Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 034
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 063
Ще пробвам и двете марки. Досега бях с един, купен от Турция, тяхна си марка. Много съм доволна от него, ама свърши. Иначе под 3 лири беше.

Преди него пък ползвах на Ейвън автоматичен, но беше 8 лв и го свърших за месец  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 9 991
Аз си взех това тоалетно мляко и съм доволна.

http://apteka.framar.bg/30004686/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%84%D1%80% … D0%BA%D0%BE%D0%B2

Взех си и спирала на Голден Роуз , водоустойчива, но се размазва. Като я тествах я нанасях върху друга и имаше наситено черен цвят, но самостоятелно не се справя. От Фромар съм в пъти по-доволна и излиза много икономично, защото за 15 мл. , 2 пъти повече от повечето.

# 47
  • Мнения: 967
И аз си взех молива на Импала- много ми хареса как се нанася, но сега се чудя с какво да го наостря Crazy
 

# 48
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
И аз си взех молива на Импала- много ми хареса как се нанася, но сега се чудя с какво да го наостря Crazy
 

С много остра острилка.Или слагаш молива в камерата на хладилника за 15-20 минути и после остриш  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 440
Сега съм в търсене на мек молив за очи.

Препоръчвам ти автоматичния молив за очи на Essence.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
И аз си взех молива на Импала- много ми хареса как се нанася, но сега се чудя с какво да го наостря Crazy
 

Какъв е този молив на Импала?

# 51
  • Мнения: 53
И аз съм много доволна от силиконовите моливи на Импала. Имам два - 08 черен и 04 тъмно наситено лилаво. Меки са, супер лесно се нанасят и при мен с база отдолу са издръжливи!  Peace

# 52
  • Мнения: 551
И аз си взех молива на Импала- много ми хареса как се нанася, но сега се чудя с какво да го наостря Crazy
 

С много остра острилка.Или слагаш молива в камерата на хладилника за 15-20 минути и после остриш  Mr. Green

Имам силиконовия молив на Импала (ако за него говорите). Моливът е хубав, но пък ми идва нещо прекалено мек и взе да ме ядосва. Не мога да го направя толкова остър колкото искам и след като го подостря острилката ми е в ужасно състояние. Опитах се да я измия, но не ми се получи и я изхвърлих. Не съм се сетила да сложа молива в камерата, ще взема това да опитам.

# 53
  • Мнения: 268
И аз си взех молива на Импала- много ми хареса как се нанася, но сега се чудя с какво да го наостря Crazy

С много остра острилка.Или слагаш молива в камерата на хладилника за 15-20 минути и после остриш  Mr. Green

Имам силиконовия молив на Импала (ако за него говорите). Моливът е хубав, но пък ми идва нещо прекалено мек и взе да ме ядосва. Не мога да го направя толкова остър колкото искам и след като го подостря острилката ми е в ужасно състояние. Опитах се да я измия, но не ми се получи и я изхвърлих. Не съм се сетила да сложа молива в камерата, ще взема това да опитам.

Следващия път не си изхвърляй острилката, а опитай да я почистиш с тоалетно мляко или малко дегримьор. А номерът с фризера е много ефикасен.

# 54
  • Мнения: 659
+1 за молива в камерата преди да се остри. Става мн лесно, не се чупи и не се размазва. След като преди година разбрах за тази хитринка, вече остренето на моливите за очи е удоволствие.

# 55
  • Мнения: 5 063
Това с камерата е хитро  Laughing Всъщност този от Турция свърши бързо, защото в 2 от 3 случая при остренето се чупеше. Днес мисля да си взема някой от препоръчаните от вас, за съжаление чак привечер, че около работата ми нищо няма  Confused

# 56
  • Мнения: 1 398
Да се включа и аз, че търся крем за всеки ден, само хирдатиращ...на 25 години съм, но масово кремовете ми идват тежки  ooooh! ooooh! не дръжа да е от най-евтините..средна към висока цена също може, целта ми е високо качество наистина.... и за околочен също?

Благодаря

Поздрави за новата тема   bouquet и да се разпиша. Carrie сигурно вече си взела крем, но аз лично съм доволна от Nivea Soft

Скрит текст:

Аз имам голямата опаковка, но има и по-малки ако искаш да опиташ като за начало. Лек е и попива бързо (на 24 год. съм  Wink )

# 57
  • София
  • Мнения: 1 727
Здравейте, много полезни неща намирам при вас. За съжаление досега нямах с какво да допринеса към темата, тъй като ползвам козметика предимно на Ейвън (най-големият клиент съм си  Mr. Green)

Но бих искала да споделя, че в Лили открих един рол он на Babaria - испанци. Цената му е приблизително наполовина на Нивеа-та, а опаковката е по-голяма - 75 мл. Взех си този с алое, мирише чудесно и нямам набюдения да ми цапа дрехите. Но не съм го тествала в големите жеги, не мога да кажа как се държи при изпотяване.
Ето как изглежда:
http://www.supermercat.nl/international/contents/media/babaria-d … original-aloe.jpg

# 58
  • Мнения: 967
Да за силиконовия става въпрос, ще пробвам още днес трика с фризера, благодаря за съвета  bouquet
Ще си взема и други цветове Crazy

# 59
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 764
Доволна съм от какаовата маска за коса на Жая.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт