"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 597
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 875
Здравейте, Hug Hug Hug
На екипа превел епизода newsm51 newsm51 newsm51
На Варна за превода на трея  smile3525 smile3525 smile3525
Момичета,аз си мисля,че хванаха Мето.Поне на мен така ми се иска.По якето, цвета на косата и формата на леко плешивото теме ми прилича съвсем на Мето,но от екипа обичат да ни пращат за зелен хайвер,така че.......ще видим в сряда. newsm78 newsm78 newsm78

# 736
  • Мнения: 2 645
Ми те може за заснемането на трея да са използвали Мето, а после да ни покажат друг.  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 3 217
Альооо екипа на КПА,хайде пускайте втория трейлър,де-не се стискайте.
Може пък наистина да са уловили Мето-той доколкото видях разполага дамо с един двама верни другари,ама те бяха чернокоси.

# 738
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Да, тъй като очакваме Мето да се измъкне, редно е да ни изненадат и да го хванат  Joy
Но да видим  newsm78
Все си мисля, че се е застраховал добре. Освен това има респект вече от баджанака. И би трябвало да е особено предпазлив.
Да видим, дали Сами ще излезе прав, че жените Денизер, не действат добре на преценката  Grinning

# 739
  • Мнения: 3 217
Ако са го хванали може под прикритие да започне да съдейства на баджанака,макар че там арестантите трудно оцеляват. newsm78

# 740
  • Мнения: 41 709
Ринка,Варна, благодаря за фрагмана и превода! smile3525 smile3525

Нил,много се  оглежда и Мето ще се усети!Не е глупав! Peace

# 741
  • Мнения: 932
Здравейте мили момичета,  Hug

Струва ми се, че хванаха Метин, но няма да го доставят в полицията. След случая с доктора трябва да бъдат много по - внимателни.

Освен това ми се иска Метин да се е отзовал веднага на молбата на Нил, защото Чиче нареди тя да бъде следена след като тя беше на среща с Елиф и Йомер.

Предполагам, че ще скрият Метин и ще го използват срещу Тайар. Нека се сменят малко ролите и Метин да бъде отвлечения, а Нил да му носи суши.

# 742
  • Мнения: 10 240
Заповядайте в  НОВАТА ТЕМА Hug

# 743
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 744

Общи условия

Активация на акаунт