"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 598
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 138

Нервакова, Hug много ме кефиш, че си постоянно на черешата.  newsm10 И ние бяхме така в КВФ. Както беше казала Фантазия, след 2-3 години може и да слезеш от нея, на мен толкова ми отне поне. ooooh! Grinning

През това време ти предлагам да изгледаш и Облака, но те предупреждавам, че той може да те изстреля не на черешата, а в някоя орбита, защото там Енгин е направо огнен в любовта и лудостта си.  Heart Eyes Heart Eyes
Ще го гледам обещала съм си, но аз малко имам проблем с гледането на един актьор или актриса паралелно в два образа, не мога да се насладя някак си изцяло и на двата , започвам да сравнявам и да търся от единия неща в другия и обратно, та може да изчакам като свърши КПА.

Иначе аз за да съм на черешата винаги причините са няколко не само ЕА ,
Скрит текст:
вино, това съкровище и фетишизма ми към влюбени мъже  Wink особенно в лицето на Мурат Йълдъръм, Кенан Имирзалъолу, Къванч Тътлату, Еркан Петтекая, Енгин Акюрек откак е Йомер, в КВФ не ме грабна и така , не слизам от черешата аз  Mr. Green

# 241
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 242
  • Мнения: 2 645


Невин, и аз ти благодаря за превода на разширеното резюме!

Пепелче, стискам палци.  Hug

Весел празник, много здраве, късмет и любов в живота!

# 243
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте  Hug

Мами  Hug 4естит рожден ден, здрава, оби4ана и много щастлива

Скрит текст:

и аз не видях подзказка от Бисена...ще 4акаме днес  Laughing

Невракова, ама ти с толкоз много клонки, няма изгледи скоро да слезеш от 4ерешата  Joy Joy Joy не 4е ти се иска де  Joy Joy Joy
аз засега имам само 1  Laughing ти си го изброила в поста си  Sunglasses

и  аз стискам палци за Пепел4ето sun

слън4ев ден моми4ета  Hug

# 244
  • Мнения: 5 138
Невракова, ама ти с толкоз много клонки, няма изгледи скоро да слезеш от 4ерешата  Joy Joy Joy не 4е ти се иска де  Joy Joy Joy
аз засега имам само 1  Laughing ти си го изброила в поста си  Sunglasses
ааа сакън не ща да слизам, виж и Йо казва стой си на петте клончета Нервичке, че иначе става лошо за околните ако слезеш Mr. Green
 

# 245
  • Мнения: 2 645
Да гласуваме!
http://gecce.com/anket/sizce-dizilerin-en-yakisan-cifti-hangisi



Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 17:32 от Dimony

# 246
  • AMS
  • Мнения: 6 425



Привет, на всички!!!
Искам да сме наясно и за това, ще се постарая да се изясня  Embarassed
Невин, специални благодарности за превода на резюмето!!!  newsm51

Не искам да обиждам никого, още по-малко да омаловажавам труда на Невин!!!
Но след като беше сложен текста и след като беше отбелязано, че -
"Това резюме е малко по-подробно, но по същество същото.",
реших да потърся да видя какво по-подробно има в него.

Слаба ми е езиковата подготовка и не веднъж съм се издънвала  Embarassed
Това, което можах да разбера го написах -
" Йомер и Сами вече плануват друга операция и искат да хванат д-р Гирай на местопрестъплението. Йомер  с помощта на Елиф ще разбере за връзката между  Гирай и Тайар."

Първо учудването ми беше, че наистина има нещо много по-съществено в това второ резюме, а после превода на Невин ме изненада с -
"Йомер подготвя операция, с която да спаси дъщерята на Недим и на
Сами му предстои операция на децата му,
той залавя д-р Гирай на местопрестъплението.
Връзката между Тайяр и Гирай, която е осъществена от Йомер благодарение на Елиф, го принуждава да накара Гирай да говори. "
За това и поисках повече разяснения, но явно не по най-сполучливия начин  Embarassed


И питам сега всички - Сами има ли деца?

Велиана, оттеглих си "мерсито" за превода, който си сложила, защото си ме подвела  Outta Joint
Мислех, че ти си автора Whistling
Друг път не ме пързаляй, защото и без това сериалите са ми много Crazy

Мамси, ЧРД  baloni
Пепелче,  Flowers Four Leaf Clover

# 247
  • Мнения: 3 217
Дива,не си спомням някъде да съм написала,че преводът е мой!Взех го от ТЕМАТА НА ЕНГИН,и през ум не ми минна,че някой ще се засегне на тема авторство. PeaceМного пъти съм качвала неща от другата тема,но момичетата никога не са правили проблем,доколкото си спомням и други качват някои техни преводи.Исках да ти услужа,а не да те "подхлъзвам",връщам ти обратно без съпротива мерсито.От тук нататък обещавам,че няма да качвам абсолютно нищо,за да не засягам когото и да било. Peace

# 248
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 249
# 250
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

# 251
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 252
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

# 253
  • Мнения: 2 229
Привет детективки! Hug
Благодаря ви за страхотните снимки,колажи,клипове и постове Peace
Разбира се- и за преводите Hug
От туитъра

# 254

Общи условия

Активация на акаунт