"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 607
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

                            Приятен ден!  bouquet

# 226
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  Hug
Приятен ден!  Готови сме за за още новини и подсказки!  Peace

 

Чиче вече изпусна положението /и нервите си/!
За Метин ще настъпи ли такъв момент?

# 227
  • Мнения: 5 138
Добро утроооо  Hug

Желая ви хубав ден и да минава по бързо, че да идва сряда КПА дей
Не ми се вярва днес да пуснат нещо , те май всичко изстреляха вчера, подсказки, резюме, трейове, пълни сме , особенно с това трейче душата ми пълнят


             

# 228
  • Мнения: 41 780
Добро утро и от мен! Laughing Hug wavey

Ринка, Hug благодаря и за подсказката! newsm51На Невин, за превода! newsm51

Бояна Hugблагодаря за ароматното кафе! Laughing

Нервакова Hug благодаря за закуската с красив изглед! Laughing

На чиче му запари под краката! LaughingДа видим какво ще предприеме? newsm78



Приятен слънчев ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



# 229
  • Мнения: 2 229
Привет елмазки Hug Вие си конущисвайте кримито,аз ще се включа като дойде ред за ашка Wink

# 230
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, прекрасни! Hug

Благодаря на екипа по превода на серийката newsm51! Благодаря на Невин за превода на подсказката newsm51! Благодаря на всички за споделеното, за снимките и колажите newsm51! Невероятни сте! Hug

Днес минавам само да почерпя, че пораснах с още една година... hahaha bowuu




Приятен да ви е денят на всички!  bouquet

# 231
  • Мнения: 5 739
Здравейте Hug
Мамсити waveyЧестит празник smile3525
Много здраве и много положителни емоции. newsm53
Спокоен ден.  bouquet

# 232
  • Мнения: 10 009
Здравейте!  Hug

Мамси  Hug честит празник и от мен!  Hug Hug
Желая ти много здраве и все така усмихната, позитивна и красива!  Hug

# 233
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug желая ви прекрасен ден.

Мамси Честит рожден ден. Много здраве и късмет! Да си обичана, щастлива и желана! Весел празник  Tada

...Не ми се вярва днес да пуснат нещо...

Нервакова,  Hug Бисена още не се е произнесла/съл, ако не се лъжа  Thinking

п.п. Стискайте палци за Пепелчето, че се пържи в тигана в момента  Grinning

# 234
  • Мнения: 5 138
Мамси да си жива и здрава.

Стискам стискам и на пръсти и на крака , демек и на ръце  Laughing

Хриси дано си права и да се произнесе  Hug

# 235
  • Мнения: 4 133
Здравейте елмазки.  Two Hearts Two Hearts

Чок благодаря  на Ринка и Варна за фрагманите, резюмето, страхотни сте!  newsm51

Стягайте се момичета, време е за екшън.  #2gunfire #2gunfire newsm08

Много ми харесаха трейлърите, очаква ни един динамичен епизод.  Simple Smile Simple Smile

И аз очаквах, че Метин ще остави следа на Йомер.

На мен ми е интересно дали НиЛото ще каже на Ел, че Метин е Дюндар и той.  Rolling Eyes Може би няма да каже веднага, защото иначе веднага ще направят връзката на Чиче с отеличанията и всичко останало.  Peace

Виждам, че влюбените гълъбчета пият чай, предлагам после да преминат към един друг чай.  smile3506 smile3521

Нервакова, Hug много ме кефиш, че си постоянно на черешата.  newsm10 И ние бяхме така в КВФ. Както беше казала Фантазия, след 2-3 години може и да слезеш от нея, на мен толкова ми отне поне. ooooh! Grinning

През това време ти предлагам да изгледаш и Облака, но те предупреждавам, че той може да те изстреля не на черешата, а в някоя орбита, защото там Енгин е направо огнен в любовта и лудостта си.  Heart Eyes Heart Eyes

# 236
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 237
  • Мнения: 41 780
Мамиии, Честит рожден ден,мила! newsm59  

Бъди здрава,щастлива и обичана от близки и приятели!Весело изкарване на празника,макар и далеч от България! Heart Eyes   love001 А на лятото отново те чакам в Бургас! Wink LaughingВ другата тема ти пуснах и поздрав от нашия град! Laughing

Скрит текст:
И да не забравиш морето! Laughing



Пепелче Hug

# 238
  • Мнения: 5 591
Добър ден!


Ренка
за новата тема и за фрагманите и резюмето!

Варна и Невин за преводите!


Мамси  Здраве, щастие и късмет!

Здравейте елмазки.  Two Hearts Two Hearts

Скрит текст:
Чок благодаря  на Ринка и Варна за фрагманите, резюмето, страхотни сте!  newsm51

Стягайте се момичета, време е за екшън.  #2gunfire #2gunfire newsm08

Много ми харесаха трейлърите, очаква ни един динамичен епизод.  Simple Smile Simple Smile

И аз очаквах, че Метин ще остави следа на Йомер.

На мен ми е интересно дали НиЛото ще каже на Ел, че Метин е Дюндар и той.  Rolling Eyes Може би няма да каже веднага, защото иначе веднага ще направят връзката на Чиче с отеличанията и всичко останало.  Peace

Виждам, че влюбените гълъбчета пият чай, предлагам после да преминат към един друг чай.  smile3506 smile3521

Нервакова, Hug много ме кефиш, че си постоянно на черешата.  newsm10 И ние бяхме така в КВФ. Както беше казала Фантазия, след 2-3 години може и да слезеш от нея, на мен толкова ми отне поне. ooooh! Grinning

През това време ти предлагам да изгледаш и Облака, но те предупреждавам, че той може да те изстреля не на черешата, а в някоя орбита, защото там Енгин е направо огнен в любовта и лудостта си.  Heart Eyes Heart Eyes
daizy_g   Hug за Облака и играта на Енгин в него сме на едно мнение.Аз го изгледах на един дъх сериала. Страхотна роля прави Енгин в него.  Heart Eyes

Ани  Heart Eyes Hug

Аз не мисля, че  Нилю ще разкаже на Елиф всичко, което и сподели Метин .Дълго време ще гледаме терзанията на младата булка. Любовта и към Фатих е много силна все още въпреки угризенията на съвеста ,които има заради това ,че не повярва на сестра си. Честно казано не вярвам, че ще се промени много.


Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 12:26 от лава

# 239
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт