Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 039
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
- може би тази емулсия е най-добрия продукт, който съм ползвала до момента. Не се налага да режеш кожичките. Мойта е прозрачна, но няма снимка, затова качих тази снимка. /color]


Напиши повече как се ползва,не съм я ползвала,а имам нужда от такъв продукт,  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 692
Бързо и аз в новата тема  animal037
Матовите сенки на Catrice много ми харесват, но в нашия град не се предлагат Sad

# 17
  • Мнения: 2 825
Дайте предложение за лосион за тяло за зимата,за нормална кожа,моля и да е подходящ за темата.

# 18
  • Мнения: 551
Enigma_691 Новите сенки на Catrice са доста добри. Леко се разпрашават, но е нормално за матови сенки. Единички са, обаче, и струват 8,19 лв, но са голямо колиество.


Благодаря ти! Изглеждат страхотно тези сенки. И цветовете ми харесват. Замислям се и за някоя от палитрите.

Благодаря за новата тема!

Може ли да ми препоръчате малка палитра сенки за очи или отделни пигменти в матови нюанси на достъпни цени? Освен 4те цвята на Flormar...

На Golden Rose има два много сполучливи варианта:
Едните са от тази серия
http://ecx.images-amazon.com/images/I/414V1ABuAUL._SS270_.jpg
Има различни разцветки
http://i.pixs.ru/storage/0/5/8/0090tonjpg_1635310_10493058.jpg Цената е около 8 лева.

Другите са от тези
http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/103342563/Golden_Rose_Eyeshadow_Trio.jpg, но сред тези комбинации има и седефени такива, като са комбинирани или само седефени, или само матови цветове.  За цената нямам спомен точно колко, но бяха май около 3-4 лева.

ПП: Сега видях, че adelinda също ги е препоръчала.

Тези сенки къде мога да ги намеря, никъде май не съм ги виждала.. Може ли ако има някой от Пловдив да ми каже, къде има щандове на Голдън Роуз (може и на лично). Благодаря Ви много !

Последна редакция: сб, 18 окт 2014, 16:12 от Enigma_691

# 19
  • Мнения: 46
Дайте предложение за лосион за тяло за зимата,за нормална кожа,моля и да е подходящ за темата.

Страшно съм доволно от този на Garnier

# 20
  • Мнения: 2 825
Дайте предложение за лосион за тяло за зимата,за нормална кожа,моля и да е подходящ за темата.

Страшно съм доволно от този на Garnier



Благодаря,ще го потърся!  bouquet

# 21
  • Мнения: 9 991

Тези сенки къде мога да ги намеря, никъде май не съм ги виждала.. Може ли ако има някой от Пловдив да ми каже, къде има щандове на Голдън Роуз (може и на лично). Благодаря Ви много !

Лекси, Триумф...

# 22
  • Мнения: 4 569

за почистване на лице

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Mimeto74, доволна съм от всички видове на тези лосиони, евтини са и са голямо количество  Wink
Скрит текст:

Също съм доволна и от този, по-скъп е
Скрит текст:

adelinda, щандове има във Форумо и МОЛ Пловдив  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 438
Enigma_691 Катрис има в дрогeрии Лили и в Елитис. наистина са хубави сенките. Дано си намериш подходящ цвят, обаче  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 712

Може ли ако има някой от Пловдив да ми каже, къде има щандове на Голдън Роуз (може и на лично). Благодаря Ви много ![/b]

В Лили има Голдън Роуз.  Peace

Момичета, в момента в dm има промоции на някои продукти до 29-ти октомври. Аз днес си взех шампоан Шаума от 400 мл за 2,99 лв. /взех кафявата опаковка, но и другите са в промоция/ и безамоначна боя за коса Олиа на Гарниер за 6,69 лв., както и кухненски ролки /но не са по темата Simple Smile/ - пакет от 4 броя за 2,99 лв. Peace

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176


Също съм доволна и от този, по-скъп е


Тъкмо мислех да питам дали някой го е ползвал, както и кремовете.
До края на октомври всички продукти MIXA имат 16 % намаление (или 17  newsm78)

# 27
  • Мнения: 53
Благодаря за новата тема!   bouquet

Доволна съм от тази спирала:
Скрит текст:

# 28
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Аз пък си купих тази , но все още не съм я ползвала. Досега  ползвах и съм доволна.

# 29
  • Мнения: 1 159
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=64 … amp;product_id=77
На мен пък тази много ми харесва! Тъй като самата четка доста голямо количество спирала пуска, си я разресвам, за да намаля сплъстяването. Миглите ми са руси и не излизам без спирала от къщи, дори и у дома си слагам. На тренировка обаче, ако не е водоустойчива, се размазва, а тази е идеална!

Похвалвам интензивния шампоан на Здраве против косопад! Само един месец се ползва при всяко миене, после само за поддържане. В момента е на промоция в Пикадили, 6,80 лв. (ако не се лъжа) са 150 мл.

Общи условия

Активация на акаунт