Новите съседи

  • 116 842
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 069
И мен много ме е яд ,че няма да дават щурите съседи , но мисля да почна да го тегля ,че не съм го гледала.
Иначе  и на мен Фермин ми става все по - симпатичен , големи бисери ръси. Утре май ще дадът последната серия  newsm78 е много ще ми липсват  Cry
Забелязвате ли ,че в 8 сезон  започнаха да снимат доста извън Монтепинар , преди нямаше много моменти извън сградата  Simple Smile Радвам се ,че не се изчерпват сценаристите , всеки епизод ми е забавен Simple Smile

Да и аз го забелязах.

в началото Фермин малко ме дразнеше, сега обаче ми е много смешен. Трудно ми е да кажа кой ми е фаворит. Всички ми харесват.  Peace

# 106
  • Мнения: 5 128
Да, наистина, всеки епизод ми е забавен и интересен, и всеки път се заливам от смях и си казвам "е, няма такива идиоти"  Laughing  Mr. Green
Особено този Амадор, след всеки епизод си казвам няма накъде повече да падне, с неговите простотии, но всеки път ме опровергават  Party
Личи си, че и самите актьори се забавляват с ролите си, като ги гледам как се хилят и те с лапсусите си  Crazy Mr. Green

Жалко, че нямат да дават Щурите съседи, май беше прекалено хубаво, за да е истина  Wink

Тази вечер ще е последната серия май от сезона, ще си отчакаме за новия  Confused

# 107
  • Мнения: 2 069
аз първите серии не съм ги гледала така, че има какво да видя още от сериала  Simple Smile
дано го повторят от БТВ

# 108
  • Мнения: 21 275
И мен ме кефи Фермин , в компания с Амадор  hahaha

Наистина жалко,че няма да го дават по комеди.

# 109
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Довечера ни чака сватба  Party

Скрит текст:

# 110
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ах, колко са хубави!  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 5 128
Много хубава серия и добър финал на този сезон, чакаме с нетърпение да гледаме новия  Peace
Стискам палци Енрике и Юдит да се съберат, някак каквото и да им измислят, просто им отива да са заедно  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 403
Момичета , поздрав от мен -
https://www.youtube.com/watch?v=fnF-90znCpU   Grinning Laughing Grinning

# 113
  • Мнения: 5 128
Страхотен идиот, ей  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 258
Как ви открих след края на сезон. Здравейте  Hug
Най-любимият ми комедиен сериал. Преглеждам си серийките непрекъснато.
Откакто Фермин се присъедини към сериала имам трима фаворити Ресио, Коке и Фермин.
Завършекът на 8-ми сезон много ми хареса, но остана въпросителна дали Енрике ще играе в другия сезон, защото бележката говореше за окончателно сбогуване.
Хареса ми и че най-накрая промениха съдбата на милинките, че беше започнала да се изтърква. Чакам с нетърпение следващия сезон.

# 115
  • Мнения: X
Стискам палци Енрике и Юдит да се съберат, някак каквото и да им измислят, просто им отива да са заедно  Heart Eyes
Въх, нИдей!     Mr. Green   Енрике е готин стабиляга, хич не му приляга тАз инфантилна   нимфоманка. 
Честно, Юдит от ден първи, в който се появи в сериала, ми е суууууупер анти и омразна, ама с развитието на образа й, ми става все по-противна.На моменти чак не мога да гледам лигавата и сплескана физиономия.....Бляк!   

# 116
  • Мнения: 1 365
Толкова се зарадвах когато Енрике ги изостави трите кокони Whistling Беше прекалено.

# 117
  • Мнения: 2 069
бихте ли ми дали линк на последната серия  Praynig

# 118
# 119

Общи условия

Активация на акаунт