90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 273

  • 30 296
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 712
Здравейте,
Ден въглехидратен.
З - две ябълки
О - зeлeнчукова пица, майка нещо не догледала в магазина за какво е брашното, стана на топка във фурната, било за пекарна, но пък се получи много хубаво след като го набоцкахме с вилица  Mr. Green
В - взела съм си някакви био дребни сладки и овесени сладки, ще видя кое ще бъде довечера

# 691
  • Мнения: 1 517
Здравейте,
не съм писала тези дни, но ви чета. Видях снимките на момичетата и мога да кажа, че са прекрасни ..
Аз не мога да се похваля с нищо ...направо ...какво да правя вече НЕ ЗНАМ! Как да го размърдам тоя кантар за предпочитане (даже задължително) да е надолу ....Вчера ми пристигна новия гардероб, които е с огромни огледала на вратите ..това е хубаво ама сега постоянно се оглеждам и все си намирам кусури ...самочувствието ми е на една кръгла 0, чувствам се ужасно  ooooh! Дали да не карам по правилата на почивката и да наблегна на протеини ...имам чувството, че ще омажа нещата още повече  Crossing Arms
Днес съм на ВГХ  #Crazy
З: банан
О: хлебче с маслини, малко солети + салата зеле и моркови
В: ще хапна малко, че ме е страх - течен шоколад + 2-3 бонбона

Прияли са ми се портокали ...утре за плодовия може да си взема. чао от мен и хубав петък  Hug Hug

# 692
  • Мнения: 133
Минавам да се отчета: ястието с картофи и праз на Бонапети стана доста добро, засища чудесно в комплект със салата зеле и моркови. Довечера ще се хапва пак от същото. Единствено индийското орехче дойде малко в повече, другия път ще сложа по-малко, както и малко повече ще запека картофките (по-вкусно става).

# 693
  • Мнения: 508
Цвети, Вели благодаря за подкрепата  bouquet. Този път не си премерих мерките като започнах, но трябва да погледна мерките от края на миналата врътка и да видя има ли разлика. Знаете ли, вчера видях едни близки, които не са ме виждали 1 година и казаха, че направо съм се променила много и съм се стопила. На фона на немърдащите килограми напоследък това беше много приятно да го чуя.
Полицайката добре си дошла Hug
Днес белтъчини.
З - 1 ябълка
О - много неща - постно зеле с домати (най-сетне го доядох), салата домати и краставици и печена чушка, миди с подправки и зехтин. Малко пълнозърнест хляб
В - пак от мидите и салата
Успешен ден!
П.п. Курдов не се сдухвай заради тези 2 кг, аз го минах същото наскоро, ще се оправят нещата Hug

# 694
  • Мнения: 41
 Здравейте виртуални приятели Flutter,
Днес ден варива :З– 1 ябълка, О– запечен ориз с гъби и филийка хляб, нямах салата защото бях на гробища за задушница вместо да ходиме утре. В– пак от ориза но на половината и се чудя дали да ям салата. Водния мина добре, но вчера се чувствах много отпаднала , сутринта се почувствах превъзходно след срещата с Кантарев така ми се усмихна че ми се зави свят  Rolling Eyes от щастие показа 61.800 кг. тази цифра не я бях виждала от 8 години след като спрях цигарите. Преди 3 години съм правила тази диета но стигнах до 62 кг. и се отказах  Blush а бях 78 кг. ще пусна снимка но изглеждам одврът  Sick.
 Момичетата със снимките   bouquet изглеждате превъзходно, katelinka  само се гордей с постигнатото и моята майка даже каза че вървя към анорексията аз се смея и се гордея, днес облякох един анцуг който не можех да обуя а сега ми е доста широк , на тези който не свалят килограми някъде четох че заменят въглехидратния с белтъчен за 1–2 четворки , може и тук да съм го чела някъде, но не помнягрупата да каже дали е уместно или вреди  Simple Smile, kurdov както другите момичета ти пишат си задържал вода може ако си ял малко повече солено но пий чай от гръмотрън , малко е горчив но ще се прежалиш  Laughing
 Благодаря че ви има  Hug

# 695
  • Мнения: 47
Здравейте!
Днес ми е последния ден от почивката и от утре отново съм на режима. Simple Smile
Менюто ми днес е:
з. банан
о. сирене, домат, краставица и айран
в. козуначно руло и черен шоколад

За вчера бях намислила тази вечеря, но се промени и днес ще си хапна сладичко. Simple Smile
Mis Kapriz изглеждаш чудесно Wink
Приятен ден от мен Simple Smile

# 696
  • Мнения: 238
Банда, да ви нагледам с кафето!
Myrkyy, благодаря ти! Надявам се утре сутринта след плодове резултатът ми да е такъв, че да ме възпре от тотално омазване през уикенда! Mr. Green Четейки форума си мислех, че съм единствената луда, която не обича тиква – много ме зарадва поста ти, че и ти я недолюбваш!
Вели, ти си лошо другарче, с теб само пакости можем да сътворим Twisted Evil ( тъкмо видях 55 Praynig). А и ти винаги можеш да ми напълниш една тиква с уиски,  та да я оближа отвътре!
За довечера, ще отстъпя приза на клоунадата на дъщерята.
Скрит текст:
Нашият купон ще е утре на Банско –  само 3 семейства сме, ама сме луди за стотина. Костюмът ми е на вещица, но според ММ съм си „жива шаврантия”. Joy
Мече, аз бях тая дето и се струваше гадно кисело мляко с моркови Simple Smile, ако ти трябва бърза тоалетна – пробвай салата от стърган морков, целина и червено цвекло. Mr. Green Баба ти явно недовижда, простено ѝ е на женицата, изглеждаш супер! Hug
Полицайката, радвам се да те “видя”. Леле, кога минаха 6 месеца! Хайде, идвай си вече. Няма да те посрещаме с хляб и мед, чакаме те с кошница плодове! Hug
Ади, помня те от една снимка на един мост, такова джобно елегантно гадже. Като те чета, все едно някой слон пише! Не мога да разбера защо всички не сваляте тая врътка, от времето ли е, от що ли? Много ме е яд за вас! Имаш много гушки от мен! Hug Hug Hug Кой ден ти е точно от режима и как са ти килограмите отначалото, че не помня вече?
ADELINA179, не пропускай салатата, по скоро махни, ако можеш, филийката първите два дни. Но салатки си хапвай на всяко ядене – пък било и само 1 домат на разсол.
И да не е само спам - за закуска - фреш грейпфрут, за обяд - 1 нар, после - спинках Simple Smile, сега ще пийна още един фреш грейпфрут и за вечеря ще се омажа с още един нар и ще плаша дъщерята.

П.П. Пεнεлопα, пожелавам ти на всеки плодов по минус 1 кило!

# 697
  • Мнения: 432
Бандааа, как сте?   bouquet
Аз най-накрая съм почивка, но след нощна смяна. Ужасно си обърках яденето днес. Преди десет минути обядвах. Понеже окъснях в колко да вечерqм, в бобовия ден трябваше минимум 3 часа да има между храненията, нали? Тоест около 19:30 да ми е вечерята? Досега все си хапвам около 1 часа обяда и вечерята около 19 часа, затова часовете не съм ги следял, защото така или иначе минава много време.

Иначе менюто за днес ми е:
З: 2 ябълки
О: пасирана супа от  картоф и тиквичка + подпечен на фурна боб с малко чушка и лук и зелена салата (звучи като много храна, но просто порциите бяха мънички, защото исках да ми е разнообразно днес)
В:като обяда, но по-малко заедно със зелената салата

Не съм се теглил, точно в момента се чувствам преял, защото като се събудих бях освирепял от глад понеже ябълките ядох в 8 сутринта и до 4 следобяд нищо не бях хапнал. Така да мразя нощни смени чувствам се като парцал дори да не съм работил кой знае колко...  #2gunfire

Kurdov, не се отчайвай, я колко добре тръгна и при положение, че си режимен, няма от какво да се притесняваш. Определено задържаш вода, както правя понякога и аз, по същия начин от нищото се появява килограм, но после изчезва както е дошъл.
Обещавам и да се снимам, но нека да оздравея, защото настинката ми разката играта и изглеждам като призрак, не се харесвам и със сигурност фотоапарат не искам да виждам точно сега, иначе не съм забравил.

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 17:32 от V_90

# 698
  • Мнения: 448
Цвете не ме питай за тази тиква.Тази седмица всеки ден следобяд правя на бебка каша с тиква и докато я храня Sick.Единствено харесвам тиква в баница,защото там не го усещам така силно вкуса и има подправки,които леко го маскират.Тези дни чета за крем супа от тиква и ми се иска да я пробвам,но незнам дали няма пак да е гадна на вкус Confused
Вели още чакам  chef
Аделина е браво това си е добре,щом преди си била 78.Хубаво ще е да видим снимки за стимул
Сладкото Аги стискам палци да се раздвижи кантара,незнам защо при теб не се получава.на мен много добре ми действа сладката вечеря и плодовите дни

И моя плодов върви добре.От 2 дни не бях ходила до тоалетна и си направих разхлабващ чай та да имам добър пречистващ плодов ден.На обяд като седнах да си хапна плодовата салата бебка се събуди и като видя паницата и ревна.И хукнах да мачкам бързо от банана,така,че и малката помага на мама да яде по-малки порции.Сега за вечеря къде ще се крия незнам Joy

# 699
  • Мнения: 1 314
старите кучета тук (Нана,Инка,Тинки,Василева,Дара,Крокодилката

 Hug здраве желаем, Инспектор / Старши експерт  Simple Smile

  bouquet
Радвам се, да те "видя"


п.п. Курдов какво мрънка пак  box
връщам се да чета по-съсредоточено

# 700
  • Мнения: 432
старите кучета тук (Нана,Инка,Тинки,Василева,Дара,Крокодилката

 Hug здраве желаем, Инспектор / Старши експерт  Simple Smile

  bouquet
Радвам се, да те "видя"


п.п. Курдов какво мрънка пак  box
връщам се да чета по-съсредоточено
Inka, моля те кажи ми за вечерята щом ще четеш, нещо се обърках. 3 или 4 часа беше межу обяда и вечерята в бобовия ден?  Sad

# 701
  • Мнения: 1 314
старите кучета тук (Нана,Инка,Тинки,Василева,Дара,Крокодилката

 Hug здраве желаем, Инспектор / Старши експерт  Simple Smile

  bouquet
Радвам се, да те "видя"


п.п. Курдов какво мрънка пак  box
връщам се да чета по-съсредоточено
Inka, моля те кажи ми за вечерята щом ще четеш, нещо се обърках. 3 или 4 часа беше межу обяда и вечерята в бобовия ден?  Sad

Няма какво да чета
Това ми е като Библия  Laughing
 белтъчен ден трябва да има поне 4 часа между обяд и вечеря,
в бобов ден - поне 3 часа
плодов - минимум 2

 Hug

# 702
  • Мнения: 312
Привет,момичета и момчета!!!
Хайде и аз да си изплача болката - сутринта + 1,500кг. Twisted Evil ( Курдов,не си само ти с огромен плюс  hahaha)
Ако правех режима за първи път щях да помисля ,че съм го объркала с режим за напълняване,а не за отслабване. newsm78  Не знам вече какво да правя,да взема да омажа един ден,та дано се стресне тоя заспал организъм.  hahaha
cveteses,браво за 5-ките  Hug Hug Hug
 policaykata, добре дошла!!! Честито  за свалените килограми!!!
На момичетата със снимки -  smile3501 smile3501 smile3501 Страхотни сте!
Менюто днес:
З - банан
О - праз с ориз + салата зеле
В - 1/2 от ориза + салата краставици
Лека вечер!!!

# 703
  • Мнения: 432
старите кучета тук (Нана,Инка,Тинки,Василева,Дара,Крокодилката

 Hug здраве желаем, Инспектор / Старши експерт  Simple Smile

  bouquet
Радвам се, да те "видя"


п.п. Курдов какво мрънка пак  box
връщам се да чета по-съсредоточено
Inka, моля те кажи ми за вечерята щом ще четеш, нещо се обърках. 3 или 4 часа беше межу обяда и вечерята в бобовия ден?  Sad

Няма какво да чета
Това ми е като Библия  Laughing
 белтъчен ден трябва да има поне 4 часа между обяд и вечеря,
в бобов ден - поне 3 часа
плодов - минимум 2

 Hug
Супер, мерси.

# 704
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
АААА, шамари дее! Laughing Какво сте се размрънкали ? Stop Ядете ли по правилата - не се впрягайте на тия плюсове . Stop Пенявя се вече 2 дни да успокоявам, ма май никой не вдява  Laughing
 Добра ви вечер   bouquet
Тудей  - тематичен  тиква дей , въпреки че единствения ми любим брат има Рожден Ден.
Вече е късно и няма дави поствам почерпки , да не се изкушаваме  Laughing
Хубава и уютна вечер от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт