"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 609
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 229
Велияна,Цвети,Хриси,Димони,с всички ви съм в единодушие Hug  Галиба тая серия най-много ми хареса Crazy
Сигурна съм,че  Хюсеин не е сложил отровата,особено след разговора с Чиче в тоалетната Hug Вярно,че абито се оказа чок шерефсиз Mr. Green ,но този път не беше той Naughty Чиче се беше подсигурил самосиндикално Peace
Елифче и Йомерко ми действат като балсам на душата без преувеличение Naughty Наистина се усмихвах и разнежих,когато ги виждах заедно Heart Eyes Колко малко му трябва на човек да му се подобри настроението Hug Laughing и да се ухили като зелка bowuu
П.п. Казах ли ви,че тоз болюм ми е най на сърце Party Party Party

# 706
  • Мнения: 3 114
Dimony
Цитат
Добре, че този път не се опъваше много, а послуша Йомер.

И след това разговорът с Нилюфер беше много силен. Емоциите, които придаде на своята героиня Туба, отговаряха точно на моите представи. Страхотна Елиф. Готина отвсякъде. И отвътре, и отвън. Е как да не я обича Йомер, как да не си загуби и главата, и сърцето по нея. Остава да кажа в случая и аз подобно на Метин, Аферим бе, Елифче, Аферим, Аферим!
newsm51 newsm10 newsm10 newsm10

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 690
Привет, банда!  Hug

Рина, Лили, Мериам, Алекс, огромно Благодаря за превода! Страхотни сте! Hug

За Вас



МегиHug пробвайте искането с този надпис  Peace - We want the KPA story with a happy ending!



Хубав ден на всички!  Heart Eyes

# 708
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
П.п. Казах ли ви,че тоз болюм ми е най на сърце Party Party Party

Само два пъти  Hug   Joy  но може пак да го напишеш.  Супер си беше серията. Не разбрах как минаха два часа и кусур  newsm78

# 709
  • AMS
  • Мнения: 6 439

Мериам, Лили, Алекс, Рина,

Благодаря






Приятен ден на всички!!!

# 710
  • Мнения: 3 217
Е имаше и други любими болюми-например 13-ти!!-и не само той,де. Joy

# 711
  • Мнения: 2 229
П.п. Казах ли ви,че тоз болюм ми е най на сърце Party Party Party

Само два пъти  Hug   Joy  но може пак да го напишеш.  Супер си беше серията. Не разбрах как минаха два часа и кусур  newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy
Хриси,и аз май съм потънала в едни очи Crazy

# 712
  • Мнения: 3 217
Детелинка,разбирам те-на тези честни сини очи на Чиче кой може да устои? Joy Joy

# 713
  • Мнения: 2 229
Детелинка,разбирам те-на тези честни сини очи на Чиче кой може да устои? Joy Joy

Вай,сакън,Велиянка, пепел ти на клавиатурата Mr. Green Laughing

# 714
  • Мнения: 3 217
Ми защо,той си е тамам човекът-чок романтик,чок сексуель. Joy Joy

# 715
  • Мнения: 2 229
Ми защо,той си е тамам човекът-чок романтик,чок сексуель. Joy Joy

Аха,само дето тръпки ме побиха като видях тоя трол да пали свещи #Crazy

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 15:16 от dettodorowa

# 716
  • Мнения: 13 301


Дека ми е треят?  Crossing Arms Гадини!  Mr. Green Олур!  Peace Акшам най-късно!  Crossing Arms

Любимата ми реплика от серията е " гьорушурус севгилим"  Grinning

Моята любима реплика: "ароматът на кожата ти с моя дъх да се смеси".  Heart Eyes Нещо такова искам да видя на трея!  Praynig

# 717
  • Мнения: 2 229


Дека ми е треят?  Crossing Arms Гадини!  Mr. Green Олур!  Peace Акшам най-късно!  Crossing Arms

Любимата ми реплика от серията е " гьорушурус севгилим"  Grinning

Моята любима реплика: "ароматът на кожата ти с моя дъх да се смеси".  Heart Eyes Нещо такова искам да видя на трея!  Praynig


А на мен:Аферим бе,баджанак,аферим hahaha hahaha hahaha

# 718
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073


Дека ми е треят?  Crossing Arms Гадини!  Mr. Green Олур!  Peace Акшам най-късно!  Crossing Arms

Любимата ми реплика от серията е " гьорушурус севгилим"  Grinning

Моята любима реплика: "ароматът на кожата ти с моя дъх да се смеси".  Heart Eyes Нещо такова искам да видя на трея!  Praynig


А на мен:Аферим бе,баджанак,аферим hahaha hahaha hahaha

Да, и тези също  Joy  Joy обаче първата още ми звучи в ушите и не знам до кога ще е така  Blush

# 719
  • Мнения: 2 229
Хриси,интонацията,с която го казаха,е вълшебна Crazy Кара пеперудките в стомаха да пърхат Party Party Party
Май много съм се филмирала ooooh! Ама не се оплаквам Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт