"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 609
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 645
Привет, момичета! При мен няма сняг, все още се наслаждаваме на есента. Честит първи сняг на тези, при които има.

Специално и огромно благодаря на Мериам, Лили, Алекс и Ринка за поредния превод, за всичко, което правят за нас !

Приятна събота на всички и приятно гледане!

# 691
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Гледам серията в момента и още веднъж благодаря на страхотния ни екип за превода  Hug

Много хубава серия, това си личеше още на онлайна.
Интересна беше срещата между Мето и Чиче на яхтата. Ужасно приличаше на сбогуване с всичките тези половинчати подмятания и благодарности, но Тайяр бей макар да усети нещо го подтисна и това му изигра лоша шега. Подцени сина си, определено.
Хю има странен подход за успокоение на жена си. Вместо да я прегърне и успокои я кара кючек да играе  ooooh!
Много се смях, когато на една от оперативките Чиче му постави диагноза -  андропауза  Joy
Но представата му за алъш вериша е ужасяваща  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Между другото, смятам че прикривайки тези масови убийства, Хю върши много по-голямо престъпление отколкото това че застреля Сибел и Ахмет. Няма да има прошка, нито поправяне за този герой.
И въобще се чудя, как въобще живее, спи, яде, пее... с този товар  newsm78
А Чиче на моменти ми прилича на Джаба  Mr. Green
Да не забравя да похваля Нилю, много е задобряла в реването. Вече направо отвътре й идва  Grinning
Много ми е интересен стайлинага на Аслъ, обличат я като папагал но въпреки това изглежда супер  Grinning

Това за сега, после пак  Joy

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 14:12 от hrissi_sz

# 692
  • Мнения: 2 229
Златни ви ръце,момичета Hug Приемете виртуалните ми прегръдки за всяка от вас ЛИЛИ,МЕРИЕМ,
РИНКА,АЛЕКС Бъдете живи и здрави! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 693
  • Мнения: 13 301



Мериам, Лили, Алекс и Рина

Завид на всички със снега!  Wink  Hug

# 694
  • Мнения: 5 591
Мераба!

Рина , Мерием ,Алекс, Лилиси   благодаря ви за поредният подарък!Златни сте!

Честит първи сняг на всички при, които е валял!

Трейлър няма все още, но се надявам, че до края на съботният ден ще ни зарадват .

 

# 695
  • Мнения: 3 217
Изгледах си серията-еми,много си ми хареса,а най-много ми хареса,че мръсният бизнес не се изчерпва само с трансплантациите,а е много по-обширен,което предполага мнооого серии.Дано,дано!

# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет в този зимен ден!  Hug

Хубавото в него е..., че е идеален за гледане на филми  Simple Smile

Огромни благодарности на Мериам, Лили, Рина, Алекс  smile3525 smile3525 smile3525

Благодаря винаги след, като изгледам епизода  Wink - така мога и да изразя още по-силно радостта и удоволствието, което дължа на този екип вече 21 пъти с епизоди, а другите с фрагманите...  Wink са безчет, та...   bouquet  bouquet  bouquet

Невероятен епизод беше - всичко си има в него.  Simple Smile

Повече от два часа дълъг, но залепваш за екрана и не усещаш кога се изнизал - то любов в него, то действие, разкрития. Плаках на моменти, в други се смях, а около операцията с децата и по-късно уточненията за трансплантациите такъв яд  Mr. Green ме обзе, че... нямам думи направо. Как може да има такива хора...  ooooh!


Много е сладко това, а дано и да стане  Peace

# 697
  • Мнения: 3 217
Хюсеин ми става все по-противен! SickОказва се,че е наясно и с мръсния бизнес с трансплантациите-наистина как ли такива хора се гледат в огледалото и гледат собствените си деца?Все пак в последния случай с доктора ми се струва,че не е той убиецът. newsm78
Метин е ясно,че няма да бъде хванат скоро,но това означава битка на Тайар на няколко фронта-срещу двамата "баджанаци".Все по-интересно ми става кой все пак е Capo di tutti capi newsm78
Eлифчето кефи максимално-същински детектив е-направо удари в земята професионалистите.

# 698
  • Мнения: 2 645
Аз още не съм изгледала целият епизод, но много ми харесва. И не мога да не изразя възхищението си от Елиф. Така ме изкефи, че е трудно да опиша това с думи. На фона на споделеното от Арда и Пелин за Сами, за респекта, който са имали към него, нашата Елиф му изслуша обвиненията и без да ѝ мигне окото му отговори подобаващо, а Йомер не даде възможност на началника да я нападне отново.





И после в колата, когато Йомер навързваше пъзела и тя в недоумение как е възможно това, започна да търси причини поради които не иска да вярва на заключенията му, репликите, които си размениха със Сами бяха върха.







Добре, че този път не се опъваше много, а послуша Йомер.

И след това разговорът с Нилюфер беше много силен. Емоциите, които придаде на своята героиня Туба, отговаряха точно на моите представи. Страхотна Елиф. Готина отвсякъде. И отвътре, и отвън. Е как да не я обича Йомер, как да не си загуби и главата, и сърцето по нея. Остава да кажа в случая и аз подобно на Метин, Аферим бе, Елифче, Аферим, Аферим!

# 699
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Чиче голямо кокорене се кокори в тази серия  Grinning самодоволния му смях му излезе през носа.
И ще е добре да спре да троши, защото финансовото му положение, както е тръгнало съвсем ще се влоши, а човекът е свикнал с определени стандарти  Grinning
Йо щели да го глобят задето наби Али, и да му орежат отпуската  Joy ами че тя остана ли му такава.  newsm78 Той ходи през ден на работа, понякога през два-три.
Много разчувстващо  Cry ми дойде сцената между Ел и Нилю. Въздействаща беше. Поне за мен.
Както предположихме, спасените от Йо деца във Ван са били свързани с Чиче и за курбан. Ужас.
Само не знаехме, че от три години разследват трафика на органи  Thinking
Думите на Али към Хю вероятно са подсказка: "Както ти пожертва брат си, така и той ще те пожертва".
Много са уплашени от Йомер и в най-скоро време очаквам да се опитат да го отстранят по техния си начин. До тук си мисля че не го направиха заради Хюсеин. Напоследък е трудно контролируем и ако ликвидират брат му, може да откачи  Thinking
На втората оперативка забелязах, на тила на чиче бяло петно  newsm78 , човекът е чок стресиран и прогресиращо побелява  Grinning
Като чух утринния монолог на Йо, се обнадеждих за "чая"  Grinning човекът каза, че не искал да се буди далеч от нея  Grinning
Мислех че Сами прилича на селски идиот с каскета, но Мето е доста по-зле  Joy май тази прословута дегизировка отива само на Йо.
Успокоих се като им чух разговора с Нилю, няма да я води тук, явно й няма доверие и я излъга.
Хю, гадината обаче доста ревнува от Сами  Grinning хак му е. То сега и да иска, няма как да се гордее с малкото си братче, защото направо му диша във врата вече.
Горкия Мето, наистина е влюбен но се държи по-хайвански и от Йо. Може ли да се обясняваш на една жена, колко я обичаш и в същото време да я заплашваш  ooooh! Много грешен подход. За пръв път съжалих Нилюто.
Оказва се, че нелегалните операции, които извършва Гюрай датират от 1997г   ooooh! ooooh!  ooooh!
Обаче си промених мнението, не Хю му сложи отровата. Когато добрия д-р получи пристъп в най-подходящия за Чиче момент, Хю изглеждаше учуден.
Освен това чу, че Мето им е предал доктора.
А Чиче пък имал кристално кълбо.  Joy

Любимата ми реплика от серията е " гьорушурус севгилим"  Grinning

# 700
  • Мнения: 3 217
Хриси,те май ще му осигурят по-дългичка отпуска на Йо при това all inclusive. Joy

# 701
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

 Joy Joy  Joy  Joy

Изгледах я, ама трейлър йок!  Grinning

П.п. За влюбените Ел и Йо нищо не писах, но този път май всички сме на едно мнение. Големи бонбони са и двамата. Само се надявам в другия епизод Елифче да се усмихва малко повече, определено комсар бей се старае, но има още едно две неща, които може да направи по въпроса  Peace

# 702
  • Мнения: 3 217
Гадно ще е ако докторът си е получил инфаркт най-безотговорно и без външна намеса-тогава Комисарио ще има дълго да се събужда в мъжка компания. Sick

# 703
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Гадно ще е ако докторът си е получил инфаркт най-безотговорно и без външна намеса-тогава Комисарио ще има дълго да се събужда в мъжка компания. Sick

То е ясно че е отровен, но ще подправят резултата.
Чиче беше достатъчно красноречив в разговора с Хю. Той на късмет не разчита, сам се застрахова и презастрахова, защото умеел да предвижда нещата. Макар че, ако му беше толкова добро кристалното кълбо, Мето не трябваше да слиза от онази яхта  Joy
А и никой не видя, че Йо не беше особено любезен при разпита  Thinking
Ще видим. Сигурна съм, че Чиче ще отвърне съвсем скоро на удара.

# 704
  • Мнения: 3 217
Хриси,те резултатите от "нежностите" на Йомер се виждат на врата на доктора,така че май ще му е спукана работата на Комисарио,поне за определен период.Хубаво е,че Сами май вдигна ръце от тях двамата и вече гледа благосклонно на либофта. Joy
Я да си погледнем в бъдещето отново,че настоящето се очертава не много светло.
https://www.youtube.com/watch?v=qg_lMZjvk5s

Общи условия

Активация на акаунт