90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 273

  • 30 276
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 241
Добро утро и честит Празник   bouquet
Благодаря на всички за коментарите,ще се вслушам в съвета ви и ще продължа до края.Сега съм в последната четворка и казвате да не правя воден в други ден. newsm78 newsm78
Днес ми е 26-ти ден варива . Менюто ще е ориз на фурна със салата краставички.

# 721
  • Мнения: 780
Честит празник и от мен на всички  Hug
Полицайката, много ми е драго да те "видя" пак  Heart Eyes  bouquet
Приятна Събота  Hug

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Добро утро и Честит Празник на Будителите!

Да се похваля, че лед плодов кантара показа 69.700 - тази цифра не съм я виждала от 2-3 месеца. Продължавам с много воля и кураж. Радвам се че тук получавам много зареждаща енергия да продължа. Целта 60кг, пък ако си върна и моминските кг. 57 няма да има по щастлива от мен.
Днес руло стефани без яйца, с зелена салата В. пак от същотот но на 1/2.
Хубав и позитивен ден.
п.п. чакам рецептата за мъфини със шоколад някой да постне Praynig

# 723
  • Мнения: 2 108
рецептата за шоколадовите мъфини е от Нана, но аз нямам идея как се качва линк  Embarassed и заради това:
Продукти
2яйца,1и 1/2 ч.ч. захар, 1/2 ч.чч. олио, 1 кофичка кисело мляко+1бакпулвер, 2ч.ч. брашно и како на прах (на око, аз слагам докато стане тъмно като течен шоколад). Шоколад за готвене( в Лидъл има), може и обикновен.
Приготвяне:
Продуктите се смесват в написания ред, изливат се във формичките, слага се по парченце шоколад във всяка форма и се пекат около 30-35 минути на 180 градуса в загрята фурна.

Снощи си направих график за храната през следващата седмица, защото иначе изпадам в трудни ситуации (в почивка съм), по-лесно ми е като знам предварително, дори и да настъпи леко изменение. Тъкмо ММ се смееше, че е странно на хладилника да няма залепена диета  hahaha , е сега вече има- графикът за другата седмица. Обеща и той да се храни с мен по правилата на почивката, че има проблеми със стомаха и малко да облекчи натоварването за храносмилането. Тийнейджърът и той ще кара като нас (няма избор) и без това в училище яде разни-безобразни.

# 724
  • Мнения: 238
Здравейте, банда! Hug
Затвърждавам и увеличавам 5-ците в моите килограми. Simple Smile Днес 55.500! Доволна! Менюто – за закуска – една круша в колата, после – ще видим какво предлагат банските механи!
Sonnii, чакат те ВХД-ти и плодове – стискам палци да си на минус от четворката. Hug
Бонте, да ти е живо и здраво братчето! И да слуша сестра си...
Фифи, едвам те познах с новия аватар – повече ти отива. Hug Цветето и алкохол.???..., ама какви ги говориш ти....две несъвместими неща..... Joy
Kurdov, я се усмихни! Нали сте живи и здрави!Толкова народ те мислим тук във форума! Чакаме добри вести вече от теб! Hug
Мими, готин уикенд и на теб – така ти завидях на уюта, който си правиш и си четеш книжка, релакс. Аз не мога да си видя къщата събота и неделя, непрекъснато някъде ТРЯБВА да се ходи. В другия живот ще се оженя за дРЪт професор и ще си дремя вкъщи. Hug
Този домат на „разсол” трябва да се патентова и Тинки Hug да го изплющи на 1 страница при често задавани въпроси! Simple Smile
Neat_W, половин кило след варива, браво на теб – аз обикновено качвам от тях!
Ирче, учители и журналисти има, ама да си будител – не е професия. Май ни изчезнаха будителите, в това забързано и гладно време, дерзаейки да си осигурим залъка за прехрана, забравихме да сме будители, за съжаление. Hug
Рррррррррр, успех на концерта!
Мърки, и твоята не е лесна Joy ( визирам свекървата)
Вилянче, как си,, миличко!? Тръгнаха ли нанякъде при теб нещата? Hug
Майче, браво за резултатите! Аз като известна кулинарка, няма да споделям рецепти!
Сънче, надявам се и при теб нещата да са по-добре ( нищо конкретно не споменаваш)! Hug
На всички - хубав и усмихнат ден! Ирманова Heart Eyes Simple Smile
Аз яхам метлата и към Банско! Ей, Нана..... Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен, и аз да се похваля днес -500 след варива  Sunglasses  Дано и утре да е така! Днес съм сама с тримата, пълен купон Party
 Вчера менюто ми беше: З-ябълка в 9 и банан в 11 О-салати по 200гр всяка (боб,картофи,зеле и моркови,домати)+филийка типов хляб в 14h В-2 черпака леща
За днес: З-банан О-не съм го приготвила, но смятам да е една постна пица с лапад (задушавам лук, лапад, джоджен,магданоз с мазнина, червен пипер и малко сол) и правя малко калцоне запичам го и ето обяда В-грис халва и редчето шоколад

# 726
  • Мнения: 780
Цвете Hug
Скрит текст:
при мен -4кг за много месеци Sad търся си нов начин за вталяване,но май и малко фитнес няма да е излишен

# 727
  • Мнения: 4 711
Добро утро и честит празник   bouquet
Днес е и архангелова задушница, честито на всеки от вас, който има празник днес  Simple Smile

След вчерашния въглехидратен ден положението е същото.

Днес плодове, мисля да пропусна ядките, но съм се запасила в случай на вълчи глад. Ябълки и банани имам много  Laughing

Да попитам някой, който е доволен от кантара си, да ми подскаже какво да си взема, искам цифров, някои имат опция и за измерване на мазнини, не знам до колко правилно измерват, но ми се иска да си взема нещо такова. Моят е доста смотан, аналогов, показва с 2-3 кила по-малко вече установих, за това само смятам и пресмятам, а за грамове изобщо и не мога да разчитам на него. За това се меря винаги по едно и също време, с едни и същи дрехи и го слагам на една и съща плочка в една и съща посока  Laughing

# 728
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте банда   bouquet
Днес е празник и ето ви една почерпка от мен


ако не се вижда снимката ето и линк
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

След вчерашното безобразие на кантара, днес малко се поуспокоих - минус 1,5 кг.  или 92.100 Да видим как ще се движа от днес нататък
ЦВЕТЕ   Hug много ми хареса за ДРЪТИЯ професор  hahaha
Менюто за днес
З - фреш грейпфрут - след вчерашния изпросен аванс мога да си го позволя
О - мерудиени питки и салата зеле
В - пълнозърнести бисквити с тъмен шоколад 200 гр.  (бяха на промоция в кауфланд с термочаша)

В90 - как си, не се давай на тези настинки. Пий горещ чай, поне помага.

Приятна събота на всички   bouquet

П.П. Май никак не се получи със картинката, плодове исках да ви почерпя

# 729
  • Мнения: 1 517
ТЕМА 274 ЗАПОВЯДАЙТЕ

Общи условия

Активация на акаунт