Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 033
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 558
Аз съм с тази спирала на ГР http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=64 … amp;product_id=97
Продавачката ми я препоръча, доволна съм, но като цяло не съм ползвала кой знае какви видове спирали, че да сравня с други.  Малко по-скъпа е от другите. Друг ползва ли я? Нека сподели...
Преди години си бях купила от Англия една - уникалнаааа, няма такава тук и не съм и намирала алтернатива. С едно нанасяне правеше миглите обемни, извити, разделени...получаваше се уникалния поглед  Heart Eyes Heart Eyes

Някой ще ми отговори ли за кремчето Young на Balea? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 992
Влизайки в банята при майка ми се сещам, че маската и шампоана са в сака ми. И не ми се излизаше и се огледах в банята и викам ще ползвам нейните. Ей тоя балсам е страхотен. Толкова мека и лъскава ми направи косата, че направо си го купих и аз.

# 32
  • Мнения: 1 159
Мики, става ли за мазна коса? Понеже гледам, че е за тънка коса, може би ще ми е добре...

# 33
  • София
  • Мнения: 22 776
- може би тази емулсия е най-добрия продукт, който съм ползвала до момента. Не се налага да режеш кожичките. Мойта е прозрачна, но няма снимка, затова качих тази снимка. /color]


Напиши повече как се ползва,не съм я ползвала,а имам нужда от такъв продукт,  bouquet




Мимето, нанасям емулсията след баня, изчаквам няколко минути и с дървена шпатулка избутвам навътре. Измивам хубаво ръцете си с вода и се лакирам или нанасям крем. Кожичките ги нямаааааааа . Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 159
И аз я имам тази емулсия, но все забравям да я ползвам. Ще пробвам довечера.

# 35
  • Мнения: 7 690
Благодаря за новата темичка  Hug

Струва ми се, че някой беше похвалил този крем на Балея
Скрит текст:
Наистина ли добре се отразява на лицето след почистване? И то за проблемна кожа? Ще ми се да чуя още мнения  Praynig

Може да се добави към списъка с нещата, от които сме доволни, и Арома - шампоан с коприва  Peace


И аз го ползвам от доста време. Не виждам кой знае какво действие, взех го защото се води матиращ, но не е някакво чудо на чудесата. Всъщност никакъв ефект не отчитам и скоро ще бъде сменен

# 36
  • Мнения: 172
Да ви споделя и аз. Вчера ей така на бързо попаднах в Китайския магазин, купих там разни неща и си взех едно малко фон дьо тенче ей тъй на майтап, колкото да не ме е яд че не съм купила нищо за себе си. Прибирам се и викам чакай да го пробвам кой знае какъв е боклук, но то пък токова ме изненада..... много хубаво. Покрива супер, без да изглежда като маска. Чудно чудно 2 лв дадох за него  Laughing

# 37
  • Мнения: 20 172
Момичета, препоръчайте хубав ми лак за коса, различен от Тафт?
Последният път взех черен такъв, който ме разочарова, все едно нищо не си пръсках на косата, а се водеше 5 - най силната фиксация.

# 38
  • Мнения: 4 594
Доволна съм от балсама за устни на Нивея, не лепне и има цвят:)

# 39
  • Мнения: 992
Мики, става ли за мазна коса? Понеже гледам, че е за тънка коса, може би ще ми е добре...

Не знам дали става за мазна коса, и моята е тънка, но е изрусена. Аз така или иначе в корените не слагам.
Рядко ползвам балсам, преди взимах жълтия елсев. Пробвай поне не е скъп.

# 40
  • Мнения: 268
Да похваля тоалетното мляко с бадемово масло на Evterpa 3 в 1

http://evterpa.eu/bademovo-toaletno-mliako-292.html

Много съм доволна. Втора опаковка привършвам вече. Почиства много добре кожата, добре се отразява на сухите участъци (вероятно заради бадемовото масло), не ми люти на очите и много успешно сваля грим, дори и водоустойчива спирала от раз. Страхотно е, особено за цената му (купувам го на 1.60 лв). Преди години съм ползвала и краставичното, но това ми се струва по-подходящо за кожата ми. Въпреки това, ще взема и едно краставично да пробвам пак, ей така, за идеята - може да са променили формулата му.

# 41
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета, препоръчайте хубав ми лак за коса, различен от Тафт?
Последният път взех черен такъв, който ме разочарова, все едно нищо не си пръсках на косата, а се водеше 5 - най силната фиксация.

Много съм доволна от лака за коса на Лидл.  Peace
Има няколко вида ,аз ползвам черния с най-силна фиксация.
Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 5 063
Благодаря за новата тема!

Присъединявам се към Десислава с положително мнение за три-минутната маска за лице. Не знам колко струва, защото майка ми ми я донесе отнякъде, дори не знаех, че я има в Лили.

Да похваля и палитрите на H&M. Върху база ги ползвам и се държат много добре.

Сега съм в търсене на мек молив за очи.

# 43
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029

Сега съм в търсене на мек молив за очи.

Моливите на Импала за мен са номер едно.

http://beautifullsin.blogspot.com/2013/11/blog-post.html

# 44
  • Мнения: 172
От моливите за очи съм най-доволна от Голден Роусе златния , мекичък като очна линия е почти  newsm74

Общи условия

Активация на акаунт