Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 7

  • 44 138
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кво нищо....РазвратИ е Боливудско величие... hahaha hahaha
Дават го по ТВ-то, сега ше разберат и кьоравите мачки... hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 1 130
Кво нищо....РазвратИ е Боливудско величие... hahaha hahaha
Дават го по ТВ-то, сега ше разберат и кьоравите мачки... hahaha hahaha

Кво ша чуят, как е натепал ИзкукИ. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
На скандал ми мирише Thinking
Ама кажи, че немам нюх по отношение на медиите  hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, от тая серия сал трея става за нещо и можем да го скъдрим Thinking
Медиите хубаво, ма не знаем кво стана...требва резюме.
Супер НиранДжан сЪ метна да спасява Нанду...мнооу познаваш Joy Joy Joy

Нема послание и днеска...яле па със социална насоченост.
ИзкукИ почва да ме напрега сериозно...наглее ми некъФ Thinking

От кво се изплаши толко Ананди, а РазвратИ гледа кат прецицал... newsm78

# 48
  • Мнения: 1 130
Ох, от тая серия сал трея става за нещо и можем да го скъдрим Thinking
Медиите хубаво, ма не знаем кво стана...требва резюме.
Супер НиранДжан сЪ метна да спасява Нанду...мнооу познаваш Joy Joy Joy

Нема послание и днеска...яле па със социална насоченост.
ИзкукИ почва да ме напрега сериозно...наглее ми некъФ Thinking

От кво се изплаши толко Ананди, а РазвратИ гледа кат прецицал... newsm78

Все забравям за трея newsm78, като вида буквите и бегам. Joy Joy Joy Joy Joy

Посланието - "Кат ти се строши колата, земи тая на жената"  hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, от тая серия сал трея става за нещо и можем да го скъдрим Thinking
Медиите хубаво, ма не знаем кво стана...требва резюме.
Супер НиранДжан сЪ метна да спасява Нанду...мнооу познаваш Joy Joy Joy

Нема послание и днеска...яле па със социална насоченост.
ИзкукИ почва да ме напрега сериозно...наглее ми некъФ Thinking

От кво се изплаши толко Ананди, а РазвратИ гледа кат прецицал... newsm78

Все забравям за трея newsm78, като вида буквите и бегам. Joy Joy Joy Joy Joy

Посланието - "Кат ти се строши колата, земи тая на жената"  hahaha hahaha hahaha
А, е тва е социална насоченост hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ох, беее...утре ще стават чудеса...или в петък... box box box box box

Сега съм е така за резюме atwork

# 50
  • Мнения: 1 130
Ох, от тая серия сал трея става за нещо и можем да го скъдрим Thinking
Медиите хубаво, ма не знаем кво стана...требва резюме.
Супер НиранДжан сЪ метна да спасява Нанду...мнооу познаваш Joy Joy Joy

Нема послание и днеска...яле па със социална насоченост.
ИзкукИ почва да ме напрега сериозно...наглее ми некъФ Thinking

От кво се изплаши толко Ананди, а РазвратИ гледа кат прецицал... newsm78

Все забравям за трея newsm78, като вида буквите и бегам. Joy Joy Joy Joy Joy

Посланието - "Кат ти се строши колата, земи тая на жената"  hahaha hahaha hahaha
А, е тва е социална насоченост hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ох, беее...утре ще стават чудеса...или в петък... box box box box box

Сега съм е така за резюме atwork
Мац Hug, за посланието се шегувам. Само не разбрах до сега какво бях гледала. Връщам се да вида трея и гледам нещо друго.  newsm78
Нали съм се залетела. Сигурно още не е бил качен целия Thinking
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Казах ли ти, че звездите ми говорят  Joy Joy Joy

# 51
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ми гледай де...ти па на 10мин. почна да се задоволяваш... hahaha hahaha hahaha

Я, малко джумба, джумба.... Party Party Party

https://www.youtube.com/watch?v=1gukvtH_a3I

# 52
  • Мнения: 11 766
Аз не знаех, че и преди са рязали финалите, но сега пък бива ли да няма никакъв край? Примерно съм гледала Перла, финала си беше както по турската, тъй като разбираме малко турски и го бяхме гледали преди това. Един друг турски сериал, който се казваше Клетва също имаше добър финал. Защо цветовете ще е така? Не намирам логика да им предоставят токова орязан финал, нещо гнило има, ама все пак се надявах, че по БТВ ще излъчат повече. Май не си струва за пореден път да ги гледам тези епизоди.

О рязали са! Последно един от сериалите в 20 часа му резнаха последните 2 съществени минути. Но имаше и някои междинни минути, които му съкратиха. Въпреки това липсите бяха мали сравнено с това. По една друга телевизия също имаше подобен случай на 2 пъти. Въобще причината си е баш от нашите телевизии - не че някой така им го дава. Затова се ядосвам на БТВ и Войо. Защото от Цветовете специално е изрязано доста голяма част и то най-най-важните моменти. Просто не е честно - подиграват се с нас. Лошото е, че каквото и да им говорим - никой не обръща внимание. Просто нямам думи ... Naughty

# 53
  • Мнения: 11 766
Най-хубавата част от днешните епизоди на "Цветовете" беше когато показаха моментите със Садна. Шлок помоли Алек да му каже какво си спомня от миналото. Алек попита от както се е родил ли - Шлок му каза, че иска да си спомни нещата от както Садна се е появила в живота му. Щом чу името на Садна - Алек веднага се усмихна и развълнува. Каза, че той помни отлично своята Садна. После започна да разказва за нея и междувременно даваха общи моменти на Садна и Алек. Направо ми напълниха душата - спомних си с какъв кеф гледах тогава. Двамата са уникална двойка. Стана ми толкова приятно като видях Садна отново. Алек разказа на Шлок колко мила и добра е Садна - спомни си как двамата се прегръщат. После му разказа как Садна е забременяла и двамата с трепет са очаквали раждането на бебето си - спомни си и показаха момента дето Алек и Садна лежат на леглото - тя е бременна и той я целува нежно по челото. След това каза, че Садна е родила Куши и си спомни как Алек и Садна вземат малката Куши на ръце след раждането. Алек каза на Шлок, че двамата са били толкова щастливи заедно. Ето това е любов ...  txtloves txtloves txtloves txtloves  txtloves

Както си разказваше изведнъж Алек си спомни бомбата и как Садна тича, за да спаси онова дете. Показаха точно момента, когато Садна избута детето и бомбата гръмна. Алек каза, че до този момент всичко е вървяло прекрасно и са били много щастливи, но после е станало нещо. Шлок го попита какво - къде е отишла Садна. Алек му каза, че не знае ...  newsm45 newsm45 newsm45

После Алек каза на Шлок, че през всички тези години той е чакал Садна да се върне и че е вярвал, че тя ще си дойде някой ден. После всички са му казали, че Садна няма да се върне - не й тук. Но въпреки това той я чака - каза на Шлок, че винаги взима снимката на Садна и си приказва с нея. Така е щастлив. Но иска да я намери. Шлок прегърна Алек и му каза, че ще му помогне да намери Садна. Алек му благодари и му каза, че с него се чувства по-сигурен. Толкова силна сцена. Докато Алек говореше за любовта си към Садна се разплака и аз заедно с него. Просто каквото и да стане тази любов е вечна. Рано или късно те пак ще бъдат заедно ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Flushed


После пък Рагини направо ме вбеси! Както се казва гледам и не вярвам на ушите си - Рагини за пореден път показа колко е тъпа. И преди беше такава и Садна само я спасяваше, но сега мислех, че си е взела поука - къде ти ...  newsm78

Ако има как ще прибере къде що види да дойде в дома й - първо Сакши, сега пък Шивани. Нали е приятелка на Шлок - тук щяла да живее. Само ходи по нея и грам не схваща, че тая й върти номера и че иска да я раздели с Анмол. Попита Рагини как са се запознали с Анмол и дали е било любов от пръв поглед и тя взе, че изтърси че не е така - оженили се били на сила, заради дъщеря й и т.н. Сега Шивани се кефи и щяла да ги раздели по-лесно. Влиза ти някой в къщата - познаваш го от няколко часа и си тръгнала да му обясняваш толкова лични неща - просто без коментар ...  Naughty

Анмол беше оставил подарък колие на Рагини в гардероба при новото й сари с бележка, в която признава какво чувства към нея. Искаше да я изненада и я помоли да си облече това сари за обяд - Рагини си взе сарито, ама преди това покри колието с други дрехи и така и не го видя ...  Rolling Eyes

Шивани само се сваля на Анмол и се опитва да му се виси на врата, но той я отрязва - тази го заплаши, че иска да обядва с нея. Той обаче викна и Рагини да обядват тримата. В това време Малти дойде при Шлок да се запознае с приятелката му - Шлок й каза, че е излязла. Алек също беше там - Малти попита Шлок кога ще се жени - трябвало да побърза да не изпусне влака. Шлок отговори, че още не бил решил но ще помисли по въпроса ...  Peace

Още по-тъпо беше, когато Шивани и Рагини си говореха за Анмол и Рагини я разпитваше какъв е бил той преди - Шивани като почна да обяснява какъв веселяк е бил, как е танцувал, как се е забалвлявал. Сега вече не приличал на себе си - не бил щастлив. Е Рагини пак ме вбеси с поведението си - веднага се съгласи. Тя била права - тя не бивало да задържа Анмол щом е нещастен, не бивало да го кара на сила. Леле просто няма такъв човек ...  Crossing Arms

Алек заведе Шлок на мястото където работи - каза му, че ако се ожени за Шивани тук ще му направят сладолед. Също му каза да не си испуска шанса, защото знае какво е да загубиш любимата си и да не можеш да я видиш. Тук Алек визираше Садна - Шлок му каза, че е прав. Наистина е така - само, че кандидатката е пълно куку ...  Wink

Повлиян от тези думи Шлок прати цветя с картичка за Шивани - нямаше кой да отвори вратата и Анмол го направи. Видя, че има цветя за нея и ги отнесе в стаята й. Тази го видя и си помисли, че той й ги е пратил с бележка. Вътре Шлок беше написал, че много време е чакал за да й признае чувствата си, но като се е появила така неочаквано тук се е решил. Пише й да си облече синята рокля и да се видят. Тази като се развълнува, че Анмол я вика - как не. Изключително нахално, подло и тъпо същество - 2-ра Сакши ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Сакши пък сега много кротка - само е сестро Рагини! Щяла да опита да оправи куклената къщичка на децата. Рагини й помогна, но после каза на децата, че Сакши я е оправила. Децата вече много обичат Сакши - от както Рагини им каза да й простят - те все са с нея и само лельо, лельо. Само я прегръщат - играят си с нея. Сакши ходи на лекар за бебето - отвън я чакаше Тарун. Попита как са тя и детето му - искал да бъде с тях и каза, че вече си е взел поука от грешките си. Сакши обаче го отблъсна. После разказа на Рагини - Рагини веднага беше готова и на Тарун да простят. Било супер щом се е вразумил - Сакши каза, че тя иска да е с Тарун, но разума й казва, че не трябва, защото едва ли се е променил. Освен това заради него тя била отмъщавала на семейство Раджванш - направила грешки и сега се разкайва. Затова не иска да ги повтаря. Мислеше да напусне къщата - но Рагини й забрани. Тук й било мястото.   newsm66

Алек по едно време занесе на Сакши снимка на малко бебе - т.е. постер от тези с бели бебета дето закачат по стените на болниците. Чул, че като се закачи такъв постер на стената и бременната гледа бебето се успокоявала и всичко щяло да е наред - затова й донесъл, за да пази бебето което чака. Сакши благодари, а Алек каза, че го прави заради детето й - понеже всички в къщата обичали деца. Сакши каза че нямала нужда от такъв постер - вече си имала снимка, която гледала и от която се успокоявала - после извади от шкафчето снимка на Алек с Куши. Когато Алек я видя веднага се ядоса - каза на Сакши, че това е негова снимка с Куши и няма работа при нея. След това я издърпа и си я взе - каза й да си лепи плаката и да остави техните снимки. После си излезе. А така ...  thumbsup

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Няма превод на трея #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такаааааааа...от резюмето става ясно, че журналистите са привлечени от новината, че Ананди е била модел на ИзкукИ Laughing
През цялото време медиите питаха за това. Ануп си тръсна ушаците за инцидента. Семейството подкрепя Ананди.
РазвратИ каза, че вече няма да се грижи сигурността на ИзкукИ.  Mr. Green

Егати обърканата серия Crazy Crazy Crazy
И най-важното...трея...не е преведен... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Бесна съм Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 1 130

Има бе мац  Hug Изкуки я плаши, че ще я отвлече в нощта на Дивали. Ананди казва на Шив, прегръща го и плаче.

Зиз Hug Ако тоя ръгне да я влачи във Франция, направо фащаме самолета и дирекшън у Боливуд да се цаним за сценаристки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох бееееееееее...тъкмо и аз го прочетох... hahaha hahaha hahaha hahaha

Тоя па е толко смотан, чак и даде координати кога ше я крадне hahaha hahaha hahaha
Не, не мога... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

А, РазвратИ, чак се разтревожил... Joy Joy Joy
 Марвелита Hug никъде нема да я влачи, ма ми е смешно, че така драматизират hahaha hahaha hahaha hahaha

А, инак ние нема кво да се цаниме...направо да ни превеждат кинтите по сметката Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 1 130
Ох бееееееееее...тъкмо и аз го прочетох... hahaha hahaha hahaha hahaha

Тоя па е толко смотан, чак и даде координати кога ше я крадне hahaha hahaha hahaha
Не, не мога... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

А, РазвратИ, чак се разтревожил... Joy Joy Joy
 Марвелита Hug никъде нема да я влачи, ма ми е смешно, че така драматизират hahaha hahaha hahaha hahaha

А, инак ние нема кво да се цаниме...направо да ни превеждат кинтите по сметката Joy Joy Joy

То ясно, че нема да я влачи,  Joy Joy Joy, ама що за тая Франция съм се фанала и аз не знам. hahaha hahaha hahaha
Ще има джумба, джумба вече мацка  Peace- Дивали е празника на светлините и е нещо като тяхната нова година. Мисля, че е в началото на Ноември, та по сценарии до тогава сичко требе да е ток и жица. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Я лъсни кълбото и кай ся кога Ананди ше прифане, а Разврати ше спре да стреля с халостни... Joy Joy Joy Joy

Аз мислим, че след напрежението "ИзкукИ" вече ше стане работата... smile3508

Ми що си се фанала за Франция....щото ИзкукИ  там отива... hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт