително.
Здравейте mariaki,

Причина за образуване на "кокоши трън" е вирус, наричан човешки папилома вирус (HPV). Най-често кокоши трън е възможно да се появи по пръстите на ръцете и краката, и много по рядко  по стъпалата.
Проблемът с тези брадавици е, че врастват дълбоко в кожата, болезнени са и бързо се разпространяват.
Ecomer може да помогне за изчезване на тези брадавици, чрез засилване на имунитета (и в резултат на това да се унищожат и вирусите). Може да се пробие една капсула и да се намажат засегнатите зони. Все пак, ако брадавиците са от доста време и са дълбоки, може да се наложи изгаряне или замразяване с течен азот.

    Поздрави,  Д-р Светозар Дренски

# 36
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Здравейте,
От няколко години никой вирус не ме е подминал. Ще опитам и Екомер.
Предлага ли се свободно в аптечната мрежа или трябва да се поръча он-лайн?

# 37
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте,
От няколко години никой вирус не ме е подминал. Ще опитам и Екомер.
Предлага ли се свободно в аптечната мрежа или трябва да се поръча он-лайн?

Здравейте solley,

От май 2012 г. Ecomer се продава свободно в аптеките в България. Има го и в някои онлайн аптеки и магазини. Цената варира според надценките. Опитайте дозировка от 2х2 капсули дневно, за няколко седмици и след това 2х1 капсула за няколко месеца. Вероятността да се разболеете от вирусна инфекция е минимална.

  Поздрави,   Д-р Светозар Дренски

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте!
Миналата зима синът ми пи Екомер и бях много доволна. Това е единственият продукт, от който съм видяла наистина осезаем положителен резултат.
Искам да попитам каква е най-подходящата схема за прием от дете на 9г? По колко капсули дневно, колко месеца да се пие, прави ли се почивка между тях и т.н.?
Благодаря предварително!

# 39
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте!
Миналата зима синът ми пи Екомер и бях много доволна. Това е единственият продукт, от който съм видяла наистина осезаем положителен резултат.
Искам да попитам каква е най-подходящата схема за прием от дете на 9г? По колко капсули дневно, колко месеца да се пие, прави ли се почивка между тях и т.н.?
Благодаря предварително!


Здравейте Мон…,

Радвам се, че сте доволна от приема на Екомер! Някои мои колеги се шегуват: "Екомер ще ни остави без работа, зимните месеци". Звучи доста пресилено, но до момента и лекари, и пациенти са много доволни от ефективността.
Сега на въпроса Ви за дозировката при 9 годишно дете…
Бих Ви посъветвал да започнете профилактиката сега (с 1 капсула дневно) и при първата сериозна информация (от медиите) за грипна епидемия - да увеличите дозата на 2х1 капсула дневно (за 2-3 седмици). След това пак се връщате на 1 капсула дневно. Почивка (през есенно-зимните месеци) не е нужна, като разумен период за прекратяване на приема е началото на месец май.
Желая Ви успех и никакво разболяване от грип, през тази зима!

  Поздрави,   Д-р Светозар Дренски

# 40
  • Мнения: 152
Здравейте д-р Дренски,

Силно съм заинтригувана от Ecomer. Бих искала да започна да го давам на малкият ми син. На 3 г.6 м. е, но ме притеснява дали ще може да поглъща капсулата. Големи ли са те и дали са подходящи за прием от толкова малки деца? Видях, че пишете, че може да се пробие капсулата, но това според мен ще намали количеството, което се приема. Дали Ecomer се предлага под друга форма?
Благодаря.

Хубав ден Simple Smile

# 41
  • Мнения: 617
Здравейте д-р Дренски. Мен също ме интересува може ли капсулата да се разтвори във вода и тогава да се пие или ще се загубят качества?

# 42
  • Мнения: 21 275
Здравейте , д-р Дренски ,

интересувам се за дозировката при често боледуващо дете на 5 г и половина - каква трябва да бъде и приемът за какъв период трябва да е ?

Благодаря предварително !

# 43
  • Мнения: 162
Здравейте д-р Дренски!Много внимателно следя темата-моят въпрос е:Може ли да се приема по време на ин-витро процедура?  Също така-дали ще има положителен ефект срещу генетален  херпес?  Поздрави

# 44
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте д-р Дренски,

Силно съм заинтригувана от Ecomer. Бих искала да започна да го давам на малкият ми син. На 3 г.6 м. е, но ме притеснява дали ще може да поглъща капсулата. Големи ли са те и дали са подходящи за прием от толкова малки деца? Видях, че пишете, че може да се пробие капсулата, но това според мен ще намали количеството, което се приема. Дали Ecomer се предлага под друга форма?
Благодаря.

Хубав ден Simple Smile
Здравейте Ale4ko_Pipsi,

Преди малко измерих една капсула Ecomer. Размерите са: дължина 15 мм и ширина 5 мм. Достатъчно е малка, за да може да се поглъща и от малки деца. Както писах и в предишните ми отговори, проблемът не е, че малките деца не могат да я погълнат (все пак те са на нормална храна), а това, че почти винаги искат (и много често) я дъвчат. Тогава естествено ефективността й намалява (защото здравата капсула предпазва маслото от стомашния сок), но все пак е по-добре от нищо. Пробиването на капсулата обикновено се прави за деца, които са по-малки от 1 година.
Днес се срещнах със Стюарт МакИнес (мениджър продажби в Натумин Фарма) и го помолих да провери, дали е възможно Ecomer да се произвежда под формата на сироп за деца. Отговорът му беше "Да, възможно е". Но ще минат поне 6-8 месеца, докато крайният продукт е готов.
Така, до тогава ще има само наличната форма - капсули. Не се колебайте да опитате и съм сигурен, че ще сте доволна!

    Поздрави,   Д-р Светозар Дренски

Общи условия

Активация на акаунт