"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 639
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 211
  • AMS
  • Мнения: 6 451



Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 17:07 от Di...va

# 212
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Невин    smile3525  благодаря за превода на резюмето.

Много наситена откъм действие серия ни очаква пак  Thinking
След римската ваканция е време за екшън.
Видях Арда и Йо с пищови да щурмуват операционната  newsm78 За Арда е ясно като какъв, ами Йо  newsm78 не ми се вярва да са го възстановили.
Елифче явно вижда записа на Мето към Нилю, и вече е наясно че си има зет като мед.
Йо може да е нопослушен и импулсивен, но ако си беше седял като Сами да чупи пръсти в хотела и да планира ново пране, децата можеше да отидат за резервни части  ooooh!  ooooh!
Ако наистина хванат хирурга, Ел ги видя двамата с Чиче да си мерят кръвното, и ще сподели на Йо.
Обаче от един друг трей, видяхме Чиче да присъства тайно на ареста на Йо, та е рано да го отписваме.
Ще се измъкне пак, като змиорка.
Обаче Мето как ще се измъкне, идея нямам  newsm78
Здраво го е закъсал по всички линии и любовните и роднинските и професионалните. Crazy

# 213
  • Мнения: 3 217
Дива и теб те черпя с едно супер изпълнение Joy Joy

# 214
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 00:41 от vania_e

# 215
  • софия
  • Мнения: 1 052
Привет!
Благодаря на всички за инфото Hug

Даммммм,  май кримито ще преобладва в сряда.
на мен от първи сезон ми е мерак на Баджанаците  Laughing да им се наложи да работят заедно  Peace
И ми се ще, по един или друг начин, на всеки в тази история да бъде даден шанс да постъпи правилно.

# 216
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
...И ми се ще, по един или друг начин, на всеки в тази история да бъде даден шанс да постъпи правилно.

И аз от кога дудна да поправят Хю  Grinning ама едва ли newsm78

Надникнах при Хулиганките  ooooh!  ooooh! леле, много я е закъсал главния Хулиган.
Ако и Йо го направят такъв,  Crazy ужасТ
Ще се наложи да осигурим подкрепление на Меги, че ще хване мускулна треска на пръстите от писане.  Grinning

# 217
  • Мнения: 1 047
Здравейте, банда разпасани полицайки.  Hug

Най-напред големи благодарности за превода на резюмето на Невин, за превода на трейлърите на Невин и на Варна и разбира се благодарности към Ринка.  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Много работа са им предвидили на нашите детективи за другата серия. Да вземат малко да намалят темпото, че гугутките имат нужда от почивка след тежката нощ дето я изкараха в Рим.  Mr. Green То не е шега да се спи по столовете. Да вземат да отидат да си поспят в истинско легло, чай да пият, мисли да обменят...

# 218
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
... чай да пият, мисли да обменят...

Е не ги ли видя да пият чай, и гевреци ядат даже.  Joy
За мислите... небъдна работа. Комисариото може да мисли само на около километър - два по-далеч от Ел. Тя също. Затова и обмена ще е малко труден  Thinking

# 219
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Спирит4е  Hug до кога ще я караш така с тоя телефон  Laughing
липсваш ни  Hug

Невин, Ринка  Hug благодаря за резюмето, 4ок интересант еп ни о4аква, пък и нашите ще са си ве4е заедно, няма да се карат, а ще се хранят един друг  Wink

# 220
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 221
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
сетих се  newsm44 newsm44 newsm68
мисля, 4е Елиф4е в последните кадри на първия фрагман се сеща кой или от къде познава доктора  Peace

ако съм познала ще 4ерпя....стискайте палци  Wink   

# 222
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
              Добро утро във вторник, Диамантчета! Hug

                 

   Ринка, Варна, Невин, благодаря !  newsm51 newsm51 newsm51   
Благодаря и за подсказките, резюмето, снимките. То се знае, интересна серия ни очаква. Peace
Влюбените гълъбчета само на чай и гевреци май ще я карат. То, в тези ннапрегнати моменти, какво друго да чакаме. Поне са заедно и са много близки. От тях мирише на любов! Hug Peace newsm51

# 223
# 224
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
             

Общи условия

Активация на акаунт