Нашите деца на 3г. - кой какво го вълнува

  • 16 144
  • 224
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Добре дошли в новата ни тема!

# 1
# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
И аз идвам. Благодаря, Devil. Simple Smile
В момента ме вълнува основно градината, от 2 месеца ходи вече. Simple Smile

# 3
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Всички сме на тази вълна с градините  Mr. Green - при нас се получиха сравнително добре нещата. Имах опция от края на август да водя детето по 2 часа за адаптация, което имаше успех на 15.09 Присъствах на тържеството без да ме види и не си познах кроткото дете. Иначе не мога да го накарам и за 5 мин да стои на едно място. Положителните неща са, че Дидко стана по-самостоятелен за хранене и ходене до тоалетна, обуване и събуване. Вкъщи някак повече го мързеше.
За боледуването - изкара едни сополи в началото, миналата седмица вирус и 10 дни вкъщи. Пермонентно някой си кашля от другите и така.
Бисер от снощи: "Липсва ми К., защото е хубава и я обичам"  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 10 703
Здравейте компанията!
И ние сме на вълна градина, първа група, послушание там и разруха у дома! Но няма начин трябва да ходи.
Леко ми е трудно с него и с бебе у дома.. да не кажа, че е много трудно..

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Здравейте! Hug
Сега видях тази тема.Може ли да се включа и аз с моята тригодишна дъщеря?
На ДГ не ходи.Занимаваме се в къщи.Много обича да пее измислени песни,пее ужасно,но има силен глас. Grinning
С новата визия на форума трудно намирам теми за децата,не се появяват на екрана ми.
Хубав ден! Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 10 703
Всяко ново попълнение е добре дошло! Simple Smile
Ние влачихме една темаааааа още с хлапета на годинка и половина.

Ще пиша на Мая да вземе да влезне във форума, гледам не е влизала отдавна. Ще се радвам да видя тук всички стаи кадри.

# 7
  • Мнения: 1 520
Ето ни и нас!
Първа група в ДГ,точно 2 дни и след това 2 атибиотика+бронхит-22 дни в къщи.След това 2 дни на градина и пак си е в къщи,този път със златист стафилокок в носа. #Cussing out #2gunfire
Този път не знам колко дни ще си бъдем в къщи,защото другия месец трябва да започвам работа и въобще не знам как ще отсъствам. Confused Confused

# 8
  • Мнения: X
И аз да се разпиша в новата тема.
Тръгнахме на градина през септември в първа група и нещата вървяха много добре, но се налага в момента Поли да я гледа баба й, защото категорично отказва да седне на гърне или в тоалетната и прави всичко по пода. 
Дано по-бързо да отзвучат нещата, че да си влезем в ритъм и пак да тръгне на градина. Не искам съвсем да я стресирам, като я пратя така. Видяла съм се в чудо.
Иначе, времето лети, децата растат...
Радвам се, че подновихме темата.

Последна редакция: сб, 18 окт 2014, 09:06 от Анонимен

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте,

И моето момче е на градина. Така, че и при нас това е на дневен ред. Малко в по-различен аспект са моите вълнения. Госпожите установиха, че не могат да го ангажират в занимание заедно с другите деца, та сега предложиха да кандидатствам за ресурсен учител. Чета насам натам какво се иска.

Един съвет към мамите с болнави деца - доктор УНГ ни изписа Имунобор котешки нокът Саменто.
Дава се един месец. Мнооого съм доволна. Малкия изкара цели две седмици на градина  Simple Smile.
Преди това графика беше - два дни там - 4дни болен в къщи.
Да уточня само, че това нещо е на капсули като антибиотиците и той не може да го глътне. Затова го разбърквам с малко кисело мляко. Ужасно горчиво е, но той няма против.

# 10
  • Мнения: 29 523
Еййй, чак сега я виждам тази тема  ooooh!

Цоп и аз тук, ако приемате нови попълнения!

# 11
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Привет и от нас Simple Smile
 Ние видяхме мноооого голям зор с градините, от гледна точка, че не ни бяха приели и хванахме буквално последния влак в градина, която е доста далеч от нас, но имаме ли избор. Иначе на него си му харесва, научава доста нови неща, та и аз съм доволна Simple Smile
Хайде дано темата има раздвижване  Hug

# 12
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Добро утро   bouquet
Влязох в омагьосан кръг - не вярвах, че ще стане. Дидко отново е с хрема и жълти сополи, след три дни в градината. Има конкретна причина естествено - 2 болни деца от групата, видях ги сутринта като го водех.
По всичко личи, че утре пак сме вкъщи  smile3511 Тъпото е, че на него му се ходи, харесва му, липсва му средата и заниманията.
Извън това ме интересува някоя от вас ще записва ли детето на някаква странична дейност сега в първа група. При нас в градината всичко започва от втора група, но видях обява за часове по плуване за тригодишни и се замислих  Thinking

# 13
  • Мнения: 29 523
Бързо да се оправяте! Жълтите сополи не минават лесно, трябват си антибиотични капки. Сигурно сте наясно, но аз да кажа, че трябва да се стимулира имунната система на децата - давайте подсилващи сиропи. То е ясно, че до 5-6 години ще са си все сополиви, ама поне да минава по-леко.... Peace

Моя син съм го записала на танци, плуване и английски. То не са кой знае какви уроци - по 15-20 минути, но да се занимават с нещо. Плуването ще почне с отоплителния сезон, все още нямат.
Предлага се и футбол, но аз не го записах на него.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 703
Девил като видя болни деца що не пита лелите там защо ги приемат?
Моя от утре тръгва пак ...
Той е записан на танци и английски.

Общи условия

Активация на акаунт