Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 848
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29 342
mimchoni, много ти благодаря. Искам да я пробвам тази паста на плочките в банята. Проблемът ми е, че са тъмнокафяви и ме е страх да не ги прецакам с някой агресивен препарат като например Саво, макар че не знам дали Савото ще им навреди.... newsm78
Ще си го взема този препарат, няма да остане неизползван...

# 31
  • Мнения: 9 991
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Без мен на къде   bouquet

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
а с тази паста дали могат да се чистят фугите в банята?

# 33
  • Мнения: 1 355
6u6olina, аз пък не мога да се сетя кой е този зелен Frosch за керамични плотове. Лилавия Frosch Milch, с лавандулата, е за керамични плотове. На него имах един керамичен плот и тенджера. https://www.google.com/search?q=frosch+milch+lavendel&sa=X&a … %252F%3B519%3B715
Пробвала съм ги и двата, но се спрях на лилавия.

# 34
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
mimchoni, много ти благодаря. Искам да я пробвам тази паста на плочките в банята. Проблемът ми е, че са тъмнокафяви и ме е страх да не ги прецакам с някой агресивен препарат като например Саво, макар че не знам дали Савото ще им навреди.... newsm78
Ще си го взема този препарат, няма да остане неизползван...
Ще чакам отзиви за действието на тази паста върху тъмнокафявите плочки. Непременно пиши!  smile3521

# 35
  • Мнения: 29 342
mimchoni, много ти благодаря. Искам да я пробвам тази паста на плочките в банята. Проблемът ми е, че са тъмнокафяви и ме е страх да не ги прецакам с някой агресивен препарат като например Саво, макар че не знам дали Савото ще им навреди.... newsm78
Ще си го взема този препарат, няма да остане неизползван...
Ще чакам отзиви за действието на тази паста върху тъмнокафявите плочки. Непременно пиши!  smile3521

ОК, нямаш проблем, само че първо ще пробвам на някое ъгълче, че да не стане някоя беля  Crazy

# 36
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Естествено, аз вече колко ъгълчета с променен цвят имам.  newsm78 Затова сега ще разчитам на теб за мнение.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 576
да не е просто запис ,ще кажа ,че си купих препарата за керамичните плотове Фрош и не съм доволна.
Ако си купила лилавия фрош, няма причина да не си доволна.  newsm78 Аз го купувам от две-три години редовно, но от Германия.
не зелен е ... еее ама от Германия качеството има разлика о земята до небето ...а и не ми е мръсен плота.Просто има една линия кръг ,където се е отбелязало тенджарата ,където е стояла и не се маха.Не е да кажеш да има супер мазнини и да не действа.За това и се чудя. Rolling Eyes
Сложи от препарата на петното, остави го да поизсъхне и тръкни пак с такава кърпа . При мен се получава, дано имаш успех!
За по-големи(упорити) петна ползвам и тази гъба за деликатни повърхности - грубата и част.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 850
Да похваля и аз био пастата от Лидл - светнаха всички части на маратонките, където търках с нея.
Сега имам друг проблем - как да изпера мрежичките на маратонките, за да станат бели и те? Маратонките не са чистени/прани 2 години сигурно, в същото време са много носени, и мрежичките/платнената част/ сивеят. Вчера ги киснах в Хейтман за бяло пране, поизбелиха се, но не много. Прах ги със сапун за петна Капус, с прах за пране също ги прах, не и не. Не искам да ги пускам в пералнята, страх ме е да не ги съсипя. Моля за съвет...

# 39
  • София
  • Мнения: 11 987
Всички маратонки пера в пералнята. Няма значение дали са от плат или кожа. Няма съсипани сред тях.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз имам опит със съсипани, и затова не искам да ги пускам там...

# 41
  • Мнения: 7 055
И аз бих казала да ги пуснеш в пералнята, няма какво да им стане на тези мрежички. Даже напротив, от търкане с четка, можеш да ги скъсаш по-лесно, отколкото в пералнята.  Peace

# 42
  • Мнения: 581
Момичета, дайте съвет с какво да си почистя плочките и теракота след ремонт, че ми се реве вече Cry
С каквито и налични препарати да пробвам, все побелява и остават стъпки.

# 43
  • Мнения: 7 055
С вода + оцет.

# 44
  • Мнения: 9 991
Да похваля и аз био пастата от Лидл - светнаха всички части на маратонките, където търках с нея.
Сега имам друг проблем - как да изпера мрежичките на маратонките, за да станат бели и те? Маратонките не са чистени/прани 2 години сигурно, в същото време са много носени, и мрежичките/платнената част/ сивеят. Вчера ги киснах в Хейтман за бяло пране, поизбелиха се, но не много. Прах ги със сапун за петна Капус, с прах за пране също ги прах, не и не. Не искам да ги пускам в пералнята, страх ме е да не ги съсипя. Моля за съвет...

Накисни едва вечер в ариел, така избелих кецове. Праха дори не беше за бяло.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт