БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-37

  • 38 878
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Моцарелата в Швейцария е една от първите храни. Ако е от оназ със 70% масленост може да ака като след масло.

Относно тиквичките предложи ги на по късен етап отново. Изчакай няколко дни преди да въведеш нова храна ако са хапнали и една лъжица от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 795
я кажете дами мами Simple Smile как по-бързо да обеля грахчетата?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: X
Единият вариант е през цетка, а яз ги стисках

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Малиш, благодаря, ще видя първо дали да не приготвя сама тиквичката, само вътрешността се предлага, нали newsm78

# 19
  • Мнения: X
Аз тиквички в нас правих по следния начин. Миех, белех и киснех във вода. След това на пара. Отстранявах по големите семки преди готвенето ако има такива. Обикновено в магазина избирах по мъничките, за да не се налага махане НС семки

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Аз тиквички в нас правих по следния начин. Миех, белех и киснех във вода. След това на пара. Отстранявах по големите семки преди готвенето ако има такива. Обикновено в магазина избирах по мъничките, за да не се налага махане НС семки
отново благодаря  Hug Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 22
Здравейте мами,ние не сме се захранили - за момента само чета мисля другият месец да почнем .
И да питам за въвеждането на глутена може ли да се въведе направо с каша и по точно видях една каша "Лека нощ" мога ли след 6 месец да и в давам / Голяма ми е каша в главата това захранване

# 22
  • Мнения: 27
Здравейте записвам се  и аз   Wink
Започнах захранването преди броени дни с картофче. Колко дни трябва да го давам преди да въведа новата храна? На третата  лъжичка сме. Също така новата храна/морков например/ отделно ли да я предложа  или може малко количество  да  добавя към картофеното  пюре?

# 23
  • Мнения: 373
Здравейте записвам се  и аз   Wink
Започнах захранването преди броени дни с картофче. Колко дни трябва да го давам преди да въведа новата храна? На третата  лъжичка сме. Също така новата храна/морков например/ отделно ли да я предложа  или може малко количество  да  добавя към картофеното  пюре?
Ако това ти е съвсем първата храна 7-10 дни.След това 3 дни почивка.Аз следващите ги давах по 5 дни и 3 дни почивка.

# 24
  • Мнения: 373
Здравейте мами,ние не сме се захранили - за момента само чета мисля другият месец да почнем .
И да питам за въвеждането на глутена може ли да се въведе направо с каша и по точно видях една каша "Лека нощ" мога ли след 6 месец да и в давам / Голяма ми е каша в главата това захранване
Глутен се дава на по-късен етап. Вземи си безмлечна, безглутенова каша за начало.Аз лично започнах с оризова.

# 25
  • Мнения: 3 782
Запис в новата тема. Да попитам понеже ни никне зъбче колко време можем да изкараме главно на мляко, плодове и бисквитки? За първи път отказва така кардинално храна. Хапва една, две лъжички и се отказва?.

# 26
  • София
  • Мнения: 795
Единият вариант е през цетка, а яз ги стисках

с цедка само смачках и люспата, затова и аз започнах да ги беля. Явно ще си ги беля, доакто не им дойде времето и без белене Simple Smile

Пак съм с въпрос. Пазарувах мащабно за по-дълго време и в калабалъка съм взела овесена каша на Тьопфер, но от пълнозърнест овес. Мога ли с него да започна глутена или да си взема овес на ХИП?

# 27
  • Мнения: X
Запис в новата тема. Да попитам понеже ни никне зъбче колко време можем да изкараме главно на мляко, плодове и бисквитки? За първи път отказва така кардинално храна. Хапва една, две лъжички и се отказва?.
Дори и да е само на мляко не е проблем

# 28
  • Мнения: 355
Аз пак с въпрос - вече 20 дни давам зеленчуково пюре на обяд, добре се приема (вече  ooooh!), време ли е да дам безглутенова каша, като за начало оризова? Как се дава тая каша, по-точно кога, ясно, че пак лъжичка по лъжичка, но към кое хранене, към обедното пюре или като част от друго хранене? Дребчо е на 5м. и 20 дни, дали пък не е много рано да има второ твърдо хранене, незаместено, но все пак  Thinking Да изчакам да стане на 6м, и тогава ли да я давам тая каша? Ох, помогнете, че съм в чуденка.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 327
Аз пак с въпрос - вече 20 дни давам зеленчуково пюре на обяд, добре се приема (вече  ooooh!), време ли е да дам безглутенова каша, като за начало оризова? Как се дава тая каша, по-точно кога, ясно, че пак лъжичка по лъжичка, но към кое хранене, към обедното пюре или като част от друго хранене? Дребчо е на 5м. и 20 дни, дали пък не е много рано да има второ твърдо хранене, незаместено, но все пак  Thinking Да изчакам да стане на 6м, и тогава ли да я давам тая каша? Ох, помогнете, че съм в чуденка.

и ние сме така, но мисля от днес да я започна... то докато стигнем количество за цяло ядене ще мине една седмица Simple Smile по лъжичка, две, три и т.н. Яденето в 17ч. ще заместваме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт