90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 273

  • 30 283
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 241
Вели и Съни Благодаря за съвета,ще го изкарам до края ,има още какво да се желае според мен,но околните много ми влиаят Simple Smile

# 676
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен!
Страхотно хелоуинско кафенце пием днес, благодарско на Ир! bouquet
Днес ще правя прословутите картофи с праз и ще пиша какво се е получило.
Аз съм със зверска кашлица, цяла нощ бухах и смуча мед, много облекчава, но е прегрешение.
Не се претеглих сутринта, но вчера хапвах режимно, домашно и в неголеми количества, така че не очаквам наказание от Кантарев. Joy
Хубав ден ви желая!
П.С. Мис Каприз, много добре изглеждаш! Колко килограма си и на какъв ръст? Колко килограма отслабна от началото на режима? Колко време имаш до края? Решението си е твое, но наистина, хубаво е да изкараш всичките 90 дни, за затвърждаване.
Аз май няма да си постигна целта, ех, ако не стана 49, поне да зърна четворката.

# 677
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте банда   bouquet
Много съм тъжен днес. Много отчаян, депресиран и направо не знам...  ooooh! Cry Тази сутрин кантарът показа голям ужас. Почти 2 килограма плюс. Местих го в другата стая, в коридора - и все толкова 93.600. Не мога да си обясня. Вчера яденето ми беше точно 500 гр. общо, една филийка пълнозърнест на обяд и една ябълка сутринта. Единствената може би грешка бе че пих вода, около литър, на която пишеше че е естествено газирана и после дегазирана. МОЖЕ ли бе хора, от всичко това да кача ДВА КИЛОГРАМА за 24 часа, като белия кон си го яздих нормално, няколко пъти вчера, както обикновено. Листата от сена ми помагат за това. Какво да правя. Да обявя ли следващите 10-15 дни за водни, дали в белтъчните дни да ги правя водни - явно от каквито и да е белтъчини качвам, а уж нарочно вчера не ядох месо. Отчаян съм и не знам дали днес ще ям от това което си нося:
3 - ябълка
О - 300 гр. ориз с праз на фурна плюс салата зеле - нея не съм я теглил, но и не знам колко трябва да е, и люто чушле
В - 200 гр. ориз с праз на фурна плюс салата моркови и мааалко ряпа (изостанала и половината изхвърлена) и люто чушле.
Вода чиста минерална и чайове и кафета. Това е за днес.
Отчаян съм. Дано всичко  това е грешка на кантара. И утре всичко да си дойде на мястото. Иначе аз и Кантарев през терасата  Naughty #2gunfire.
Дано вашия ден е по приятен и поне малко по-топъл   bouquet

# 678
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
МИС КАПРИЗ - сега видях снимките. Изглеждаш страхотно. Продължавай все в този дух и не разрешавай на другите да ти влияят. Може и една снимка от преди да постнеш, та да видим разликата.

ИРКА - страхотно кафенце  Hug

# 679
  • Мнения: 238
Здравейте, банда! Hug
Осъмнах 55.800 кг. УРА! Видях ги накрая тия 55 килограма, макар и не „чисти”. Днес ми е дежурният плодов – ще го карам на фреш грейпфрут, смятам да се омажа с един нар, имам и грозде, и круши, и маракуя, ядки – ще видим кога какво ще ми се прияде! За жалост идват страшните събота и неделя.... и пак се очертава хайманосване ( ще ходим до Банско), та да видим! Mr. Green
Ирче, страхотни кафета съм изтървала! А това хелоуинското е супер! Hug
Брадата, аз си мислех, че сучеш някъде мустака, а ти чудеса си постигнала! Браво, мацко!
Лулумба, в моето семейство като чуят морковени бонбони и започват да се молят богу горещо.....да не правя! Mr. Green
Opsss, помня те! Успех с новата врътка! Hug
Тоем, драстична промяна! Много подмладена, свежа мацка си станала! Браво!
Жаки, откога те чакам да напишеш, че имаш минус! Много, много се радвам! Hug Hug Hug
Katelinka, знам че е демотивиращо, но реално разликата ти е някакви грамчета в плюс, сигурно сваляш сантиметри или пък си задържала 1 чаша вода, или пък някой женски дерт. Споко, мило, ти си гърмян заек и си знаеш. Бъди си стриктна и търпелива и това ще отмине.
Вели, Партията, стяга редиците! И аз съм с теб на воден – на пълнолуние! Ще си бълбукаме заедно! Heart Eyes
Sonnii, дръж се! Ще дойдат скоро и големите минуси!
Фифи, много ми се иска да ти дам някакъв съвет, да ти се раздвижи кантарът, ама идея нямам защо се получава така при теб! Много, много гуш от мен! Hug Hug Hug
На всички останали, да не ви изреждам, че сме голяма банда – УСПЕХ!
Губят ми се Нана, Дарето, Крокодилка и Анито май не я прочетох!
Хубав и усмихнат ден! Hug

# 680
  • Мнения: 260
Вели NaughtyАз събирам материал за децата Wink че имам 3-ма дето всеки нещо иска, а най-малкия е най лаком, та все съм над печката, за това и бях напълняла, но сега съм стриктна и непоклатима! Най-малкия веднъж, още първата седмица на диетата ме пита защо ям различно, аз му викам сега мама е на диета, а той: "Ама така не е вкусно"!

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 10:12 от La4e-pasmaka4e

# 681
  • Мнения: 238
Mis Kapriz, изглеждаш страхотно! Момичетата са ти писали! Готови пари – бързо се харчат! Свалени килограми – лесно се качват, ако не спазваме правилата! Hug
Курдов, какво направи? Откъде ги залепи пък ти тия 2 кила? Според мен е грешка на кантара! Дано! Другото, за което се сещам ( но не зависи от теб) – постоянната преумора и липса на сън. Спиш по 4-5 часа на денонощие, абсолютно недостатъчно на организма да съществува и функционира нормално! Hug Стискам ти палци! Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 448
Мис Каприз разкошна си.Няма смисъл да сваляш още,но както са ти писали може да продължиш,за да затвърдиш сваленото
Курдов не вярвам да си качил 2 кг и то след като си ял режимно.Аз 2 дни ядох като прасе нережимно и качих 0,5-1 кг.По-скоро си задържал вода и до дни всичко ще се нормализира Hug
Цвете Hug честито за заветните 55 кг.Заслужава си днешния плодов щом ще има такова сладко хайманосване.приятно изкарване ти желая
Вели дай рецепта за козуначените вкусотии

# 683
  • Мнения: 133
Курдов, не се отчайвай! Аз преди плодовия бях 51,8 (инцидентно и странно) и на следващия ден, след плодов, хоп, скочих на 50,8. Цял килограм от нищото, както дойдЕ, така и си отидЕ (както казва шопът)
Ако се отчайваш след всеки плюс, може би не е добра идея да се теглиш всеки ден.

# 684
  • Мнения: 241


Курдов тази е от септември някъде Simple Smile 27 септември на прощапулника на детето,а диетата започнах на 7-ми октомври Simple Smile
Има разлика:)

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 07:57 от Mis Kapriz

# 685
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
МИС КАПРИЗ - Да, има очевидна разлика. Браво. На мен ми харесва това което виждам  Embarassed

# 686
  • Мнения: 162
Добрютро, аз сега се излюпвам и как е тръгнало няма да закусвам. За обяд искам да хапна няколко настъргани моркова с кисело мляко, ей много ми харесват така. Някой беше казал, че му звучи гадно. Когато бях бременна, взех подвалстно на хормоните решение да закуся чиста салата от настъргани био моркови. 5мин по-късно салатата беше в тоалетната. Това се случваше и след мак доналдс, ама тохава работех в мола и нямах избор, а бебо си беше гладен в мама, та...от тогава така с киселото мляко много ми харесва. По-късно ще разхождаме племенниците ми в мола за хелуин, чак ми е мъчно, че малчо не е при мен, за да го разходя и него...та по този повод нямам идея какво ще вечерям, нито кога ще се прибера.
Вели,  Hug
Мис каприс, и аз съм на мнението на другите- увеличи порциите и продължи до края, не прави водни, изкарай си и почивката, недей да слушаш другите. Баба ми сервира, че съм като сдъфкана и изплюта и на нищо не съм приличала...ма аз си я пуснах през ушите Wink

# 687
  • Мнения: 460
Здравейте  Hug  bouquet
Някой от вас ме помнят,но виждам и много нови попълнения,радвам се.Има и доста липсващи Sad .Аз си спазвам правилата на почивката и успях  да си задържа килограмите.Още една седмица и се прибирам в България,минаха почти тези дълги 6 месеца.Сега да стискате палци,след нова година е конкурса,дано си спечеля повишението  Praynig.Иначе си ви чета по диагонал,ама като се прибера ще влизам по често да раздавам съвети  Mr. Green
Непокорната,време беше,много се радвам че се реши(не че имаш нужда де,ама самочувствието си е самочувствие  FlutterCrazy
Мис Каприз един съвет от мен:И аз като теб свалих за 50 дена желаните 6-7 кг. и след консултация със старите кучета тук (Нана,Инка,Тинки,Василева,Дара,Крокодилката Много поздрави и огромно благодаря момичета   Hug  bouquet) реших да послушам съветите им,изкарах си докрай диетата с по големи порции,а после и 90 дневната почивка и успях да сваля(не мислех че имах нужда,но щом организма ми така е преценил че са му излишни) още 7 кг. и в момента съм 42-43 кг.Така че ти си прецени,но ако си бях прекъснала диетата и почнала по правилата на почивката,може би нямаше да съм толкова дисциплинирана като сега и щях да се върна към смесеното и често хранене.Лично мнение за мене си.Ти си решаваш.Успех  Hug  bouquet
Цвете как се радвам за двете ти 5-ки  Heart Eyes  Hug
Момчета,намерили сте верния път,успех   bouquet(Курдов,физически е невъзможно да се качат 2 кг.мазнини за един ден,задържал си вода,споко,утре ще се похвалиш с голям минус  Party)

Айде да не е гол спам,менюто за днес;з:киви,о:пълнени чушки с яйца и сирене,в:сладолед,ред шоколад  Crazy

# 688
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Полицайката - Дано! Благодаря за успокоението Hug А доколкото разбрах ти си в добрата стара Англия. Там не е ли студено, и какъв е  тоя сладолед посред зима  hahaha

# 689
  • Мнения: 699
Полицайката  Hug, най-после се обади, браво, че успяваш и там въпреки тревогите ти преди да заминеш   bouquet
Цвятке, парийо моя, чух че се задава уиски фест  Joy, да взема ли пропуск и за теб  Mr. Green, не знам мило как днес на този купонджийски ден ще устискаш с плодове, кат те знам как може да се барнеш за довечера- индийка с маслинка  hahaha Joy
Курдов, я спри да се суетиш и вманиачаваш  Naughty, знаеш че няма как за ден да си станал + 2 кила! това е вода или запасяваме на организма, нали Боби ви обяснява оня ден! с твоите оскъдни порции как искаш да отслабнеш! започни пак да се храниш разумно!
Мис Каприз, много си готина и преди и сега  Hug
Мърки на лични след малко ще я пусна  Hug
ае банда изядох си чушките и продължавам да се трудя, че красота му е нужна на света!  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт